AFWERX Fusion 2020 Base of Future آینده خط پویایی سخنرانان اصلی را اعلام کرد

لاس وگاس، 14 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – AFWERX Fusion 2020 پایگاه آینده اعلام حضور از بلندگوهای اصلی ، پانل ها و گفتگوهای آتش با مدیرانی از Google ، دانشگاه دوک، MGM Resorts International ، جمعه پالس ، نیروی هوایی ایالات متحده ، وزارت دفاع و موارد دیگر. این رویداد همچنین دارای شبکه های بسیار جذاب ، ساعات شاد و میزبان نمایش های ویژه ویژه مهمانان است.

AFWERX ، بازوی نوآوری و کاتالیزور نیروی هوایی ایالات متحده برای تقویت نوآوری در نیروی هوایی ، AFWERX Fusion 2020 را ارائه می دهد. پایگاه آینده رویداد مجازی 28 ژوئیه – 30 ، 2020. رویداد Fusion سالانه امسال به صورت آنلاین یک رویداد آنلاین بسیار جذاب و تعاملی و پر از تجربه های منحصر به فرد به صورت آنلاین می گذرد. امروز در afwerxfusion.com ثبت نام کنید.

این رویداد همچنین دارای ویترین بیش از 350 تیم از بخش دولتی و خصوصی است که در AFWERX Fusion شرکت می کنند پایگاه آینده چالش هایی برای نمایش راه حل های ابتکاری خود برای رهبری نیروی هوایی و تصمیم گیران و اپراتورهای کلیدی نظامی. به طور هم زمان ، جلسات اصلی سخنرانان ، بحث های پانل ، گفتگوهای آتش سوزی و ارتباط با شبکه با رهبران صنعت ، مبتکران شخصی ، دانشگاه ها ، سرمایه گذاران و همچنین رهبران ارتش و دولت برگزار خواهد شد.

سخنرانان برجسته اصلی:

از رهبری ارشد نیروی هوایی ، کارآفرینان ، مبتکران و بلندگوهای مشهور بین المللی از مارک های جهانی بشنوید زیرا آنها فرصتهای مهیج را که در نوآوری ، فناوری و ساختن آنها نهفته است ، برجسته می کنند. پایگاه آینده.

 • جوشوا مارکوزه از Google
 • کوین هینز بنیاد کوین و مارگارت هینز
 • سرتیپ پاتریس A. ملانچون نیروی هوایی ایالات متحده است
 • سرهنگ دی دی هالفیل وزارت دفاع
 • دکتر مریم “Missy” Cummings دانشگاه دوک
 • کاپیتان مایکل کنعان نیروی هوایی ایالات متحده است
 • نیک مارک جمعه نبض
 • دیردر فیک از MGM Resorts International

بحث در مورد پانل:

موضوع روز 1: امنیت پایه و دفاع
پانل: دفاع از نصب و راه اندازی از تهدیدات نسل بعدی
پانل: پایدار و آماده: طراحی تاسیسات و اجتماعات انعطاف پذیر
چت Fireside: COVID ، Data و Next Venture

موضوع روز 2: فناوری اعمال نفوذ و مهندسی معکوس
پانل: نگه داشتن لبه تکنولوژیکی ما: چگونه به طور مؤثر نوآوری کنیم
پانل: چاپ سه بعدی مقیاس ساخت و ساز برای پایگاههای اعزامی

موضوع روز 3: فرهنگ نوآوری و بهزیستی
پانل: سلول های جرقه ای: نوآوری در نیروی هوایی
پانل: تسریع آرامش: ارزش سرمایه گذاری در فرهنگ ، اکوسیستم ها و نوآوری
پانل: سلامتی بهزیستی: وقت آن است که به یک فرد کامل نگاه کنیم
چت Fireside: صندلی های جدول: یک تجارت و اخلاقی برجسته

شبکه و ساعت مبارک:

وقتی هر روز را با یک ساعت خوش می گذرانیم ، با ما آرامش و معاشرت برقرار کنید. نوشیدنی مورد علاقه خود را به دست آورید و از موسیقی زنده ، چیزهای بی اهمیت و سایر سرگرمی ها در طی ساعات خوشحال کننده لذت ببرید.

ویترین:

پایگاه آینده موضوع رویداد مجازی امسال است که از پایگاه نیروی هوایی Tyndall در الهام گرفته شده است فلوریدادر سال 2018 توسط طوفان مایکل ، طوفان طبقه 5 تخریب شد. در پی وقوع طوفان ، نزدیک به 500 ساختمان آسیب دیدند. هزاران نفر از افراد هوایی و خانواده هایشان آواره شدند و مجبور شدند بخشی از زندگی خود را پشت سر بگذارند. خوشبختانه ، کنگره تصویب کرد 3 میلیارد دلار برنامه بازسازی ساخت و ساز نظامی ، امیدواری می کند که تیندال دوباره قوی تر از گذشته ظاهر شود.

AFWERX FUSION 2020 برنامه نویسی بلندگو و یک نمایشگاه تجاری مجازی با محوریت راه حل ها و مباحث مربوط به ساختن پایگاه آینده را ارائه می دهد. رسیدن به فراتر از آن Tyndall AFBاین رویداد بهترین فناوری ها و راه حل ها را برای نمایش طراحی به نمایش می گذارد پایگاه آینده. ابتکار عمل آرزو به دنبال ایجاد یک تاسیسات محکم است که به سمبل جهانی نوآوری و تعالی تبدیل شود که می تواند در کل نیروی هوایی ایالات متحده و وزارت دفاع باشد.

برای تسریع در این کار ، AFWERX با همکاری پایگاه نیروی هوایی Tyndall و سایر نهادهای وزارت دفاع ، شش چالش باز برای جذب راه حل ها را برای کمک به ایجاد راه حل آغاز کردند. پایگاه آینده به زندگی با نوآوری در مناطق مهم زیر:

 • امنیت پایه
 • انعطاف پذیری نصب
 • فناوری اعمال نفوذ برای اثربخشی عملیاتی
 • فعال کردن فن آوری های مهندسی معکوس و تولید افزودنی / چابک
 • فرهنگ نوآوری
 • توانمندسازی Airman و بهزیستی خانواده

تیم ها برای ارائه راه حل های نوآورانه خود به عنوان بخشی از ویترین تعاملی دیجیتال برای شرکت کنندگان و نقاط خصوصی به ارزیابان دولت ایالات متحده انتخاب شده اند. هدف این است که بهترین راه حل ها را انتخاب کرده و آنها را از طریق پیمانکاری آینده ، بودجه و نمونه سازی اولیه برای توسعه بیشتر مفهوم خود در اجرای کلمات واقعی به نفع نیروی هوایی ، جنگجویان ما ، وزارت دفاع و شرکای متفقین در سراسر جهان هدایت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پایگاه آینده چالش ها، اینجا کلیک کنید.

درباره AFWERX

AFWERX که در سال 2017 تأسیس شد ، محصولی از نیروی هوایی ایالات متحده است که مستقیماً توسط وزیر پیشین نیروی هوایی پیش بینی می شود. هدر ویلسون. چشم انداز وی در مورد AFWERX – برای حل برخی از دشوارترین چالش هایی که نیروی هوایی از طریق نوآوری و همکاری میان متخصصان برتر موضوع کشور ما با آن روبرو است. AFWERX به عنوان یک کاتالیزور برای رهاسازی رویکردهای جدید برای جنگنده از طریق اکوسیستم رو به رشد مبتکران خدمت می کند. AFWERX و نیروی هوایی ایالات متحده متعهد هستند كه راه حلها و مشاركتهای مناسب را برای تقویت بیشتر نیروی هوایی بررسی كنند ، كه می تواند منجر به نمونه سازی اضافی ، تحقیق و توسعه و قراردادهای بعدی تولید شود.

مخاطبین رسانه:

تریسی Skenandore

[email protected]

مستقیم: 702-217-0414

پرونده های مرتبط

PRESS RELEASE_AFWERX Fusion 2020 Base of the Future اعلام می کند کلیدهای قدرتمند Speakers_Fnl (7.14.20) .pdf

تصاویر مرتبط

image1.jpg

لینک های مربوطه

فیوژن AFWERX

AFWERX Fusion You Tube

SOURCE AFWERX Fusion

لینک های مربوطه

https://www.afwerxfusion.com/