AFWERX Fusion 2020 انتخاب شرکت کنندگان جهانی را برای پایه چالش آینده و نمایشگاه

لاس وگاس، 24 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – AFWERX ، بازوی نوآوری و کاتالیزور نیروی هوایی ایالات متحده برای تقویت نوآوری در نیروی هوایی ، از انتخاب بیش از 350 تیم شرکت کننده از 1500 ارسال در سراسر جهان از سراسر جهان برای شرکت در رقابت ها خبر داد. پایگاه آینده در نمایشگاه ویترین AFWERX Fusion 2020 و رویداد مجازی چالش بکشید 28-30 ژوئیه ، 2020.

گروه متنوعی از تیمهای شرکت کننده – که از مناطق وسیعی از کشور منشا گرفته اند آمریکای شمالی، اروپا، استرالیا و سایر کشورهای متفقین نماینده نوآوری های کارآفرینی ، مشاغل کوچک ، شرکتهای بزرگ ، مؤسسات دانشگاهی و آزمایشگاههای تحقیقاتی هستند که همه در تلاشند تا پایگاه آینده و وزارت دفاع را نوسازی کنید.

در طول ویترین ، تیم های منتخب برخی از پیشرفته ترین راه حل ها ، فناوری ها و نوآوری ها را به رهبری نیروی هوایی و تصمیم گیرندگان و اپراتورهای کلیدی ارتش نشان می دهند. برای لیست کاملی از تیم های شرکت کننده ، به fusion.afwerxshowcase.com مراجعه کنید.

“هدف ما این است که بهترین راه حل ها را انتخاب کرده و تیمها را از طریق عقد قرارداد ، بودجه و نمونه سازی اولیه در آینده هدایت کنیم تا بیشتر مفهوم آنها را در اجرای کلمه واقعی بکار گیریم تا از نیروی هوایی ، جنگجویان ما ، وزارت دفاع و شرکای متفقین در سراسر جهان بهره مند شویم.” مارک رولند از AFWERX. “پایگاه آینده AFWERX برای آینده ما برای افزایش همکاری بین مشاغل بزرگ و کارآفرینان برای تسریع راه حل های نیروی هوایی بسیار مهم است.”

پایگاه آینده موضوع توسط پایگاه نیروی هوایی Tyndall الهام گرفته شده است فلوریداکه طوفان مایکل ، طوفان طبقه 5 که در سال 2018 رخ داد ، ویران شد. ده ها سال بود که تیندال محل زندگی بسیاری از نسل های Airmen و خانواده های آنها بود. در پی وقوع طوفان ، نزدیک به 500 ساختمان ویران شده یا آسیب دیدند. هزاران نفر از افراد هوایی و خانواده هایشان آواره شدند و مجبور شدند بخشی از زندگی خود را پشت سر بگذارند. خوشبختانه ، کنگره تصویب کرد 3 میلیارد دلار برنامه بازسازی ساخت و ساز نظامی ، امیدواری می کند که تیندال دوباره قوی تر از گذشته شود.

ابتکار عمل آرزو به دنبال ایجاد یک تاسیسات محکم است که به نمادی جهانی از نوآوری و تعالی تبدیل شود که می تواند در نیروی هوایی ایالات متحده مقیاس داشته باشد. برای تسریع در این کار ، AFWERX با همکاری ذینفعان پایگاه نیروی هوایی Tyndall و سایر نهادهای وزارت دفاع ، شش چالش باز برای جذب راه حل برای کمک به آوردن راه اندازی کرد. پایگاه آینده به زندگی با نوآوری در مناطق مهم زیر:

  • امنیت و دفاع پایه را تقویت کنید
  • انعطاف پذیری نصب را بهبود بخشید
  • فناوری اعمال نفوذ برای اثربخشی عملیاتی
  • فعال کردن فن آوری های مهندسی معکوس و تولید افزودنی / چابک
  • تقویت فرهنگ نوآوری در نیروی هوایی
  • توانمندسازی Airman و بهزیستی خانواده

رویداد AFWERX Fusion 2020 همچنین دارای یک ترکیب پویا از بلندگوهای اصلی ، پانل ها و گفتگوهای آتش با مدیرانی از Google است ، دانشگاه دوک، MGM Resorts International ، جمعه پالس ، نیروی هوایی ایالات متحده ، وزارت دفاع و موارد دیگر. این رویداد همچنین دارای شبکه های بسیار جذاب ، ساعات شاد و میزبان نمایش های ویژه ویژه مهمانان است. در afwerxfusion.com ثبت نام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پایگاه آینده چالش ها، اینجا کلیک کنید. یا برای مشاهده لیستی از چالش های آینده و رویدادهای آینده به صفحه رویدادها مراجعه کنید ، اینجا کلیک کنید.

درباره AFWERX

AFWERX که در سال 2017 تأسیس شد ، محصولی از نیروی هوایی ایالات متحده است که مستقیماً توسط وزیر پیشین نیروی هوایی پیش بینی می شود. هدر ویلسون. چشم انداز وی در مورد AFWERX – برای حل برخی از دشوارترین چالش هایی که نیروی هوایی از طریق نوآوری و همکاری میان متخصصان برتر موضوع کشور ما با آن روبرو است. AFWERX به عنوان یک کاتالیزور برای رهاسازی رویکردهای جدید برای جنگنده از طریق اکوسیستم رو به رشد مبتکران خدمت می کند. AFWERX و نیروی هوایی ایالات متحده متعهد هستند كه راه حلها و مشاركتهای مناسب را برای تقویت بیشتر نیروی هوایی بررسی كنند ، كه می تواند منجر به نمونه سازی اضافی ، تحقیق و توسعه و قراردادهای بعدی تولید شود.

مخاطبین رسانه:

تریسی Skenandore
[email protected]
مستقیم: 702-217-0414

Makenzie Coombs
[email protected]
مستقیم: 702.587.0171

سارا گرکو
[email protected]

پرونده های مرتبط

PRESS RELEASE-AFWERX Fusion 2020 پایگاه آینده شرکت کنندگان شرکت را در ویترین Fnl اعلام کرد (7.24.20) .pdf

PRESS RELEASE_AFWERX پایگاه فیوژن 2020 آینده را کلیدهای قدرتمند ، Speakers_Fnl (7.14.20)

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مربوطه

وب سایت AFWERX فیوژن

پایه گرافیک AFWERX

SOURCE AFWERX Fusion

لینک های مربوطه

https://www.afwerxfusion.com/