Bestpass تام Fogarty را به عنوان مدیرعامل منصوب می کند

آقای Fogarty با بیش از دو دهه تجربه اجرایی در صنعت نرم افزار ، فناوری و داده ، به Bestpass می پیوندد و وی پس از 11 سال با RDC (Regulator DataCorp، Inc.) به این شرکت می آید. تحت رهبری وی به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل ، شرکت با رشد بالا نرم افزار / Data-as-a یک رهبر در مبارزه با جرم مالی شد و به حمایت از حدود 1000 بانک و مؤسسه مالی و 35،000 متخصص تبعیت در بیش از 100 کشور قبل از آن کمک کرد. در اوایل سال جاری بخشی از آنالیز مودی شد.

“من خوشحالم که ما رهبری رده بالایی را جذب کرده ایم و از تام به تیم برتر در Bestpass استقبال کرده ایم. تام تجربه قابل توجهی در زمینه رشد بنگاه های فناوری و ساختن عملیات مقیاس پذیر دارد و او همچنان که ما همچنان به نوآوری در می پردازیم ، دارایی فوق العاده ای برای شرکت خواهد بود. زمینه های مدیریت عوارض و بسترهای پرداخت وسیله نقلیه ، “گفت: آقای اندروز.

“من به شدت تحت تأثیر داستان Bestpass تا به امروز تحت تأثیر قرار می گیرم ، زیرا جان تیم بزرگی را ساخته است و بینایی را به راه حل های ابتکاری تبدیل کرده است که منجر به رشد سریع می شود. ارزش افزوده دیگری را برای مشتریان و شرکای خود ایجاد کنید. ” “من ممتاز هستم که با جان کار کنم و تیم استعدادیابی Bestpass را هدایت کنم ، و امیدوارم تا به امروز بر موفقیت های ما تأکید کنم.”

آقای اندروز به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Bestpass در پاییز 2009 انتخاب شد که این سازمان چهار کارمند داشت و مراحل کار را انجام داد. 15 میلیون دلار سالانه عوارض. این شرکت تاکنون تقریباً به 100 کارمند افزایش یافته و روند کار را طی می کند 1 میلیارد دلار سالانه عوارض. وی همچنان رهبری مشارکت و تلاشهای نوآوری شرکت را بر عهده خواهد داشت.

درباره Bestpass®
Bestpass ارائه دهنده خدمات جامع و پیشرو در زمینه راه حل های مدیریت عوارض برای ناوگان های تجاری از هر شکل و اندازه است. با بیش از 8 هزار و 500 مشتری و بیش از 600000 دستگاه انتقال دهنده عوارض مستقر در کشور ایالات متحده و کانادا، Bestpass اطمینان از صحت اطلاعات ، تثبیت پرداخت ها ، ارائه تخصص در صنعت گرانبها و صرفه جویی در وقت و هزینه کاربران خود را دارد. Bestpass در سال 2001 توسط کامیون داران تأسیس شد ، اکنون یک شریک قابل اعتماد در جاده ها و اداره خدمات پس زمینه برای مشتریان ، مقامات عوارضی و سازمان های مربوطه است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به www.bestpass.com مراجعه کنید.

تماس رسانه ای
نیک کرون، [email protected] یا (518) 458-1579 x215

SOURCE Bestpass ، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.bestpass.com