Abaco از چند پردازنده سازگار SOSA برای عملکرد نهایی در درخواست های درخواستی خبر داد

HUNTSVILLE ، علا.، 28 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Abaco Systems امروز IPN254 را اعلام کرد ، یک نسل چهارم ناهموار 6U OpenVPX / SOSA راه حل چند هسته ای ناهمگن تراز شده و باعث می شود تا روابط همکاری آباکو را افزایش دهد. این تعهد Abaco برای ادامه نوآوری با جدیدترین فن آوری و استانداردهای عملکرد را نشان می دهد ، در حالی که با استانداردهای صنعت مربوطه همسو است.

در راستای تعهد Abaco برای به حداکثر رساندن ارزش سرمایه گذاری های مشتری و به حداقل رساندن هزینه طولانی مدت مالکیت ، یک نسخه جایگزین از IPN254 یک راه حل ساده برای صرفه جویی و درج تکنولوژی برای کاربران IPN252 ساده و مقرون به صرفه ارائه می دهد و عملکرد قابل ملاحظه ای را با حداقل ارائه می کند. قطع. IPN254 از پردازنده نسل سوم اینتل به یک پردازنده نسل نهم ارتقا می بخشد و در IPA252 1.4 TeraFLOPS عملکرد GPU با 6.4 TeraFLOPS را بهبود می بخشد.

این ترکیب خلاقانه از جدیدترین NVIDIA® Turing TU106 GPGPU تعبیه شده / تراشه پایین با آخرین نسل CPU Intel® Xeon® E حداکثر عملکرد پردازش را در یک شکاف ناهموار و تنها 6U VPX ارائه می دهد. علاوه بر این ، IPN254 از Mellanox ConnectX-5 بهره می برد و لوله های چربی هواپیما داده 40 GigE KR4 را برای افزایش پهنای باند در سیستم تسهیل می کند.

IPN254 به نیاز مشتری برای پهنای باند هواپیما داده ها و همچنین افزایش امنیت برنامه کاربردی و ماموریت پاسخ می دهد. این عملکرد کلی سیستم را افزایش می دهد تا در موفقیت مشتریان در برنامه های پردازش سیگنال دیجیتالی با شدت بالا از جمله اطلاعات ، نظارت و شناسایی (ISR) ، رادار هوایی با کارایی بالا ، رادار دیافراگم مصنوعی و شاخص های هدف حرکت زمین کمک کند.

پیتر تامپسونمعاون رئیس جمهور در مدیریت محصول در سیستم Abaco Systems اظهار داشت: IPN254 تعهد Abaco در گوش دادن به مشتریان و تحویل افزایش GPU و CPU عملکرد برنامه های کاربردی مورد نیاز آنها را نشان می دهد ، اما در همان پاکت SWaP نیز همکاری های بسیار ارزشمند ما را به همراه دارد. با اینتل و NVIDIA محصولی را ارائه می دهیم که به مشتریان ما این امکان را می دهد تا کارهای کمتری انجام دهند ، در نتیجه هزینه های کل مالکیت را کاهش می دهند. “

بررسی اجمالی فنی

IPN254 دارای NVIDIA® Turing TU106 GPGPU تعبیه شده / تراشه پایین (عملکرد اوج 6.4 TFLOPS) و CPU Intel Xeon E با 64 گیگابایت DDR4 با ECC ، 32 مگابایت فلش و حداکثر 256 گیگابایت SSD. این برنامه شامل Xilinx Zynq Ultrascale + FPGA با ویژگی های امنیتی پیشرفته خود است ، و معماری چند پارچه ای را روی داده ها ، کنترل ها و هواپیماهای توسعه ارائه می دهد. IPN254 پشتیبانی از آخرین خروجی های DisplayPort 1.4 1.4 قادر به پشتیبانی از آن است 4K @ 120 هرتز یا 5K @ 60 هرتز ، مطابق با آخرین استانداردهای نمایش. این هواپیما همچنین یک هواپیمای داده دوتایی 40 GbE به همراه پورت های دوگانه 10GbE در صفحه کنترل و 16 خط PCIe را در هواپیمای انبساط فراهم می کند که IPN254 را قادر می سازد مقادیر بی سابقه ای از داده ها را درون IPN254 خود و همچنین اطراف اکوسیستم وسیع تری از آن جابجا کند. بخشی است IPN254 به عنوان یک پیشنهاد سازگار با SOSA در دسترس است.

اطلاعات بیشتر

برگه اطلاعات

درباره سیستمهای Abaco

با بیش از 30 سال تجربه ، Abaco Systems یک رهبر جهانی در محاسبات معماری باز و سیستم های الکترونیکی برای هوافضا ، دفاعی و کاربردهای صنعتی است. ما راه حل های ابتکاری و مدولار را بر اساس استانداردهای باز ایجاد می کنیم که با قیمت برجسته / عملکرد ، قابلیت اطمینان نهایی ناهموار و حداقل SWaP مشخص می شوند. هدف ما این است که در موفقیت مشتریان ، سهم بسزایی داشته باشیم و با آنها همکاری کنیم تا هزینه ، زمان استقرار و ریسک را کاهش داده و از آنها در دراز مدت حمایت کنیم. با حضور فعال در صدها سکوی دارایی ملی در زمین ، دریا و هوا ، به Abaco Systems اعتماد می کند که بیشترین اهمیت را دارد. www.abaco.com

اینتل و Xeon علائم تجاری ثبت شده شرکت Intel هستند. NVIDIA و Quadro RTX علائم تجاری یا علائم تجاری شرکت NVIDIA ثبت شده اند. Xilinx و Zynq علائم تجاری ثبت شده هستند ، و Ultrascale + یک علامت تجاری است ، از Xilinx ، Inc. SOSA یک علامت تجاری از گروه باز است. DisplayPort یک علامت تجاری VESA است. سایر علائم تجاری متعلق به مالکان مربوطه می باشد.

SOURCE سیستمهای Abaco

لینک های مربوطه

https://www.abaco.com