گرینبرایر نتایج پخش و کنفرانس نتایج مالی سه ماهه را اعلام کرد

دریاچه OSWEGO ، سنگ معدن.، 1 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت های گرینبرایر ، شرکت (NYSE: GBX) از سهامداران و سایر افراد علاقه مند دعوت می کند تا به فراخوان کنفرانس نتایج مالی آن برای سه ماهه سوم پایان دهند 31 مه سال 2020زندگی می کنند ، یا از طریق اینترنت یا از طریق شماره گیری.

چه: کنفرانس نتایج مالی شرکتهای Greenbrier Q3 2020

چه زمانی: جمعه 10 ژوئیه 2020 در ساعت 8 بامداد PDT

شنوندگان می توانند از طریق وب سایت Greenbrier به وب پخش دسترسی پیدا کنند www.gbrx.com. برای ثبت نام یا دسترسی به پخش وب ، روی اعلان نشان داده شده در صفحه اصلی وب سایت Greenbrier کلیک کنید. پخش وب به مدت 30 روز بایگانی می شود.

از طرف دیگر ، شماره تماس برای کنفرانس فراخوانی است 1-630-395-0143؛ رمز عبور “گرینبرایر” است. لطفاً در 10 دقیقه قبل از زمان تماس بگیرید تا ارتباط مناسب برقرار شود.

درباره گرینبرایر

گرینبرایر ، مقر آن در دریاچه اوسوگو ، اورگان، یک تامین کننده برجسته بین المللی تجهیزات و خدمات در بازارهای حمل و نقل جهانی است. گرینبرایر ، راه آهن باری و بارهای دریایی را طراحی ، ساخت و بازار می کند آمریکای شمالی. گرینبرایر اروپا یک کار پایان ، تولید و مهندسی و تعمیر کارواش بار با پایان کار در باری است لهستان، رومانی و بوقلمون که به مشتریان سراسر خدمات می دهد اروپا و در کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس گرینبرایر راه آهن باری و ریخته گری ریلی را در سال ایجاد می کند برزیل از طریق دو همکاری استراتژیک جداگانه. ما پیشرو در ارائه خدمات خدمات حمل بار ریلی ، قطعات ، تعمیر ، تعمیر و بازسازی و مقاوم سازی در ایران هستیم آمریکای شمالی از طریق چرخ ، تعمیر و قطعات واحد تجاری ما. گرینبرایر مدیریت راه آهن ، خدمات رعایت نظارتی و خدمات لیزینگ را به خطوط ریلی و صنایع حمل و نقل مرتبط در این کشور ارائه می دهد آمریکای شمالی. از طریق شرکتهای مشترک غیرقابل انعطاف ، ریخته گری های صنعتی و ریلی ، سر مخزن و سایر اجزای سازنده را تولید می کنیم. گرینبرایر صاحب ناوگان اجاره ای 10.275 راه آهن است و خدمات مدیریتی را برای 389،000 راه آهن انجام می دهد. در مورد Greenbrier در www.gbrx.com بیشتر بدانید.

منبع: شرکت های گرینبرایر ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.gbrx.com