گزارش Stoneridge نتایج فصل دوم سال 2020

NOVI ، میشی، 29 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / –

نتایج سه ماهه دوم سال 2020

 • از دست دادن هر سهم (“EPS”) از (0.81 دلار)
 • تنظیم EPS از (0.55 دلار)
 • فروش 99.5 میلیون دلار
 • سود ناخالص 13.3 میلیون دلار
 • تعدیل سود ناخالص 14.4 میلیون دلار (14.5٪ از فروش)
 • از دست دادن عملیاتی (26.8 دلار)
 • از دست دادن عملیاتی تنظیم شده است (19.1 دلار) ((19.2٪ از فروش))
 • تنظیم شده EBITDA از (11.4 دلار) میلیون دلار ((11.5٪ از فروش))

چشم انداز

 • انتظار می رود که درآمد Q3 مطابق با نرخ بهره در پایان Q2 (درآمد ژوئن باشد) 51.5 میلیون دلار) پیش بینی تولید بازار نهایی در سال 2020 با توجه به انتظارات قبلی 1.3٪ افزایش یافته است.
 • انتظار حاشیه سهم افزایشی نیمه دوم تقریباً 35٪ در مقابل Q2
 • انتظار می رود تولید نقدی Q3 حداقل جبران بدهی خالص Q2 را کاهش دهد (11.1 میلیون دلار)
 • پیش بینی می شود میانگین تولید پایان بازار OEM 2021 با 16.0٪ در مقابل 2020 افزایش یابد

Stoneridge، Inc. (NYSE: SRI) امروز نتایج مالی خود را برای سه ماهه دوم به پایان رساند 30 ژوئن سال 2020با فروش 99.5 میلیون دلار و از دست دادن هر سهم (EPS) از (0.81 دلار). تنظیم EPS بود (0.55 دلار) برای سه ماهه دوم ، با توجه به عادی سازی تنظیماتی که در نمایشگاه های پیوست به نمایش داده شده است.

برای سه ماهه دوم سال 2020 ، استونریج سود ناخالص را گزارش داد 13.3 میلیون دلار و سود ناخالص تعدیل شده 14.4 میلیون دلار (14.5٪ از فروش) که نسبت به سه ماهه اول سال 2020 کاهش 11.2٪ داشته است. از دست دادن عامل بود (26.8 دلار) و از دست دادن عامل تعدیل شده بود (19.1 دلار) ((19.2٪) از فروش). تنظیم شده EBITDA بود (11.4 دلار) میلیون دلار ((11.5٪) از فروش).

جان DeGaynor، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، اظهار داشت: “در سه ماهه دوم ، ما در پاسخ به همه گیر جهانی COVID-19 اعدام شدیدی را پیش کشیدیم و منابع خود را با بیشترین فرصت های شرکت ترقی کردیم و سرمایه گذاری لازم را ادامه دادیم. و منابع برای اطمینان از راه اندازی موفقیت آمیز پس زمینه جدی از مشاغل جدید ما و ادامه به پیشرفت فن آوری ها و سیستم عامل هایی که از رشد آینده حمایت می کنند ضمن کاهش هزینه های ساختاری. با توجه به اقدامات کاهش هزینه انجام شده در ابتدای سه ماهه دوم و همچنین با توجه به تمرکز مداوم ما در مورد بهبود بهره برداری و مدیریت سرمایه در گردش ، ما توانستیم انتظارات قبلی را که برای گردش پول در سه ماهه پیش بینی شده بود بهتر از پیش بینی کنیم. بر بهبود عملیاتی و کاهش هزینه در امکانات ما متمرکز شویم. ”

DeGaynor ادامه داد: “در سه ماهه دوم ، ما در ادامه تجاری سازی MirrorEye® چندین قدم به جلو برداشتیم. این سه شریک تقریباً امروز 6000 وسیله نقلیه در جاده کار می کنند. علاوه بر این ، ما همکاری خود را با Daimler Trucks در آمریکای شمالی اعلام می کنیم تا وسایل نقلیه از پیش سیمی شده برای سیستم های مقاوم سازی MirrorEye را تهیه کنیم ، با دستوراتی که انتظار می رود در سه ماهه سوم آغاز شود. “

فصل دوم در بررسی
فروش دستگاه های کنترل در کل 48.6 میلیون دلار، کاهش از 49.6 میلیون دلاریا 50.5٪ ، در نتیجه همه گیر COVID-19 نسبت به سه ماهه اول سال 2020. حاشیه عملیاتی سه ماهه دوم تنظیم شده (11.5٪) بود.

فروش الکترونیکی در کل 47.6 میلیون دلار، کاهش از 32.2 میلیون دلاریا 40.4٪ نسبت به سه ماهه اول سال 2020 عمدتاً در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19. سهم دوم حاشیه عملیاتی تنظیم شده (17.1٪) بود.

کل فروش Stoneridge برزیل 7.0 میلیون دلار، کاهش از 7.6 میلیون دلاریا 51.9٪ نسبت به سه ماهه قبلی به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 باعث کاهش حجم بیشتری برای ما شده است آرژانتین کانال های پس زمینه و محصولات صوتی و زنگ دار. Stoneridge برزیل حاشیه عملیاتی تنظیم شده (6.9٪) بود.

مانده های نقدی و بدهی
در 30 ژوئن سال 2020، Stoneridge مجموع مانده حساب های نقدی و معادل آن را داشت 72.4 میلیون دلار. بدهی کل از 30 ژوئن سال 2020 بود 166.0 میلیون دلار. بدهی خالص کمتر و معادل های نقدی ، بدهی خالص فعلی را نسبت به نسبت EBITDA دوازده ماهه تقریباً 2.3 برابر به همراه آورد. با توجه به تأثیر مالی مورد انتظار از همه گیری COVID-19 ، این شرکت تسهیلات اعتباری موجود را اصلاح کرد که از نسبت انعقاد اهرم بدهی خالص تا Q2 2021 چشم پوشی می کند. این شرکت تقریباً داشت 237 میلیون دلار از تعهدات بازپرداخت شده تحت تسهیلات اعتباری موجود از تاریخ 30 ژوئن سال 2020، که منجر به تعهدات کل نشده بازپرداخت و مانده حسابهای نقدی شد 309 میلیون دلار.

چشم انداز
باب کراکوویاکمدیر ارشد مالی ، اظهار داشت: “بر اساس پیش بینی های فعلی تولید ، سطح متوسط ​​تولید متوسط ​​وزن ما با توجه به انتظارات ما در تماس اول سه ماهه اندکی افزایش یافته است. بر اساس ادامه روند افزایشی تولید جهانی ، انتظار داریم درآمد سه ماهه سوم برای مطابقت با نرخ بهره ای که در پایان سه ماهه دوم شاهد بودیم.برای سه ماهه دوم ، حاشیه سهم رو به پایین را با 30.1 درصد تعدیل کردیم ، که مطابق با انتظارات پیش بینی شده در مورد کاهش درآمد بود. از سال ، ما انتظار داریم حاشیه سهم افزایشی تقریباً 35٪ نسبت به سه ماهه دوم بر اساس ساختار هزینه فعلی ما و ادامه بهبود حاشیه ناخالص باشد. ”

کراکوویاک ادامه داد: “با وجود اختلال قابل توجه تولید بازار نهایی در طول سه ماهه ، ما توانستیم سرمایه در گردش و هزینه های خود را به طور موثر مدیریت کنیم تا تأثیر وجه نقد را محدود کنیم. در طول سه ماهه ، بدهی خالص تقریباً افزایش یافت 11 میلیون دلار، که بهتر از انتظاری بود که من در مورد تماس سه ماهه اول خود تقریباً بیان کردم 15 دلار-20 میلیون. علاوه بر این ، با توجه به تمرکز بیشتر ما در مورد مدیریت موجودی و حفظ وجه نقد ، انتظار داریم تولید نقدی در سه ماهه سوم حداقل جبران سوزش سه ماهه دوم شود. ما همچنان فرصتهای حفظ پول نقد را در کوتاه مدت ارزیابی می کنیم و ساختار هزینه خود را در صورت لزوم برای همسویی با شرایط فعلی و مورد انتظار بازار تنظیم می کنیم. ”

DeGaynor در پایان گفت: “از آنجا که ما فراتر از سال 2020 را نگاه می کنیم ، ما با پیش بینی های تولید 2021 نشانگر بهبودی هستیم که حاکی از رشد 16 درصدی در بازارهای متوسط ​​با وزن متوسط ​​ما است. علاوه بر این ، راه اندازی برنامه جدید فرصت های رشد قابل توجهی را برای شرکت ایجاد می کند. در سال 2021 و بعد از آن. Stoneridge همچنان مناسب است تا بتواند از مگاوندهای صنعت که به پیشرفت بازارهای زیرین ما منجر می شود ، سود ببرد.

کنفرانس تماس با وب
به پخش زنده اینترنت از کنفرانس Stoneridge در مورد نتایج سه ماهه دوم سال 2020 دسترسی دارید ساعت 9:00 بامداد ساعت شرقی پنجشنبه، 30 ژوئیه 2020 ، در www.stoneridge.com ، که یک پخش مجدد وب نیز ارائه می دهد.

درباره Stoneridge، Inc.
Stoneridge، Inc. با دفتر مرکزی نووی ، میشیگان، یک طراح مستقل و تولید کننده قطعات ، ماژول ها و سیستم های الکترونیکی بسیار مهندسی و اصلی برای بازارهای خودرو ، تجاری ، خارج از بزرگراه ، موتور سیکلت و وسایل نقلیه کشاورزی است. اطلاعات اضافی درباره Stoneridge را می توان در www.stoneridge.com یافت.

بیانیه های رو به جلو
بیانیه های موجود در این نسخه شامل “بیانیه های آینده” به موجب قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. این بیانیه ها در بسیاری از مکان ها در این گزارش ظاهر می شوند و ممکن است شامل احترامی در رابطه با قصد ، عقیده یا انتظارات فعلی شرکت باشند. از جمله موارد دیگر ، توسعه (آینده) محصول و تسهیلات آینده ما ، (ii) استراتژی کسب ، (iii) سرمایه گذاری و توسعه محصول جدید ، (IV) فرصت های رشد مربوط به کسب و کار اعطا شده ، و (v) انتظارات عملیاتی. گفته های پیشرو ممکن است با کلمات “اراده” ، “ممکن” ، “باید” ، “طراحی شده” ، “ایمان” ، “برنامه” ، “پروژه” ، “قصد” ، “انتظار” ، “تخمین ،” “” پیش بینی “،” ادامه “و کلمات و عبارات مشابه. اظهارات آینده نگر منوط به خطرات و ابهاماتی است که می تواند باعث شود حوادث یا نتایج واقعی از لحاظ معنوی با آنچه در بیانیه ها بیان شده یا متفاوت است متفاوت باشد. فاکتورهای مهمی که می توانند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر متفاوت است ، شامل می شود ، از جمله عوامل دیگر:

 • تأثیر COVID-19 یا سایر بیماریهای آتی ، بر اقتصاد جهانی و مشتریان ، تأمین کنندگان ، کارمندان ، تجارت و جریان وجوه نقد ما.
 • کاهش خرید ، از دست دادن یا ورشکستگی مشتری یا تأمین کننده اصلی.
 • هزینه ها و زمان بندی مجدد فعالیت تجاری ، تعطیلی تسهیلات یا اقدامات مشابه.
 • تغییر قابل توجهی در تولید خودرو ، تجاری ، خارج از بزرگراه ، موتور سیکلت یا تولید وسیله نقلیه کشاورزی.
 • شرایط بازار رقابتی و اثرات ناشی از آن بر فروش و قیمت گذاری؛
 • تأثیر تغییرات نرخ ارز خارجی بر فروش ، هزینه ها و نتایج ، به ویژه پزو آرژانتین ، واقعی برزیل ، renminbi چینی ، یورو ، پزو مکزیکی و کرون سوئدی.
 • توانایی ما برای دستیابی به کاهش هزینه ها که کاهش قیمت فروش با حاصلی مشتری را جبران می کند یا بیشتر است.
 • پذیرش مشتری از محصولات جدید؛
 • توانایی ما برای راه اندازی و تولید موفقیت آمیز محصولات برای کسب و کار اعطا شده؛
 • تغییرات نامطلوب در قوانین ، مقررات دولتی یا شرایط بازار ، از جمله تعرفه ها ، بر محصولات ما یا محصولات مشتریان ما تأثیر می گذارد.
 • توانایی ما در محافظت از مالکیت معنوی و دفاع از موفقیت در برابر ادعاهایی که علیه ما صورت گرفته است.
 • تعهدات ناشی از مطالبات ضمانت نامه ، فراخوان محصول یا اقدامات میدانی ، تعهدات مربوط به محصول و اقدامات قانونی که ما عضو آن هستیم یا ممکن است به عنوان یک طرف عضو شویم یا تأثیر فراخوان محصول یا اقدامات میدانی بر مشتریان ما باشد.
 • اختلالات کارگری در تأسیسات ما یا در هر یک از مشتریان یا تأمین کنندگان مهم ما.
 • اختلال در تجارت به دلیل بلایای طبیعی یا سایر بلایای خارج از کنترل ما؛
 • توانایی تأمین کنندگان ما برای تأمین به موقع قطعات و مؤلفه ها با قیمت های رقابتی ، از جمله تأثیر تعرفه های احتمالی و ملاحظات تجارت بر عملکرد و خروجی آنها.
 • میزان بدهی ما و میثاق های محدودکننده مندرج در موافقت نامه های مربوط به بدهی های ما ، از جمله تسهیلات اعتباری قابل بازگشت ما.
 • در دسترس بودن سرمایه یا هزینه های آن ، از جمله تغییر در نرخ بهره یا درک بازار؛
 • عدم دستیابی به ادغام موفق هر شرکت یا کسب و کار اکتسابی.
 • خطرات مرتبط با عدم موفقیت سیستم ها و شبکه های فناوری اطلاعات و خطرات مرتبط با تهدیدهای فن آوری فعلی و در حال ظهور و آسیب ناشی از ویروس های رایانه ای ، دسترسی غیرمجاز ، حمله سایبری و سایر اختلالات مشابه. و
 • موارد شرح داده شده در قسمت دوم مورد 1A (“عوامل خطر”) گزارش فصلنامه شرکت در فرم 10-Q برای دوره پایان یافته 30 ژوئن سال 2020 و در قسمت اول ، ماده IA (“عوامل خطر”) از 10-K 2019 ما به SEC ارسال شده است.

بیانیه های آینده نگر موجود در اینجا نشانگر تخمین های ما فقط از تاریخ انتشار این نسخه است و نباید به آنها بعنوان نماینده تخمین های ما از هر تاریخ بعدی اعتماد کرد. در حالی که ما ممکن است تصمیم بگیریم این اظهارات آینده نگر را در مقطعی از آینده به روز کنیم ، اما ما به طور خاص از هرگونه تعهدی برای انجام این کار صرف نظر می کنیم ، اعم از بازتاب نتایج واقعی ، تغییر در فرضیات ، تغییر در سایر عوامل مؤثر بر چنین اظهارات آینده نگر یا موارد دیگر.

استفاده از اطلاعات مالی غیر GAAP
این بیانیه مطبوعاتی حاوی اطلاعاتی در مورد نتایج مالی شرکت است که مطابق با اصول حسابداری به طور کلی در آن پذیرفته نشده است ایالات متحده (“GAAP”). چنین اقدامات مالی غیر GAAP با نزدیکترین اقدامات مالی GAAP در پایان این بیانیه مطابقت دارد. ارائه این اقدامات مالی غیر GAAP برای سالهای 2020 و 2019 به این معنا نیست که نشان می دهد استونریج صریح یا ضمنی پیش بینی های مربوط به اقدامات مالی غیر GAAP را ارائه می دهد و نتایج واقعی برای چنین اقداماتی احتمالاً با آنچه ارائه می شود متفاوت است. آشتی ها شامل کلیه اطلاعات منطقی در دسترس شرکت در تاریخ انتشار این مطبوعات و تنظیماتی است که مدیریت می تواند به طرز معقولی پیش بینی کند.

مدیریت معتقد است اقدامات مالی غیر GAAP مورد استفاده در این بیانیه مطبوعاتی برای مدیریت و سرمایه گذاران در تحلیل خود از وضعیت مالی شرکت و نتایج عملیات مفید است. به طور خاص ، مدیریت معتقد است فروش تعدیل شده ، تعدیل سود ناخالص و حاشیه ، تعدیل درآمد عملیاتی (ضرر) و حاشیه ، تعدیل درآمد خالص (ضرر) ، تعدیل سود (ضرر) در هر سهم ، EBITDA تعدیل ، بدهی خالص ، تنظیم درآمد (ضرر) قبل از مالیات و نرخ مالیات تعدیل شده اقدامات مفیدی در ارزیابی عملکرد مالی شرکت با استثناء موارد خاص که نشان دهنده عملکرد عملیاتی اصلی شرکت نیستند یا ممکن است روندهای مفید را در ارزیابی فعالیت های عملیاتی شرکت مبهم سازند وجود دارد. مدیریت همچنین معتقد است که این اقدامات برای مدیریت و سرمایه گذاران در تحلیل خود از نتایج عملکرد شرکت مفید بوده و مقایسه ای بهتر بین دوره های مالی را ارائه می دهد.

فروش تعدیل شده ، سود و حاشیه ناخالص تعدیل شده ، درآمد عملیاتی (زیان) و حاشیه تنظیم شده ، درآمد خالص تعدیل شده (ضرر) ، تنظیم سود (ضرر) برای هر سهم ، تنظیم EBITDA ، بدهی خالص ، تعدیل درآمد (ضرر) قبل از مالیات و تعدیل نرخ مالیات نباید در انزوا یا به عنوان جایگزینی برای فروش ، سود ناخالص ، درآمد عملیاتی (زیان) ، درآمد خالص (ضرر) ، سود (ضرر) برای هر سهم ، بدهی ، درآمد (ضرر) قبل از مالیات یا نرخ مالیات که مطابق با GAAP

بیانیه های توافق شده عملیات
سه ماه به پایان رسید


شش ماه به پایان رسید30 ژوئن ،


30 ژوئن ،

(در هزاران نفر ، به استثنای داده های به اشتراک گذاری)


سال 2020


2019


سال 2020


2019


فروش خالص


$

99،545


$

222،241


$

282،511


$

440،538

هزینه ها و مخارج:

هزینه کالاهای فروخته شده86،291165،414223،860322،858

فروش، به صورت کلی و اداری27،69327،5225719663،110

به دست آوردن محصولات غیر هسته ای ، خالص

(33،921)

(33،599)

طراحی و توسعه12،38414،04024،61927،284

درآمد عملیاتی (ضرر)(26،823)49،186(23،164)60،885

هزینه بهره ، خالص14101،0012،4402،004

سهام در از دست دادن (درآمد) سرمایه گذار231(548)(226)(912)

درآمد دیگر ، خالص(9)(97)(1،626)(529)

(ضرر) درآمد قبل از مالیات بر درآمد(28،455)48.830(23،752)60،322

(مزایا) تأمین مالیات بر درآمد(6،721)9،066(5،508)10،901

درآمد خالص (ضرر)


$

(21،734)


$

39،764


$

(18،244)


$

49،421


(ضرر) درآمد هر سهم:

پایه ای


$

(0.81)


$

1.43


$

(0.67)


$

1.75

رقیق


$

(0.81)


$

1.41


$

(0.67)


$

1.72

متوسط ​​وزن متوسط ​​سهام برجسته:

پایه ای26،95227،88727،09228،208

رقیق26،95228،29427،09228،716

برگه های تعادل توام


30 ژوئن ،


31 دسامبر

(در هزار)


سال 2020


2019
(ناظر)
دارایی هایدارایی های جاری:پول نقد و معادل


$

72،412


$

69403

حسابهای دریافتنی ، ذخایر کمتر به ترتیب 676 دلار و 1،289 دلار97404138،564

موجودی ها ، خالص96،93393،449

هزینه های پیش پرداخت و سایر دارایی های جاری29،89429850

کل دارایی های جاری296،643331،266

دارایی های بلند مدت:اموال، ماشین آلات و تجهیزات، خالص117،219122،483

داراییهای نامشهود ، خالص50،96858،122

حسن نیت35،94235،874

دارایی حق استفاده اجاره نامه20،03822،027

سرمایه گذاری و سایر دارایی های بلند مدت ، خالص3640932،437

کل دارایی های بلند مدت260،576270،943

کل دارایی


$

557،219


$

602،209
مسئولیت ها و ویژگی های سهامدارانبدهیهای جاری:بخش فعلی بدهی


$

4،831


$

2،672

حساب های قابل پرداخت52،03780،701

هزینه های تسویه شده و سایر بدهی های جاری47،10155،223

کل بدهی های جاری103،969138،596

بدهی بلند مدت:تسهیلات اعتباری گردان161000126،000

بدهی بلند مدت ، خالص152454

مالیات بر درآمد معوق1119312،530

اجاره عملیاتی مسئولیت بلند مدت1620017،971

سایر بدهی های بلند مدت15،44316،754

کل بدهی های بلند مدت203،988173،709

حقوق صاحبان سهام:سهام ترجیحی ، بدون ارزش برابر ، 5000 سهم مجاز ، هیچ کدام صادر نشده است

سهام مشترک ، بدون ارزش برابر ، 60،000 سهم مجاز ، 28.966 و 28.966 سهم صادر شده و 27،001 و 27.408 سهم باقیمانده در تاریخ 30 ژوئن ، 2020 و 31 دسامبر 2019 به ترتیب بدون ارزش اعلام شده

اضافی پرداخت در پایتخت230،818225،607

سهام مشترک که به ترتیب در 30 ژوئن ، 2020 و 31 دسامبر 2019 در خزانه ، 1965 و 1،558 سهم برگزار شد ، به ترتیب با هزینه(60،639)(50،773)

سود انباشته188،298206،542

تلفات جامع دیگر انباشته شده است(109،215)(91،472)

کل سهامداران سهام249،262289،904

کل بدهی ها و حقوق صاحبان سهام


$

557،219


$

602،209

بیانیه های ثابت جریان های نقدیشش ماه به پایان رسید 30 ژوئن (در هزار)


سال 2020


2019
فعالیت های عملیاتی:درآمد خالص (ضرر)


$

(18،244)


$

49،421

تنظیمات برای آشتی دادن درآمد خالص با پول نقد خالص ارائه شده توسط (مورد استفاده برای) فعالیت های عملیاتیاستهلاک1324211،819

استهلاک ، از جمله جمع آوری و حذف هزینه های تأخیر تأمین مالی2،7323،464

مالیات بر درآمد معوق(7،018)3،804

سود از روش سرمایه دار سرمایه گذار(226)(912)

ضرر (سود) در فروش دارایی های ثابت131(26)

هزینه جبران خسارت مبتنی بر سهام2،1103،594

کمبود مالیات بیش از حد (سود) مربوط به هزینه جبران خسارت مبتنی بر سهم40(752)

به دست آوردن محصولات غیر هسته ای ، خالص

(33،599)

هزینه نقص در دارایی ، کارخانه و تجهیزات2،326تغییر در ارزش منصفانه در نظر گرفتن مشروط درآمدی(233)905

تغییر در ارزش منصفانه صندوق سرمایه گذاری13916

تغییرات در دارایی های عملیاتی و بدهی ها ، بدون اثر ترکیب تجارت:حساب های دریافتنی ، خالص37،644(13،440)

موجودی ها ، خالص(6،295)(21،798)

هزینه های پیش پرداخت و دارایی های دیگر992(9،678)

حساب های قابل پرداخت(26،044)13،604

هزینه های تسویه شده و سایر بدهی ها(7،829)242

پول نقد خالص (مورد استفاده برای) ارائه شده توسط فعالیتهای عملیاتی(6،533)6،664
فعالیت های سرمایه گذاری:مخارج سرمایه ، از جمله نامشهود(17،194)(17،479)

درآمد حاصل از فروش دارایی های ثابت1949

درآمد حاصل از دفع محصولات غیر هسته ای

34،386

سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری(750)(1200)

پول نقد خالص (مورد استفاده برای) ارائه شده توسط فعالیت های سرمایه گذاری(17،925)15،756
فعالیت های مالی:بازگرداندن وام تسهیلات اعتباری71،50055000

چرخش پرداخت تسهیلات اعتباری(36،500)(47،500)

درآمد حاصل از صدور بدهی است17،34555

بازپرداخت بدهی(15،204)(999)

درآمد نقدی را در نظر بگیرید

(3،394)

سایر هزینه های تأمین مالی(1،038)(873)

برنامه خرید مشترک اشتراکی(4،995)(50،000)

بازخرید سهام مشترک برای برآوردن خودداری از مالیات کارمندان(1،741)(3،209)

پول نقد خالص تأمین شده توسط (مورد استفاده برای) فعالیتهای تأمین مالی29،367(50،920)
تأثیر تغییرات نرخ ارز بر وجه نقد و معادل های نقدی(1900)(1،089)

تغییر خالص پول و معادل نقدی3،009(29،589)

نقدی و معادل نقدی در آغاز دوره6940381،092
نقدی و معادل نقدی در پایان دوره


$

72،412


$

51،503
افشای تکمیلی اطلاعات گردش پول:پول نقد برای بهره پرداخت می کرد


$

2،344


$

2،198

پول نقدی برای مالیات بر درآمد پرداخت می شود ، خالص


$

636


$

7،100

مقررات G آشتی های اندازه گیری مالی غیر GAAP


آشتی با GAAP ایالات متحده


نمایشگاه 1 – EPS تنظیم شده


آشتی EPS تنظیم شده Q2 2020
(میلیون دلار)

Q2 2020

Q2 2020 EPS

ضرر خالص

$ (21.7)

$ (0.81)
اضافه کنید: مرحله بعد از مالیات در ارزش منصفانه درآمد (Stoneridge برزیل)

0.4

0.01

اضافه کنید: هزینه های تجدید ساختار پس از مالیات

4.2

0.16

اضافه کنید: تغییر پس از مالیات در ارزش منصفانه سرمایه گذاری سهام

0.1

0.00

اضافه کنید: هزینه های اصلاح مجدد مشاغل پس از مالیات

2.2

0.08

ضرر خالص تعدیل شده

$ (14.9)

$ (0.55)نمایشگاه 2 – درآمد عملیاتی (ضرر) تعدیل شده توسط بخش
آشتی دادن تجهیزات عملیاتی تعدیل شده درآمد (ضرر)
(میلیون دلار)

Q1 2020

Q2 2020

دستگاه های کنترل درآمد عملیاتی (ضرر)

7.3 دلار

$ (9.7)
اضافه کنید: هزینه های تجدید ساختار قبل از مالیات

2.2

3.0

اضافه کنید: هزینه های دوباره تنظیم مجدد تجارت

0.4

1.0

درآمد عملیاتی تعدیل شده دستگاه های کنترل (ضرر)

9،9 دلار

$ (5.6)
آشتی دادن درآمد عملیاتی تعدیل شده الکترونیکی (ضرر)
(میلیون دلار)

Q1 2020

Q2 2020

درآمد عملیاتی الکترونیک (ضرر)

2.9 دلار

$ (11.0)
اضافه کنید: هزینه های تجدید ساختار قبل از مالیات

0.0

1.6

اضافه کنید: هزینه های دوباره تنظیم مجدد تجارت


1.3

درآمد عملیاتی تعدیل شده الکترونیکی (ضرر)

2.9 دلار

$ (8.1)


آشتی Stoneridge برزیل تعدیل شده درآمد عملیاتی (ضرر)
(میلیون دلار)

Q1 2020

Q2 2020

Stoneridge Brazil عامل درآمد (ضرر)

$ 0.9

$ (0.9)
اضافه کنید: مرحله قبل از مالیات در ارزش منصفانه درآمد (Stoneridge برزیل)

(0.6)

0.4

اضافه کنید: هزینه های دوباره تنظیم مجدد تجارت

0.2


Stoneridge برزیل تنظیم درآمد درآمد (ضرر)

0.4 دلار

$ (0.5)نمایشگاه 3 – درآمد عملیاتی تعدیل شده (ضرر)
آشتی دادن درآمد عملیاتی تعدیل شده (ضرر)
(میلیون دلار)

Q1 2020

Q2 2020

درآمد عملیاتی (ضرر)

3.7 دلار

$ (26.8)
اضافه کنید: مرحله قبل از مالیات در ارزش منصفانه درآمد (Stoneridge برزیل)

(0.6)

0.4

اضافه کنید: تغییر قبل از مالیات در ارزش منصفانه سرمایه گذاری سهام

0.0

0.1

اضافه کنید: هزینه های تجدید ساختار قبل از مالیات

2.2

4.6

اضافه کردن: Vesting شتاب کام مبتنی بر اشتراکی قبل از مالیات

0.1

0.0

اضافه کنید: هزینه های دوباره تنظیم مجدد تجارت

0.6

2.6

درآمد عملیاتی تعدیل شده (ضرر)

6.0 دلار

$ (19.1)

نمایشگاه 4 – تنظیم EBITDAآشتی تنظیم EBITDA(میلیون دلار)

Q3 2019

Q4 2019

Q1 2020

Q2 2020

TTM Q2 2020

درآمد (ضرر) قبل از مالیات

8.1 دلار

$ (0.0)

4.7 دلار

$ (28.5)

$ (15.7)

هزینه بهره ، خالص

1.1

1.2

1.0

1.4

4.8

استهلاک و استهلاک

7.9

8.1

8.1

7.9

32.0

EBITDA

17.1 دلار

9/3 دلار

13.8 دلار

$ (19.2)

21.0 دلار

اضافه کنید: مرحله قبل از مالیات در ارزش منصفانه درآمد (Stoneridge برزیل)

0.9

0.4

(0.6)

0.4

1.2

اضافه کنید: تغییر قبل از مالیات در ارزش منصفانه سرمایه گذاری سهام


0.2

0.0

0.1

0.4

اضافه کنید: هزینه های تجدید ساختار قبل از مالیات

3.7

3.4

2.2

4.6

14.0

اضافه کنید: هزینه های دوباره تنظیم مجدد تجارت

0.4

0.3

0.6

2.6

3.9

اضافه کردن: Vesting شتاب کام مبتنی بر اشتراکی قبل از مالیات

0.2


0.1

0.0

0.3

کمتر: توسعه نرم افزار سرمایه دار قبل از مالیات در Q1 و Q2 هزینه شده است

(0.8)
(0.8)

تنظیم EBITDA

21.5 دلار

13.7 دلار

16.1 دلار

$ (11.4)

39.9 دلار

نمایشگاه 5 – سود ناخالص تعدیل شده
آشتی سود ناخالص تعدیل شده
(میلیون دلار)

Q1 2020

Q2 2020

سود ناخالص

45.4

13.3
اضافه کنید: هزینه های تجدید ساختار قبل از مالیات

1.5

0.2

اضافه کنید: هزینه های دوباره تنظیم مجدد تجارت

0.1

0.9

تعدیل سود ناخالص

47.0

14.4

نمایشگاه 6 – نرخ مالیات تنظیم شدهآشتی نرخ مالیات تعدیل شده Q2 2020(میلیون دلار)

Q2 2020

ضرر قبل از مالیات

$ (28.5)اضافه کنید: مرحله قبل از مالیات در ارزش منصفانه درآمد (Stoneridge برزیل)

0.4

اضافه کنید: تغییر قبل از مالیات در ارزش منصفانه سرمایه گذاری سهام

0.1

اضافه کنید: هزینه های تجدید ساختار قبل از مالیات

4.6

اضافه کنید: هزینه های دوباره تنظیم مجدد تجارت

2.6

ضرر تعدیل شده قبل از مالیات

$ (20.7)مزایای مالیات بر درآمد

$ (6.7)اضافه کنید: تأثیر مالیات از تعدیل تعدیل مالیات قبل

0.9مزایای مالیات بر درآمد تعدیل شده

$ (5.8)نرخ مالیات تنظیم شده

28.0٪

SOURCE Stoneridge، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.stoneridge.com