Corp. Angelos تکمیل دفتر مرکزی جدید جهانی خود را جشن می گیرد

شرکت در برش روبان بود جیم و پائولت گریفینصاحبان؛ اسکات آلن، رئيس جمهور؛ و نلسون ویلیاممدیر عامل شرکت ساختمان سازی برون.

دفتر مرکزی جدید دارای یک ساختمان دو طبقه با تقریباً 50،000 فوت مربع فضای کاری ، بیش از دو برابر محل قبلی است. این تسهیلات در همكاران مختلفی در نقش های مختلفی دارد كه از جمله مهندسین هوافضا ، پشتیبانی فنی ، كیفیت ، امور مالی ، IT ، منابع انسانی ، بازاریابی و فروش ، رهبری اجرایی و ساخت ، از این شركت پشتیبانی می كند.

به لطف ترکیبی از محصولات آنجلس ، ثبات مالی ، توانایی خدمات و تیم اختصاصی ، این تجارت طی چندین سال گذشته رشد مداوم را تجربه کرده است. فضای اضافی شرکت ما را قادر می سازد تا همچنان که ما به دنبال توسعه بیشتر خطوط محصول خود هستیم ، به رشد خود ادامه دهد.

برای دیدن تصاویر از دفتر جدید ما اینجا را کلیک کنید.

درباره شرکت آنجلس

شرکت آنجلس یک ارائه دهنده محصولات و خدمات جهانی برای راه حل های صنعت هوافضا و دفاعی است. بخش های شرکت آنجلس شامل سیم و کابل PIC است®، متخصص در کابل هواپیما ، اتصالات و مجامع کابل برای نزدیک به 50 سال ، و CertifyNation®، ارائه راه حل های مهندسی ، صدور گواهینامه و کیتینگ ، با ده ها سال تجربه در صنعت حمل و نقل هوایی تجاری. این بخش ها با هم ، ماموریت شرکت آنجلس را برای آسانتر کردن شغل مشتریان خود پیش می برند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازدید شرکت Angelus: http://www.TheAngelusCorp.com.

منبع شرکت آنجلس

لینک های مربوطه

https://www.theangeluscorp.com