Alternet مشارکت مهندسی را برای ساخت 100 تسهیلات Acer اعلام می کند

دالاس، تگزاس، 8 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Alternet Systems، Inc (USOTC: ALYI) امروز از آغاز یک طراحی و تعامل مهندسی که منجر به توسعه تسهیلات حدود 100 ایسر می شود ، خبر داد که برای میزبانی رویداد لنگر مورد نظر در کنفرانس سالانه تحرک برقی مورد نیاز خواهد بود. و سمپوزیوم دیروز ، شرکت تأیید کرد 2.5 میلیون دلار پیش پرداخت معاملات در رابطه با اخیراً اعلام شده 25 میلیون دلار سرمایه گذاری tranche اول در 50 میلیون دلار ارزش گذاری شرکت کامل 25 میلیون دلار پیش بینی می شود سرمایه گذاری ظرف 90 روز آینده بسته شود.

کنفرانس تحرکات برقی و سمپوزیوم یکی از مؤلفه های کلی ALYI است 300 میلیون دلار ابتکار ورود موتور سیکلت برقی به بازار سوار شدن در بازار آفریقا.

موتور سیکلت در حال حاضر به طور گسترده در بازار تاکسی آفریقا مورد استفاده قرار می گیرد و Uber اخیراً موتور سیکلت ها را به عنوان بخش رشد در بازار سوار شدن سهام معرفی کرده است.

ALYI در حال حاضر یک موتورسیکلت برقی ناهموار با ماشین جانبی را برای بازار سهام سواری آفریقا طراحی و خلبان کرده است و انتظار دارد تا پایان سال تولید شود.

کنفرانس و سمپوزیوم سالانه تحرک برقی به گونه ای طراحی شده است که هر دو از صنعت کلی تحرک برقی در آن پشتیبانی کنند آفریقا و همچنین به طور مستقیم تسهیل رشد و گسترش کلی ALYI در بخش های جدید تحرک برقی. در همین زمان ، کنفرانس و سمپوزیوم تحرک برقی ALYI درآمد ایجاد می کند و به درآمد کمک می کند.

علیی 25 میلیون دلار اولین سرمایه گذاری ترانشه

اولین راه حل ALYI 25 میلیون دلار سرمایه گذاری یکی از مؤلفه های کلی سرمایه گذار است 100 میلیون دلار استراتژی اولیه ارائه رمزنگاری (ICO). سرمایه گذار بطور مستقل ICO اختصاص داده است تا به طور کلی از ALYI تأمین شود 300 میلیون دلار پروژه تحرک برقی در آفریقا با برنامه های آینده برای تأمین بودجه ابتکارات تحرک الکتریکی اضافی در آفریقا. سرمایه گذار پیش از این ICO برنامه ریزی شده را در Ethereum Blockchain تقسیم کرده است.

25 میلیون دلار سرمایه گذاری tranche اول در الف ساختار یافته است 50 میلیون دلار ارزیابی قبل از پول از ALYI با توجه به شرکت 300 میلیون دلار ابتکار عمل تحرک برقی. 25 میلیون دلار سرمایه گذاری Tranche اول نشان دهنده ارزش سهام عادی ALYI تقریباً است ۰ 5 ۰۵ دلار در هر سهم

برای اطلاعات بیشتر و به روز ماندن در مورد آخرین تحولات ، لطفاً مراجعه کنید: http://www.alternetsystemsinc.com

سلب مسئولیت / بندر ایمن: این خبر حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار است. بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده است که شامل خطرات و عدم قطعیت ها می شود. از جمله دیگر ، این ریسکها شامل توقعی است که هرکدام از شرکتهای ذکر شده در اینجا به فروش قابل توجهی ، عدم تحقق برنامه یا الزامات عملکرد قراردادهای شرکتها ، موقعیت نقدینگی شرکتها ، توانایی شرکتها در دستیابی به قراردادهای جدید دست پیدا کنند. ظهور رقبا با منابع مالی بیشتر و تأثیر قیمت گذاری رقابتی. با توجه به این عدم قطعیت ها ، ممکن است وقایع پیش رو که در این نسخه ذکر شده اند رخ ندهد.

Alternet Systems، Inc. تماس با:
رندل Torno
[email protected]
+ 1-800-713-0297

SOURCE Alternet Systems، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.alternetsystemsinc.com/