Coronavirus تجارت جهانی محصولات جنگلی را متوقف نکرده است

استکهلم سوئد، 1 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – اپیدمی Coronavirus تأثیر منفی بر زنجیره های عرضه برای بخش های مختلف صنعت در سراسر جهان در چند ماه گذشته داشته است. بسیاری از محصولات کالایی در طی ماههای مارس و آوریل شاهد کاهش تجارت بودند ، در نتیجه کاهش تقاضا ، تعطیلی امکانات تولیدی برای حمایت از کارگران ، محدودیت در ظرفیت حمل کالاها در بسیاری از بنادر و پریشانی گسترده مالی. با این حال ، یکی از بخش هایی که در دوره ابتدایی همه گیر نسبتاً قوی باقی مانده است ، صنعت محصولات جنگلی است.

تقاضا برای دستمال توالت ، ماسک صورت ، دستمال مرطوب ضدعفونی ، کاغذ راه راه برای جعبه های مقوایی و محصولات چوبی برای نوسازی منزل فقط چند محصول جنگلی است که در این بهار در بسیاری از کشورها تقاضای غیرمعمول زیادی داشته است.

نگاه دقیق تر به مارس 2020 داده های تجارت ، اولین “ماه Coronavirus” ، نشان می دهد که تجارت جهانی چوب ، الوار ، چوب و خمیر چوب در ماه مارس نسبت به ماه قبل افزایش یافته است.

عکس زیر چند نمونه جالب از WRQ تحولات مثبت در بخش صنعت جنگل را از فوریه تا مارس امسال نشان می دهد:

  • سیاهههای مربوط به چوب نرمچین واردات را به میزان 14 درصد در مترمربع افزایش داده است و بیشتر گزارش های اضافه شده از آن ناشی می شود نیوزلند، آلمان و روسیه. واردات را وارد کنید کره جنوبی 19٪ افزایش یافت ، در حالی که استرالیا و کانادا در ماه مارس حدود 70 درصد بیشتر گزارش های مربوط به ماه مارس ارسال شده است.
  • چوب نرم – حمل و نقل چوب از نیوزلند و کانادا به ترتیب 32٪ و 25٪ m-o-m رشد داشتند. از جمله واردات چوب در ماه مارس در بیشتر بازارهای اصلی روبرو شد چین (+ 59٪ مترمكعب) ، آمريكا (27٪ +) انگلستان (+ 13٪) ، و ژاپن (+ 10٪)
  • خمیر چوب مخصوص کاغذ سازی – سه کشور از چهار کشور بزرگ صادر کننده خمیر ، برزیل، ایالات متحده و شیلی، محموله های خود را بین 12 تا 26 درصد در ماه مارس (m-o-m) افزایش داد. پنج کشور وارد کننده برتر همگی در ماه مارس نسبت به ماه فوریه تعداد بیشتری خمیر خمیر خریداری کردند چین و کره جنوبی بیشترین میزان مصرف آنها (به ترتیب 40٪ و 29٪).
  • تراشه های چوب سختچین، کشور پرتغالو کره جنوبی در ماه مارس تراشه های بیشتری برای صنعت pulp خود وارد کرد. از جمله کشورهای عمده صادر کننده تراشه استرالیا، تایلند، آفریقای جنوبیو برزیل در ماه مارس تراشه های بیشتری نسبت به ماه فوریه ارسال کرد.

در ماه های آینده ، بسیاری از کشورها در سراسر جهان قصد دارند سیاست های قفل کردن را کاهش دهند و قوانینی را که محدود کننده ساخت خانه ها ، تجارت بین المللی و خرید مصرف کننده است ، سست کنند. این تغییرات ممکن است بسیاری از شرکت ها در بخش صنعت جنگل را به نفع خود قرار دهد. با این حال ، یک جاده خشن پیش رو انتظار دارید.

آیا علاقه مند به اطلاعات بازار محصولات چوبی از سراسر جهان است؟ لطفاً به عضویت در فصلنامه منابع چوب (WRQ) ، گزارش 56 صفحه ای ، در سال 1988 و با مشترکین در بیش از 30 کشور جهان در نظر بگیرید. این گزارش دنبال شده است قیمت های چوب اره ، چوب منبر ، چوب و گلوله گزارش هایی در مورد تجارت و تحولات بازار چوب در اکثر مناطق کلیدی جهان. برای اطلاعات بیشتر در مورد آخرین روند بازار بین المللی محصول جنگل ، لطفاً به این قسمت بروید www.WoodPrices.com

اطلاعات تماس
Wood Resources International LLC
هاکان اکستروم، سیاتل، ایالات متحده آمریکا
[email protected]

مخاطب:
Wood Resources International LLC
هاکان اکستروم
[email protected]
www.woodprices.com

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است
https://news.cision.com/wood-res منابع-international-llc/r/the-coronavirus-has-not-stopped-the-global-trade-of-forest-products،c3146919

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

SOURCE Wood Resources International LLC