CheapOair بینشی را در مورد داشتن یک تجربه پارک ایمن ارائه می دهد

نیویورک، 16 ژوئیه سال 2020 پارک های تفریحی و تفریحی در سراسر کشور باز می شوند و CheapOair ، کارشناسان تجربه سفر ، چند نکته برای کمک به مسافران تجربه ای دارند که نه تنها جادویی بلکه ایمن است.

“ما بسیار خوشحالیم که از اقدامات گسترده ایمنی که بسیاری از پارک های موضوعی مورد علاقه ما پذیرایی می کنند ، استقبال می کنیم زیرا آنها از مهمانان خود استقبال می کنند. آماده اکتشاف در پارک های موضوعی باید در مراحلی که انجام می شود ، آسایش کسب کند. ” سام اس. جین، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Fareportal.

ماسک ها ضروری هستند

ماسک های پارچه ای کلیدی هستند. به گفته CDC ، آنها در مواقعی که مسافت اجتماعی ممکن است مشکل باشد ، موثرترین ابزار ایمنی برای مهمانان هستند. ماسک صورت پارچه ای باعث می شود دیگران از انتشار هرگونه میکروب هایی که ناآگاهانه می توانند حمل کنند ، جلوگیری کند و رعایت کامل خطر انتشار آن را به شدت کاهش می دهد. خوشبختانه ، اگر میهمانان ماسک ها را فراموش کنند ، پارک های بزرگتر (و چندین مورد کوچکتر) از آن لذت بخش هستند و یا برای خرید هستند.

توجه به این نکته ضروری است که ماسک ها به هیچ وجه برای افراد زیر دو سال توصیه نمی شود ، بنابراین ممکن است برای مهمانان امن تر باشد که کمترین اعضای خانواده خود را در خانه بگذارند.

“ایمن ترین راه برای لذت بردن از هر پارک موضوعی پوشیدن ماسک است. شما وظیفه خود را برای سالم نگه داشتن میهمانان خود و به حداقل رساندن هرگونه گسترش پتانسیل که همراه با افراد زیادی در یک منطقه محدود باشد ، انجام می دهید.” توماس اسپانگنلامعاون روابط بین الملل تأمین کننده در Fareportal.

Hand Sanitizer دوست شما است

CDC توصیه می کند هر زمان که تعامل با کسی در خارج از مهمانی خود یا سطح خارجی انجام شود ، از ضدعفونی کننده دست استفاده کنید. در حالی که اکثر پارک ها مطمئناً در اکثر نقاط ورودی ، غرفه های اعطایی ، حمام و جاذبه های دارای ایستگاه های ضد عفونی کننده هستند ، عاقلانه است که در هر زمان که بخواهید ضدعفونی کننده خود را داشته باشید. هر ضد عفونی کننده مورد استفاده نیز باید حداقل 60٪ الکل داشته باشد تا در کشتن میکروب ها مؤثر باشد.

از مزایای خطوط مجازی و پرداختهای بدون تماس استفاده کنید

هرچه سطوح و نقاط لمسی کمتر به اشتراک گذاشته شوند ، بهتر است. چندین پارک موضوعی ، از جمله شادترین مکان روی زمین ، به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا زمان سوار شدن را به صورت دیجیتالی رزرو کنند تا از مدت زمانی که میهمانان باید از نظر جسمی منتظر بمانند بر روی خطوط جایی که معمولاً برای دور نگه داشتن شش پا چالش برانگیز است ، بکوشند. علاوه بر این ، گزینه های پرداخت بدون تماس نیز برای مشتریانی که مایل به خرید مواد غذایی ، نوشیدنی یا کالایی هستند بسیار مفید است.

درباره CheapOair
ارزان قیمت یک آژانس مسافرتی آنلاین است که متخصص در ارائه پروازهای ارزان و معاملات عالی پرواز لحظه آخری برای مسافران در سراسر جهان است. مصرف کنندگان می توانند بصورت آنلاین ، در برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android ، از طریق تلفن (1-646-738-4820) یا چت زنده بصورت آنلاین رزرو کنند. بخشی از خانواده مارک های مسافرتی Fareportal ، CheapOair فاصله بین آژانس مسافرتی آنلاین و آژانس سنتی با آژانس های مسافرتی معتبر را برای کمک به پیدا کردن بلیط پرواز تخفیف به مقصد های جهانی در بیش از 600 شرکت هواپیمایی ، یک میلیون هتل و 100 شرکت های کرایه اتومبیل فراهم می کند. . CheapOair را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و پینترست برای یادگیری چگونگی سفر کمتر در جهان.

منبع ارزان

لینک های مربوطه

http://www.cheapoair.com