گروه منابع زنجیره تأمین (SCRG) شرکت کارکنان مشاوره تولید و زنجیره تأمین مستقر در ایالات متحده را گسترش می دهد

سانفرانسیسکو، 9 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – گروه منابع زنجیره تأمین ، تأمین کننده خدمات جهانی زنجیره تأمین و مدیریت و مشاوره زنجیره تأمین ، از ارائه مشاوران اصلی جدید به تیم خود از مدیران ارشد عملیات خبر داد.

ران تارت یک مجری عملیات جهانی است که بیش از 30 سال در Flex و Apple تحت رهبری سازمانهای زنجیره تأمین است. وی در مناصب مختلف اجرایی مدیریت کارخانه ها ، عملیات زنجیره تأمین و مشارکت مشتری فعالیت داشت. ران با موفقیت یک سازمان جهانی را رهبری کرده است 25K مردم ، با 5B $ در فروش سالانه

ویلیام (بیل) بیانکانیلو مدیر اجرایی زنجیره تأمین و تولید با بیش از 30 سال تجربه جهانی در مدیریت زنجیره تأمین OEM اسیر و همچنین فعالیتهای زنجیره تأمین برون سپاری است. بیل به عنوان رئیس و مدیر عامل هر دو Entegra و PSSI خدمت کرده بود و رئیس جمهور بسته بندی الکترونیک Pentair بود. بیل کار خود را در موتورولا آغاز کرد. او با آموزش مهندس است و دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت عملیات است.

مارک مدلن در حال بازگشت به تیم SCRG از نقش خود در مراسم دامداری هری ، جایی که به عنوان رئیس عملیات جهانی مشغول به کار بود ، قبلاً که مشاور SCRG در حساب آنها بوده است. مارك بيش از 30 سال تجربه عمليات جهاني دارد و نظارت بر راه اندازي تعداد زيادي محصولات جديد را در آمريكا بر عهده دارد ، مکزیک، چین و جنوب شرقی آسیا مارک با آموزش و پرورش مهندسی است که کار خود را در مهندسی فرآیند در Texas Instrument آغاز کرد.

درباره گروه منابع زنجیره تأمین

شرکت تأمین منابع زنجیره تأمین (www.scrgww.com) ، که قبلاً به عنوان راه حل های ریوروود شناخته می شد ، به نصب شده کمک می کند تا زنجیره تأمین و عملکرد تولید را بهبود ببخشند ، عملکرد خود را بهینه کنند و ارزش روابط تولید برون سپاری خود را به حداکثر برسانند. این شرکت متخصصان حرفه ای زنجیره تأمین را در خارج از کشور برای پشتیبانی از نیازهای مشتری های نصب شده و نام تجاری ما ارائه می دهد. با بیش از 170 حرفه ای زنجیره تامین از جمله مدیران برنامه تولید ، مهندسین کیفیت تأمین کننده و متخصصان منابع استراتژیک مستقر در شنژن، سوژو ، هانوی، بانکوکو گوادالاجارا، ما در جغرافیای ساخت تولید کم هزینه در جهان ، پای مستقل در خیابان ارائه می دهیم. از زمان آغاز به کار ما در سال 2008 ، ما به بیش از 300 شرکت در 30 کشور در شش قاره خدمات و خدمات مشاوره ای زنجیره ای را ارائه داده ایم.

تماس با مطبوعات:

جولیان سرل
گروه منابع زنجیره تأمین
408 422 9554
[email protected]

تصاویر مرتبط

scrg.png
SCRG
SCRG logo

منابع منابع زنجیره تأمین منابع