یوهونگ شرقی پس از یکی در ایالات متحده ، اختراع اختراعی را در سنگاپور بدست می آورد

در سال 2019 ، شرقی یوهونگ انحصار اروپا و آمریکا را شکست و در ساخت مترو در این کشور شرکت کرد سنگاپور. مترو – ThomsonLine – 30 کیلومتر طول دارد. به منظور حل مشکل نشت زیرزمینی ، شرقی یوهونگ یک متخصص را ارائه داد محلول ضد آب و تصفیه شده فیلم ضد آب چسب فیلم HDPE تصفیه شده ضد آب ساخت و ساز. با توجه به الزامات منطقه ای و حمایت از ثبت اختراع محصول ، شرقی یوهونگ درخواست ثبت اختراع در محصول HDPE خود را در سنگاپور از پیش. فن آوری محافظ ضد آب با کارایی بالا ، چند ماده ، چند لایه برای محافظت در برابر ضد آب در زیرزمینی با این حق ثبت به عنوان هسته حل مشکل گلوگاه نشت آب فناوری حفاظت از ضد آب سنتی ، پیشرفت فناوری حفاظت از ضد آب در زیرزمین را تقویت می کند و باعث تقویت شرقی می شود. رقابت بین المللی فن آوری یوهونگ است. این فناوری در سال 2019 برنده یک جایزه کلاس II در یک جایزه ملی پیشرفت علمی و فناوری در سال 2019 شد.

محصولات HDPE برای انواع پروژه های ضد آب زیرزمینی مناسب است. پروژه ها در داخل و خارج از کشور در طی 30 سال گذشته نشان داده اند که فیلم پلی اتیلن پلی اتیلن Yuhong در فیلم پلی اتیلن YUHONG فیلم چسبنده ضد آب و مواد ساختاری ضد چسب ضد چسب پیش ساخته ، که برای بیشتر فضای زیرزمینی مناسب هستندs – هاubways ، تونل ها ، راهروهای لوله ، انرژی هسته ای و زمینه های دیگرs – ساعتمورد استفاده قرار گرفته است در پروژه هایی مانند انتقال آب از جنوب به شمال ، راهرو لوله جامع زیرزمینی Liupanshui ، راه آهن با سرعت بالا پکن-شانگهای و مترو پکن-Kaifeng ، و به ایالات متحده صادر شده است ، هند، سنگاپور، مالزی، اندونزی و سایر کشورهای خارجی توسط مشتریان بیشتر و بیشتر شناخته شده اند. با داشتن 1 میلیون متر مربع مواد ضد آب هر ساله در سطح بین المللی فروخته می شود ، شرقی یوهونگ بیشتر و بیشتر مورد توجه و شناخت واقع می شود.

یوهونگ شرقی همیشه نوآوری علمی و فناوری را به عنوان رقابت اصلی خود قلمداد می کند و به حفاظت از مالکیت معنوی اهمیت زیادی می بخشد. همچنین برای ثبت اختراعات در مورد محصولات HDPE خود در کشورهای دیگر اعمال می شود. همانطور که از 1 جولای، این گروه تاکنون 957 حق ثبت اختراع معتبر (شامل 291 اختراع ، 553 مدل ابزار و 113 طرح) و 12 برنامه بین المللی PCT را در اختیار داشته است.

SOURCE پکن شرقی شرکت Yuhong ضد آب شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتین

لینک های مربوطه

www.yuhong.com.cn