گروه هواپیمایی هواپیمایی از اولین هواپیمای هیبریدی برقی 70+ صندلی هواپیما در جهان رونمایی کرد

EAG جدیدترین فن آوری ، و پارامترهای عملیاتی را برای ایجاد طراحی برای هواپیماهای منطقه ای ترکیبی هیبرید (HERA) بهینه کرده است تا اطمینان حاصل کند که می تواند چالش های تغییر رنگ و حمل و نقل انبوه را برطرف کند.

اطلاعات کلیدی در مورد صندلی 70 + HERA:

  • عملکرد آرام و زمزمه آلودگی صوتی را کاهش می دهد
  • احیای باتری هوای نوآورانه برای به حداقل رساندن زمان چرخش
  • ادغام باتری کارآمد
  • مدیریت حرارتی موتورها و الکترونیک قدرت
  • Run-Off-Run Run Assisted (GATOR) شتاب سریع را برای کاهش سریع نیازهای انرژی به شما می دهد
  • عملکرد کوتاه برخاستن از زمین و فرود (STOL) فرصت های مسیر جدید را فراهم می کند و سودآوری بیشتری را به اپراتورها می دهد
  • طراحی کابین-فلکس عملکرد مسافر را در طول روز و عملیات بار در شب امکان پذیر می کند
  • مناسب بودن برای کار از فرودگاههای منطقه ، راحتی را برای مسافران به ارمغان می آورد و باعث نزدیکی انبارها می شود و محموله های بخش خصوصی را قادر می سازد تا سیستم های حمل و نقل و تحویل زمینی مایل به مسافت گذشته را بهینه کرده و میزان انتشار گازهای کربن را کاهش دهد.
  • طراحی ضد آینده برای پذیرش منابع انرژی جایگزین در صورت موجود بودن قبل از سال 2030
  • انعطاف پذیری برای تبدیل شدن به کاملاً الکتریکی یا کربن خنثی با افزایش تراکم باتری یا سوخت های جایگزین و فن آوری های قدرت پیشرفته مرتبط بالغ شده و مقرون به صرفه می شوند.

این طرح که همزمان با افتتاح FIA Connect ، مجازی Farnborough Airshow امروز رونمایی می شود ، از کنسرسیوم JetZero EAG که شامل برخی از سازمان های برجسته مهندسی و ساخت انگلستان و مشاوران ارشد دانشگاهی است ، پشتیبانی بی بدیل دریافت کرده است.

“این سرمایه گذاری های قابل توجهی برای توسعه هواپیماهای هیبریدی و هیبریدی همه صندلی زیر 19 ساخته شده است که به اعتقاد ما این استراتژی اشتباه است. این هواپیماهای کوچک نمی توانند پاسخگوی خواسته های حمل و نقل هوایی انبوه یا الزامات دکربونیزاسیون باشند.” کامران اقبالبنیانگذار و مدیرعامل در EAG. “طراحی ما برای هواپیمایی است که در ابتدا در سال 2028 800 مایل دریایی را در هنگام پرتاب ارائه می دهد و قادر به حمل بیش از 70 نفر خواهد بود. ما اولین حرکت در این مورد خواهیم بود. 4.4 تریلیون دلار بازار.”

EAG میراث غنی و صنعت هوانوردی قدرتمند را در سال جلب خواهد کرد بریستول هنگامی که تولید هواپیمای جدیدی را که قبلاً برای آن ساخته شده است آغاز کرده و در کل 25 اختراع ثبت شده برای پوشش طیف گسترده ای از فناوری ها را ثبت کرده است. این سازمان انتظار دارد که در ابتدا بیش از 25000 شغل ایجاد کرده و آنلاک کند 5 میلیارد دلار سرمایه گذاری در صنعت هوافضا انگلیس.

گفت: “ما انتظار داریم که این یک نمونه عالی از طراحی ، مهندسی و ساخت انگلیس باشد.” کامران اقبال. “توسعه حرا نه تنها به وزارت حمل و نقل كمك خواهد كرد تا اهداف كاهش كربن” Jet Zero “خود را تسریع كند ، بلكه به ایجاد فرصتهای شغلی مورد نیاز در صنایع هوافضا ، ساخت ، مهندسی و خدمات پس از Brexit نیز كمك خواهد كرد. آینده پروازهای مسافری و باربری در سطح بین المللی و به عنوان فرصتی برای سرمایه گذاری ، نمی توان زمان بهتری داشت. “

SOURCE گروه هواپیمایی هواپیمایی (EAG)