Amtrak روشهای بیشتری برای صرفه جویی در سفر تابستانی در شمال شرقی ارائه می دهد

واشنگتن، 17 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – در این تابستان ، مشتریان Amtrak می توانند در کنار هم صرفه جویی کنند و از استراحت لذت ببرند ، در حالی که از نظر جسمی از سایر گروه ها فاصله دارند و با خیال راحت و راحت و با هر دو سبک سوار می شوند. Acela به اشتراک گذاشتن کرایه ها Acela خدمات ارائه دهنده مرکز شهر به مرکز شهر در کریدور شمال شرقی بین بوستون، نیویورک، فیلادلفیا، بالتیمور ، واشنگتن ، D.C. و سایر شهرهای میانه

Acela به اشتراک گذاشتن کرایه با کد تبلیغاتی V299 در Amtrak.com یا در برنامه Amtrak در دسترس است و مشتریان می توانند بدون تاریخ خاموشی رزرو کنند. 17 ژوئیه سال 202031 آگوست 2020 برای شروع سفر 19 ژوئیه سال 2020 از طریق 12 سپتامبر 2020. ساختار کرایه به شرح زیر است:

یک مشتری

قیمت کامل

دو مشتری

8٪ تخفیف

سه مشتری

25٪ تخفیف

چهار مشتری

35٪ تخفیف

پنج مشتری

43٪ تخفیف

شش مشتری

45٪ تخفیف

همچنین روش های دیگری برای صرفه جویی زیاد در سفرهای تابستانی در شمال شرقی وجود دارد. مشتریان Amtrak که قبل از 31 آگوست رزرو می کنند – که اکنون از 31 ژوئیه تمدید می شود – می توانند هنگام مسافرت در سراسر شمال شرقی با کمترین نرخ کرایه سال ، پس انداز اضافی دریافت کنند ، که 30٪ پس انداز را با ادامه Saver Fares که قبلاً در هر دو ارائه شده است ، دریافت می کنند. Acela و منطقه ای شمال شرقی (NER) قطارهای مسافرتی تا 12 سپتامبر 2020 است. بلیط در حال حاضر برای فروش است و می توانید همراه با برنامه های فعلی ، در Amtrak.com و از طریق برنامه Amtrak بیابید. تمام قیمت ها به طور خودکار از قیمت کرایه استاندارد تخفیف می گیرند. خرید پیشرفته حداقل سه تا چهارده روز قبل از سفر مورد نیاز است.

همراه با اقدامات تهاجمی برای ضد عفونی ایستگاه ها و قطارها ، Amtrak با اجرای اقدامات ایمنی زیر برای محافظت از مشتریان و کارمندان ، استاندارد جدیدی از سفر را ارائه می دهد:

  • پوشش چهره: Amtrak به کلیه مشتریان و کارمندان نیاز دارد که در ایستگاه ها و قطارهای داخل هواپیما از ماسک صورت یا صورت جایگزین استفاده کنند.
  • محدود کردن رزرو: ما در اکثر قطارها رزرو را محدود می کنیم تا از این طریق فاصله فیزیکی بیشتری در مناطق صندلی ایجاد شود. افرادی که به تنهایی مسافرت می کنند ممکن است از صندلی کنار آنها برای وسایل شخصی استفاده کنند ، در حالی که دوستان و اعضای خانواده به راحتی صندلی هایی را در کنار هم پیدا می کنند.
  • کیفیت هوا: کلیه قطارهای Amtrak مجهز به سیستم های تصفیه پردازنده با نرخ تبادل هوای تازه هر 4-5 دقیقه است.
  • فاصله فیزیکی: علائم در شلوغ ترین ایستگاه های ما نمایش داده شده است تا مسافت های ایمن را در مناطق پر رفت و آمد نشان دهد. علاوه بر این ، موانع پلاستیکی محافظ در شمارنده مشتری در شلوغ ترین ایستگاه های ما نصب شده است.

برای Acela سهم کرایه ها ، حداقل دو روز قبل از سفر ، خرید پیشرفته لازم است. کرایه ها یک طرفه هستند (بزرگسال) و هیچ تخفیف اضافی اعمال نمی شود. بزرگسالان و همراهان کرایه کامل باید با هم سفر کنند و در همان رزرو رزرو شوند. معتبر برای Acela کلاس تجاری فقط صندلی محدود است. صندلی ممکن است در تمام روزها در دسترس نباشد. پس از انتخاب ، هزینه انصراف 25٪ ممکن است اعمال شود اما در صورت درخواست مشتری برای خرید از آن صرف نظر می شود 31 آگوست 2020. پس از شروع سفر ، هیچ تغییری در برنامه سفر مجاز نیست. محدودیت های دیگر ممکن است اعمال شود.

برنامه Amtrak سفر بدون تماس را آسان می کند. مشتریان می توانند از راحتی و ایمنی دستگاه تلفن همراه ، رزرو ، تخته ، بررسی وضعیت قطار و دسترسی به اطلاعات را بررسی کنند. Amtrak شبانه روزی با eTickets را که هادی ها از برنامه Amtrak اسکن می کنند تشویق می کند.

Amtrak همچنان به ارزیابی شیوه ها و فرصت های جدید برای حمایت از ایمنی شخصی می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی حفظ Amtrak یک محیط امن به Amtrak.com مراجعه کنید.

منبع Amtrak

لینک های مربوطه

http://www.amtrak.com