گروپ رنو و Google Cloud Partner برای سرعت بخشیدن به صنعت 4.0

پاریس و سانیویوا ، کالیفرنیا.، 9 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – گروپ رنو و گوگل ابر امروز همکاری جدید صنعتی و فناوری را برای تسریع در دیجیتالی شدن سیستم صنعتی Groupe Renault و تحول صنعت 4.0 اعلام کردند.

دیجیتالی کردن کارخانه های تولیدی و توسعه راه حل های صنعت
گروپ رنو ، مشاركت شناخته شده در صنعت 4.0 ، از سال 2016 در حال ساختن پلت فرم ديجيتالي خود براي اتصال و جمع كردن داده هاي صنعتي از 22 سايت گروه در سراسر جهان (76٪ از توليد خودرو) و بيش از 2500 دستگاه است. این همکاری جدید با Google Cloud ، از جمله موارد دیگر ، بهینه سازی بستر مدیریت داده های صنعتی کاملاً متعلق و مستقل از گروپ رنو است.

راه حل ها و تجربه گوگل ابر در تجزیه و تحلیل هوشمند ، یادگیری ماشین (ML) و هوش مصنوعی (AI) به Groupe Renault این امکان را می دهد تا زنجیره تامین و بازده تولید ، کیفیت تولید آن و کاهش تأثیرات زیست محیطی را از طریق پس انداز انرژی بهبود بخشد.

این پیشرفت ها درنهایت باعث توسعه راه حل های جدید عمودی برای صنعت خودرو می شود.

مهارت های دیجیتال را توسعه دهید
آموزش کارمندان نیز بخش اساسی این همکاری جدید است. گروپ رنو و Google Cloud قصد دارند یک برنامه منحصر به فرد و مقیاس پذیر را به منظور ارتقاء مهارت های مهندسی فرآیند ، تولید و مهارت تیم های فناوری اطلاعات از طریق همکاری ، آموزش و جلسات توانمندسازی با تیم Google ایجاد کنند. هدف این برنامه ارتقاء فرهنگ داده محور است که بخشی اساسی در زندگی حرفه ای روزانه کارکنان رنو ، در عملیاتی به اندازه فرآیندهای تصمیم گیری است.

وی گفت: “این همکاری نمونه ای کامل از استراتژی دیجیتال Groupe Renault است که در اینجا به حوزه صنعتی اعمال می شود. این توافق و تعهد تیمهای مدیریت فناوری اطلاعات ، تولید و تأمین ما ، به ما اجازه می دهد تا سرعت بخشیدن به برنامه ما در صنعت 4.0 را طراحی کنیم. برای بهبود استانداردهای تعالی و عملکرد ما ، سایت های تولیدی و فرآیندهای لجستیک خود را در سرتاسر جهان تغییر داده و به آنها وصل کنید. تأکید می کند خوزه ویسنته د los Mozos ، مدیر تولید و لجستیک ، عضو کمیته اجرایی گروپ رنو.

“صنعت خودروسازی در DNA خود دارای نوآوری است و پتانسیل عظیمی وجود دارد که فناوری دیجیتال بتواند تأثیر قابل توجهی در تولید داشته باشد. ما مفتخریم که با Groupe Renault همکاری می کنیم تا به انقلاب آینده صنعت خودرو کمک کند و به نسل بعدی عرضه کمک کند. تعالی زنجیره ای. ” اضافه توماس کوریان، مدیرعامل Google Cloud

درباره گروپ رنو
گروپ رنو از سال 1898 اقدام به تولید اتومبیل می کند. امروز این گروه بین المللی چند مارک است و در سال 2019 نزدیک به 3.8 میلیون دستگاه خودرو در 134 کشور جهان در سال 2019 با 40 سایت تولیدی ، 12700 نقطه فروش و اشتغال بیش از 180،000 نفر به فروش می رسد. گروپ رنو برای پرداختن به چالشهای مهم فناوری آینده ، ضمن ادامه استراتژی رشد سودآور خود ، بر گسترش بین المللی متمرکز شده است. برای این منظور ، روی هم افزایی پنج برند خود (رنو ، داچیا ، رنو سامسونگ موتورز ، آلپاین و LADA) ، وسایل نقلیه برقی و اتحاد بی نظیر آن با نیسان و میتسوبیشی موتورز ترسیم می کند. با داشتن یک تیم متعلق به 100٪ رنو که از سال 2016 به مسابقات جهانی فرمول 1 متعهد شده است ، این برند در مسابقات موتورسواری شرکت می کند ، یک بردار واقعی برای نوآوری و آگاهی.

درباره Google Cloud
Google Cloud زیرساخت های پیشرو ، قابلیت های پلتفرم و راه حل های صنعت را در اختیار سازمان ها قرار می دهد. ما راه حل های ابری از نوع سازمانی را ارائه می دهیم که از فناوری پیشرفته Google استفاده می کنند تا به شرکت ها کمک کند تا با کارآمد تر و سازگار با نیازهای در حال تغییر ، به مشتریان پایه و اساس آینده را ارائه دهند. مشتریان در بیش از 150 کشور جهان به عنوان شریک قابل اعتماد خود به Google Cloud روی می آورند تا بحرانی ترین مشکلات تجاری خود را حل کنند.

SOURCE Google Cloud