CBF Productions کنسرت هایی را در اتومبیل شما ارائه می دهد ، اولین سری کنسرت ها و سرگرمی های اجتماعی با فاصله بسیار زیاد در کالیفرنیا در منطقه لس آنجلس

“بنیانگذار CBF Productions می گوید:” پس از ماه ها در خانه بودن ، ما می خواهیم فرصتی برای طرفداران موسیقی ایجاد کنیم تا از یک کنسرت حماسه در یک محیط امن لذت ببرند. ” وینچنزو Giammanco. “هدف ما این است که با یک راه حل موقت ، کمکی برای رفع این مشکل موقتی به جامعه خود ارائه دهیم ، و همچنین مقداری بودجه مورد نیاز را در اقتصاد محلی وارد کنیم. اگر موفقیت آمیز باشد ، ما قصد داریم تا به شهرهای دیگر گسترش دهیم.”

کنسرت در اتومبیل شما 700 بار از طرفداران این فرصت را می دهد که اجراهای زنده و حضوری را مشاهده کنند. پارکینگ خالی به یک تئاتر ضربان ساز در تمام مدت تبدیل شده است ، کامل با یک مرحله عظیم و پیشرفته از سیستم صوتی پیشرفته که عملکرد را به رادیو FM اتومبیل شما ، نورپردازی دقیق و چهار صفحه نمایش ویدیوی LED عظیم منتقل می کند. 360 درجه سرگرمی تصویری فراهم می کند که از هر نقطه پارکینگ دیده می شود. کنسرت های کنسرت همچنین می توانند با بارگیری یک لینک بزرگنمایی با یکدیگر ، با بارگیری یک لینک بزرگنمایی ، با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و با آنها ارتباط برقرار کنند!

کنسرت آینده و برنامه های زنده شامل موارد زیر است:
J2B2 باند جان یورگنسون Bluegrass Bandپنجشنبه ، 16 ژوئیه (8:00 ب. ظ)
Fishbone / Ozomatli / Rey Frescoشنبه ، 18 ژوئیه (8:00 ب. ظ)
پرده چشم سومشنبه 25 ژوئیه (8:00 ب. ظ)
بلیک شلتون، گوئن استفانی و ردیابی ادکینز عملکرد صفحه نمایش اختصاصی
شنبه 25 ژوئیه (11:00 ب. ظ)
Zoppe ، یک سیرک خانوادگی ایتالیاییجمعه 31 تیرماه (7:30 بعد از ظهر) ،
شنبه اول مرداد (3:30 و 7:30 بعد از ظهر) و یکشنبه 2 آگوست (3:30 و 7:30 بعد از ظهر)
عالی با رومجمعه 7 مرداد (5:30 و 9:30 بعد از ظهر)
رادنی اتکینزشنبه 8 آگوست (8:00 ب. ظ)
فیتز و تنتورومشنبه 29 مرداد (8:00 ب. ظ)

برای ارائه یک تجربه امن و لذت بخش ، کنسرت در اتومبیل شما دستورالعمل های CDC و ایالت کالیفرنیا را دنبال می کنید و با آنها همکاری می کنید شهرستان ونتورا و شهر برای اطمینان از اینکه هر رویداد با تمام استانداردهای پیشنهادی مطابقت دارد یا از آنها فراتر رفته است. کلیه کارکنان این رویداد از PPE مورد نیاز (تجهیزات محافظ شخصی) استفاده می کنند.

در طول کنسرت از شرکت کنندگان خواسته می شود که داخل وسیله نقلیه خود بمانند تا مجریان را از روی صحنه یا روی پرده های غول پیکر مشاهده کنند. شرکت کنندگان می توانند تا زمانی که ماسک صورت بپوشند ، در رختخواب کامیون های خود و یا در پشت SUV ها بنشینند. کلیه مهمانانی که از وسیله نقلیه خود خارج می شوند باید از ماسک یا روکش صورت استفاده کنند و در کنار وسیله نقلیه خود باقی بمانند و بیش از دو مهمان در هر وسیله نقلیه نمی توانند برای استفاده همزمان از سرویس بهداشتی خود را ترک کنند.

برای تکمیل تجربه کنسرت ، حتماً در غرفه های اختصاصی محل کار ما مواد غذایی بخرید یا غذاها و نوشیدنی های خود را برای لذت بردن در طول نمایش بیاورید. برای حمایت از جامعه خود ، ما با غذاهای محلی هماهنگ شده ایم ، شرکایی را به آنجا برده ایم ، جایی که کنسرتبان می توانند غذای خود را از قبل سفارش دهند ، آماده روز کنونی برای وانت باشند.

علاوه بر کنسرت ها و رویدادهای زنده ، CBF Productions انواع رویدادهای ایمن را برای همه سنین از جمله ارائه می دهد فیلم هایی که در اتومبیل شما هستند ، باندهایی را در ماشین شما کسب می کنند و تئاتر در اتومبیل شما.

بلیط های رویداد برای هر اتومبیل ، در هر بخش “زنگ” قیمت دارند و فقط از قبل در دسترس هستند. بلیط های فیلم پذیرش عمومی است و وسایل نقلیه در اولین بار قرار می گیرند که ابتدا بر اساس یک پارکینگ اختصاصی ارائه می شوند.

اطلاعات کامل مربوط به رویداد ، شرکای خود را اخذ کنید و بلیط در دسترس است https://www.concertsinyourcar.com/. Fairgrounds County Ventura در بلوار 10 غربی غربی بندر واقع شده است ، ونتورا ، کالیفرنیا

بخشی از جامعه شوید و ما را دنبال کنید
فیس بوک -concertsinyourcar
اینستاگرام -concertsinyourcar_

درباره محصولات CBF:
یکی از کالیفرنیا بزرگترین شرکتهای تولید جشنواره مسافرتی CBF بیش از 12 سال است که انواع مختلفی از رویدادهای دوستانه بزرگسالان و خانواده را تولید می کند. از جشنواره موسیقی Music Boots & Brews Country Festival تا جشنواره های Tequila & Taco ، پیاده روی شراب زمستانی و بیشتر ، CBF بهترین کارخانه های کاردستی ، کارخانه های شراب سازی و آبزیان در ایالت را بهمراه آب دهانشویه های BBQ و غذاهای محلی در کنار سرگرمی های شگفت انگیز نشان می دهد.

منابع CBF SOURCE

لینک های مربوطه

https://www.concertsinyourcar.com