Airbiquity و YESWAY شریک برای آوردن به روزرسانی های نرم افزاری خارج از هوا از کلاس خودرو به خودروسازان چینی

SEATTLE، 14 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – هوایی®رهبر جهانی و پیشگام در ارائه خدمات خدمات نقلیه متصل ، امروز از همکاری با YESWAY ، اپراتور پیشرو خدمات خودرو سازی چینی و ارائه دهنده راه حل یکپارچه خبر داد. با این همکاری ، YESWAY Airbiquity را اضافه می کند OTAmatic® نرم افزار بیش از حد هوا (OTA) و راه حل مدیریت داده ها به سکوی اتومبیل YESWAY ، و Airbiquity OTAmatic را در بازار خودروی چین نمایندگی و پشتیبانی می کند.

این همکاری منحصر به فرد خودروسازان چینی را قادر می سازد تا فن آوری OTA پیشرو صنعت Airbiquity را برای وسایل نقلیه متصل در آینده آسان ارزیابی ، ادغام و استقرار کنند. OTAmatic به خودروسازان این امکان را می دهد تا به طور ایمن به روزرسانی های نرم افزاری وسیله نقلیه متصل و دارای مقیاس های مدیریت داده از ابر را ایمن تر کنند. با استفاده از OTAmatic ، خودروسازان می توانند با هدف قرار دادن وسایل نقلیه و دستگاه بسیار تصفیه شده ، سیاست های گسسته و کنترل حریم خصوصی ، ارتباطات مصرف کننده قابل تنظیم و انعطاف پذیری استقرار راه حل ، برنامه های OTA را به طور موثر برنامه ریزی و اجرا کنند.

“Airbiquity برای همکاری با YESWAY هیجان زده است تا راه حل OTAmatic ما را به خودروسازان چینی گسترش دهد.” کامیار معین زاده، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Airbiquity. “بازار چین یک فرصت شغلی شگرف را نشان می دهد ، و ما اطمینان داریم که بستر اتومبیل YESWAY که با OTAmatic تقویت شده است ، باعث می شود خودروسازان برجسته چینی بتوانند با سهولت بیشتری به OTA اکتفا کنند تا بتوانند وسایل نقلیه خود را در مقابل رقبا متمایز کنند و مشتریان خود را راضی کنند.”

گفت: “ما خوشحالیم که این همکاری را با Airbiquity اعلام خواهیم کرد.” ونلی زورئیس و مدیرعامل YESWAY. “خودروسازان چینی مشتاق ارزیابی و اتخاذ سیستم قوی OTA برای نسل بعدی وسایل نقلیه متصل خود هستند – بلکه می خواهند با شرکت های چینی همکاری کنند که می توانند فرآیند ادغام و پشتیبانی فناوری را سهولت دهند. این همکاری به YESWAY اجازه می دهد تا به بهترین وجه در خدمت خودروسازان چینی باشد و کمک کند. آنها به فناوری وسیله نقلیه متصل و اهداف برنامه خود می رسند. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد Airbiquity و OTAmatic مراجعه کنید http://www.airbiquity.com.

درباره هوایی
هوایی® پیشگام در فن آوری نرم افزار telematics خودرو و ارائه خدمات خودرو متصل به ابر است. همیشه در خط مقدم نوآوری خودرو ، مفاهیم Airbiquity ، مهندسین ، و پیشرفته ترین راه حل های مربوط به خودرو در صنعت را به کار می گیرند. با همکاری Airbiquity ، خودروسازان و تامین کنندگان خودرو برنامه های کاملاً مقیاس پذیر ، قابل کنترل و ایمن را با توجه به نیاز مشتریان خود در بیش از 60 کشور جهان آشنا کرده اند. درباره Airbiquity در www.airbiquity.com بیشتر بدانید یا به مکالمهAirbiquity بپیوندید.

درباره YESWAY
YESWAY اولین شرکت ارائه دهنده خدمات Telematics در کشور است چین ارائه راه حل های telematics پایان به پایان و خدمات عملیاتی برای خودروسازان بین المللی و داخلی در بازار چین. YESWAY دارای مرکز تحقیق و توسعه و عملیات مستقل با مجوزها و گواهینامه های کامل برای ارائه کلیه خدمات در خانه است. از سال 2019 ، YESWAY برای بیش از 30 مارک وسیله نقلیه با بیش از 400 مدل خدمات ارائه کرده است و از نظر مشتری با وضعیت خوبی برخوردار است. در حال حاضر ، YESWAY برای بیش از 3 میلیون کاربر نهایی خدمات ارائه می دهد.

مخاطب:
کارا دیفابیو
[email protected]

منبع منابع هوایی

لینک های مربوطه

http://www.airbiquity.com