Echo Global Logistics # 1 3PL برتر برای چهارمین سال متوالی توسط خوانندگان لجستیک ورودی

وی گفت: “از زمان تأسیس ما ، هدف اکو همواره ساده سازی مدیریت حمل و نقل با انجام وظایف مهم در حمل و نقل بوده است ، بنابراین مشتریان و شرکتهای ما می توانند روی آنچه انجام می دهند به بهترین وجه تمرکز کنند.” داگ واگنررئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی اکو. وی گفت: “ما این کار را با ترکیبی منحصر به فرد از متخصصان لجستیکی خبره ، بهترین خدمات در کلاس و فناوری اختصاصی انجام داده ایم. کسب این شناخت معتبر برای چهارمین سال متوالی ، اثبات رضایت مشتریان و شرکای شرکت ما است. ما همچنین از حمایت همه کسانی که به اکو رای دادند ، قدردانی می کنیم. “

وی گفت: “کسب این شناخت مجدد ، به ویژه در چنین اوقات بی سابقه ای ، بدون تلاش سخت کارمندان ما ، که در تعهد خود در جهت تأمین نیازهای مدیریت حمل و نقل مشتریان و حاملان ما بی بدیل باقی مانده اند ، ممکن نبود.” دیو منزل، رئیس جمهور و مدیر عامل در اکو. وی اظهار داشت: فداکاری آنها همراه با مجموعه فناوریهای اختصاصی پیشرو در صنعت ما ، از جمله EchoShip و EchoDrive allowed ، به ما این امکان را می دهد تا در طول این زمان دشوار ، به طور مداوم از شبکه خود 35000 مشتری و 50 هزار دستگاه حامل پشتیبانی کنیم. امسال دوباره “

به مدت ده سال ، Echo Global Logistics در بین 10 کشور برتر قرار گرفته است تدارکات ورودیجایزه صنعت معتبر. در سال 2015 و 2016 ، این شرکت رتبه دوم شکاف را بدست آورد و در سال 2017 به عدد یک رسید و از آن پس هر سال این عنوان را حفظ کرد. در طی ده سال شرکت در این شرکت فعالیت داشته است تدارکات ورودی 10 کشور برتر ، با رتبه سال قبل مطابقت دارد یا به سطح بالاتر منتقل شده است.

تدارکات ورودی 10 جوایز برتر 3PL برتر از زمان تأسیس این مسابقه در سال 1998 همیشه رقابتی بوده و امسال این رقابت به همان اندازه شدید بود. ” Felecia Stratton، ویرایشگر تدارکات ورودی. “ما از دیدن دوباره رای دادن اکو دوباره به صدر جدول خوشحال شدیم. کسب این عنوان برای چهارمین سال پیاپی یک دستاورد باورنکردنی است. پیروزی آنها به اکو تبریک می گویم.”

درباره Echo Global Logistics
Echo Global Logistics، Inc. (NASDAQ: ECHO) پیشرو در ارائه خدمات پیشرو و مدیریت زنجیره تأمین فن آوری از طریق Fortune 1000 است. دفتر مرکزی واقع در شیکاگو با بیش از 30 دفتر در سراسر کشور ، Echo راه حل های کارگزاری و حمل و نقل مدیریت شده را برای کلیه حالت های اصلی از جمله بارگیری ، بارگیری جزئی ، LTL ، intermodal و تسریع ارائه می دهد. اکو یک پلت فرم اختصاصی و مبتنی بر فناوری وب را در اختیار دارد که داده های شبکه بیش از 50،000 ارائه دهنده حمل و نقل را گردآوری و تجزیه و تحلیل می کند تا 35000 مشتری را در سراسر طیف گسترده ای از صنایع و خدمت به وظایف مهم در مدیریت حمل و نقل ساده کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد Echo Global Logistics ، به وب سایت www.echo.com مراجعه نمایید.

ECHO: شرکت

اطلاعات تماس

روابط سرمایه گذار:
زاک جکلین
SVP استراتژی
تدارکات جهانی اکو
312-784-2046

روابط رسانه ای:
کریستوفر کلمنسن
SVP بازاریابی
تدارکات جهانی اکو
312-784-2132

SOURCE Echo Global Logistics، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.echo.com