EmbedTek در مسیر ارسال PariRange ™ با دستگاه ردیابی تماس در Q3 تماس بگیرید

WAUKESHA ، ویس.، 7 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – EmbedTek، LLC ، یک شرکت فناوری (IoT) که متخصص در طراحی و ساخت سیستم های رایانه ای جاسازی شده ، نرم افزار ، حسگرها و نمایشگرهای یکپارچه است ، امروز اعلام کرد که تولید را آغاز کرده و در حال پذیرش سفارشات برای PariRange ™ است ، دستگاه ردیابی اجتماعی و ارتباط با همسالان با همسالان. سیستم PariRange can توسط مشاغل می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا از سلامتی و ایمنی نیروی کار خود پشتیبانی کند. مهمتر از همه ، اگر عفونت رخ دهد ، PariRange ™ می تواند به کنترل شیوع کمک کند.

EmbedTek از زمان اعلام ثبت و توسعه ثبت اختراع ثبت شده برای PariRange ™ در ماه مه ، وسایل را به اشخاص ذینفع نشان داده است كه از مشاغل تولید و پردازش بزرگ گرفته تا آموزش ، ساخت و ساز و ارتش. مشاغل همه بخش ها بدنبال جلوگیری از اختلال در هزینه های عملی ، به دنبال راه هایی برای ایمن نگه داشتن کارکنان هستند. به ویژه برای مشاغلی که تماس نزدیک با سایر کارمندان غیرقابل اجتناب باشد.

“PariRange می تواند با شناسایی سریع و دقیق مخاطبین نزدیک ، از جلوگیری از شیوع تسهیلات در تاسیسات کمک کند. دن آچرمدیر عامل شرکت EmbedTek. “PariRange همچنین می تواند به تقویت فاصله اجتماعی در محیط کار کمک کند. ما بیش از سه ماه در این بیماری همه گیر و مسافت اجتماعی خستگی یا نارضایتی می تواند وارد عادات کارمندان شود. برای نظارت بر پیروی کلی. “

PariRange data داده ها را به روشی همتا و همتا بین دستگاه های ردیابی تماسی که توسط کارمندان پوشیده می شود جمع آوری و ارتباط می دهد. این سیستم مسافت اجتماعی را اعمال می کند ، به راحتی داده های ردیابی مخاطب را استخراج می کند و بلافاصله مواجهه بالقوه کارمندان در معرض عفونت را شناسایی می کند. PariRange ™ به زیرساخت های ارتباطی نیاز ندارد ، بنابراین برای اندازه نیروی کار قابل اندازه گیری است و برای انواع مکان ها ، مانند امکانات تولید ، انبارها ، مدارس ، سایت های ساختمانی ، محیط های نظامی و مزارع مناسب است. و ، به آسانی می توان سریع آن را پیاده سازی کرد.

نحوه کار سیستم PariRange::

  1. کارمندان از دستگاه گسسته PariRange wear استفاده می کنند که بر فاصله سایر دستگاه ها نظارت می کند. پهنای باند پهن و زمان فن آوری پرواز فاصله بین دستگاه هایی را با دقت 4 اینچ اندازه گیری می کند.
  2. هنگامی که یک کارمند در فاصله 6 متری دستگاه دیگر قرار دارد ، PariRange. هشدار لرزش را برای شما ارسال می کند. هر زمان که چندین دستگاه در محدوده 6 فوت قرار بگیرند ، تاریخ و مدت زمان نزدیک از تماس نزدیک ضبط می شود.
  3. هر روز مدت زمان نزدیکی دستگاه کاربر با سایر دستگاه ها جمع می شود و به مدت 14-28 روز ذخیره می شود. داده ها به راحتی از طریق PariRange ™ Log Reader مشاهده می شوند ، که می تواند از طریق USB به رایانه شخصی سازگار با ویندوز 10 متصل شود یا در یک مکان قرار گیرد تا بتواند به طور اتوماتیک در هنگام طی کردن اطلاعات ، از دستگاههای کارمند بیرون بکشد.

در صورت بروز بیماری ، شناسایی کارکنانی که ارتباط نزدیکی با فرد آلوده داشته اند ، آسان است. این به کسب و کارها اجازه می دهد تا به سرعت اقدام کنند و از پروتکل های پیشنهادی برای کاهش شیوع عفونت پیروی کنند.

گفت: “ما مفتخریم كه تیم مهندسی ما چگونه به سرعت PariRange را برای تولید سریع این محصول قدم بردارد.” کنت تابور، CTO از EmbedTek. “PariRange می تواند واقعاً در کمک به باز نگه داشتن مشاغل و جلوگیری از شیوع در نیروی کار یک شرکت تفاوت ایجاد کند.”

EmbedTek در حال پذیرش سوالات مربوط به دستگاههای PariRange as و همچنین ادغام های سفارشی برای تجهیزات حفاظتی و لوازم جانبی پوشیدنی است. برای اطلاعات بیشتر به www.parirange.com مراجعه کنید.

SOURCE EmbedTek، LLC

لینک های مربوطه

http://www.parirange.com