Delta شارژر 200KW فوق العاده سریع وسیله نقلیه الکتریکی فوق العاده سریع (EV) را در EMEA راه اندازی می کند

در مورد معرفی آن ، وینسنت لینمدیر ارشد توسعه تجارت الکترونیکی و راه حل های انرژی هوشمند ، Delta EMEA اظهار داشت: با پیش بینی هر چه بیشتر EV در بازار با دامنه رانندگی گسترده ، ما فقط خط تولید موجود UFC 150kW را به 200 کیلو وات افزایش نداده ایم ، بلکه همچنین یک راه حل پرداخت کارت اعتباری و همچنین مکانیزمی برای رعایت آنها ادغام کرده اید آلمان قوانین کالیبراسیون اندازه گیری MID Eichrecht ، برای ساختن این محصول ایده آل برای شارژ اپراتورهای نقطه (CPO) و نیاز به شارژ ناوگان. “

بهینه سازی CAPEX برای اپراتورهای Charging Point

CPO ها قرار است بازگشت سریع سرمایه گذاری خود را در UFC200 انجام دهند ، و این به دلیل مقیاس پذیری آن ، یک سرمایه گذاری است که در حال حاضر و آینده امن است. این امر از طریق پشتیبانی از ولتاژهای شارژ حداکثر 1000 ولت محقق می شود ، در حالی که مفهوم ماژولار این پلتفرم امکان مقیاس حداکثر 200 کیلو وات را فراهم می کند ، این پشتیبانی از بهینه سازی CAPEX در شبکه شارژ کامل کامل با استفاده از همان پلتفرم با پیکربندی قدرت متفاوت و گرفتن است. سود هم افزایی در خدمات و پشتیبانی. برای افزودن به آرامش بلند مدت ، نیازی به مجوزهای ساختمانی در هنگام مقیاس بندی از پیکربندی اولیه تا 200 کیلو وات نیست. همچنین طراحی شده است که می توان با استفاده از ماژول های یکسوساز اضافی ، توان قدرت خود را به راحتی ارتقا داد.

فناوری قدرت بالا برای تجربه شارژ سریع و ایمن

UFC200 همچنین در حال پاسخگویی به خواسته های صاحب EV برای شارژ سریع و آسان ، با ظرفیت 200 کیلو وات است ، که می تواند در 2 2 100 کیلو وات تقسیم شود تا بتواند دو EV را به طور همزمان از طریق کابل CCS با قدرت خنک نشده 400A با قدرت خنک کننده غیر 400 مایع شارژ کند / سیستم اتصال دهنده این سیستم اتصال دهنده با قدرت بالا کنترل شده با دما می تواند هنگامی که سیستم باتری EV با شارژ کم و بدون اینکه سیستم را بیش از حد کند شارژ شود ، انرژی بیشتری را تأمین کند. در محیط های شدید و استفاده بسیار مکرر ، برق به طور خودکار کاهش می یابد تا دمای کابل / کانکتور در یک محدوده ایمن برای کاربر باشد. یک مفهوم ایمنی اضافی با ثبت اختراع داخلی ، در برابر دمای بیش از حد محافظت می کند ، حتی اگر کنترل دمای شارژر EV شکست بخورد. در جریان شارژ 400A ، راندمان ایستگاه شارژ در مقایسه با سیستم کابل خنک شده مایع معمولی به دلیل کاهش تلفات مس (تا حدودی که مصرف انرژی اضافی یک سیستم خنک کننده را در نظر نگیرید) می تواند تا 1.2٪ بهبود یابد.

دسترسی آسان و نگهداری در عملیات

رابط کاربری آسان انسان UFC200 شامل یک صفحه نمایش صفحه نمایش اطلاعاتی LCD و صفحه لمسی هفت اینچی است که عملکردهای RFID و کارت های پرداخت را شامل می شود. CPO همچنین از خدمات پشتیبانی که برای تضمین قابلیت همکاری با EV های نسل جدید بهره مند شده اند ، بهره مند می شوند. بهبود زمان به روز در شبکه شارژ آنها ، به لطف مفهوم خدمات UFC200 با شرکای خدمات محلی مجاز ، تشخیص از راه دور و نگهداری با رابط های سرویس جداگانه. از نظر سازگاری – و برای اطمینان از عدم رعایت قوانین کالیبراسیون اندازه گیری MID آریچت آلمان – UFC200 دارای یک سیستم اندازه گیری پیشرفته و یکپارچه است.

UFC200 برای کمک به CPO ها برای رفع چالش در استفاده از منابع شارژ مناسب در عین حال که امکان شارژ همزمان چندین وسیله نقلیه را با استفاده از یک زیرساخت واحد فراهم می کند ایده آل است. با استفاده از UFC200 ، Delta مسیری روشن را برای برآورده کردن تقاضای آینده فراهم می کند زیرا استفاده از EV گسترده تر می شود و وسایل نقلیه خود قدرت بیشتری پیدا می کنند.

درباره دلتا

Delta که در سال 1971 تأسیس شد ، ارائه دهنده خدمات جهانی در زمینه تغییر منبع تغذیه و محصولات مدیریت حرارتی با پرتفوی پر رونق سیستم های صرفه جویی در مصرف انرژی هوشمند و راه حل ها در زمینه های اتوماسیون صنعتی ، اتوماسیون ساختمان ، برق از راه دور ، زیرساخت های مرکز داده ، شارژ EV ، انرژی تجدید پذیر ، ذخیره انرژی و نمایش ، برای پرورش توسعه تولید هوشمند و شهرهای پایدار. به عنوان یک شهروند درجه یک شرکت جهانی با هدایت بیانیه ماموریت خود ، “برای ارائه راه حل های نوآورانه ، تمیز و با صرفه اقتصادی برای فردا بهتر” ، Delta از صلاحیت اصلی خود در لوازم الکترونیکی قدرت با راندمان بالا و مدل کسب و کار تعبیه شده با CSR بهره می برد. موضوعات کلیدی زیست محیطی ، مانند تغییرات آب و هوا. Delta از طریق دفاتر فروش ، مراکز تحقیق و توسعه و امکانات تولیدی که نزدیک به 200 مکان در 5 قاره پیموده شده است ، به مشتریان خدمات می دهد.

در طول تاریخ خود ، دلتا جوایز مختلف جهانی را به دست آورده و به خاطر دستاوردهای تجاری ، فن آوری های نوآورانه و فداکاری به CSR ، شناخته شده است. از سال 2011 ، Delta در فهرست جهانی DJSI از پایداری Dow Jones قرار گرفته است شاخص برای 9 سال متوالی. در سال 2017 ، دلتا برای دومین سال متوالی توسط CDP (که قبلاً پروژه افشای کربن بود) برای سطح رهبری تغییر اوضاع انتخاب شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دلتا ، لطفا مراجعه کنید www.delta-emea.com.

SOURCE Delta Electronics BV

لینک های مربوطه

http://www.delta-emea.com/