Enseo و Dreams Vista ، بخشی از AMResorts ، راه اندازی enseoCONNECT در Cancun ، مکزیک

PLANO ، تگزاس، 2 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Dreams Vista Cancun Resort & Spa توسط AMResorts® درهایش را باز کرد دوم ژوئیه با یک کلاس جهانی راه حل فن آوری مهمان پیشرو از Enseo. Enseo تجربه داخل اتاق را از جمله سرگرمی در اتاق ، پرداخت اتاق مهمان از طریق تلویزیون درون اتاق و بلوتوث قدرت می دهد® موسیقی برای میهمانان از موسیقی خود لذت ببرید ، که همه این موارد را می توان از طریق ریموت جدید تلفن همراه بدون تماس ، enseoCONNECT controlled کنترل کرد.

Dreams Vista Cancun با Enseo همکاری کرد تا از فناوریهای اتاقهای مهمان استفاده کند تا بتواند راه حلهایی برای بازگشت به آمادگی را ارائه دهد که به مهمانان کمک خواهد کرد تا تجربه ای داشته باشند که باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود. Dreams Vista Cancun به برنامه تأیید صحت CleanComplete AMResorts اختصاص دارد که شامل “پروتکل های جدید است [to] استانداردهای کیفیت و پاکیزگی را بیشتر کنید و شما را قادر به تعطیلات در هر املاک AMResorts با نهایت آرامش کنید. ”

EnseoCONNECT به مهمانان اجازه می دهد تا از تلفن هوشمند خود برای کنترل تلویزیون و سایر دستگاههای متصل در اتاق استفاده کنند. Enseo فرایند جفت گیری را ساده و ایمن طراحی کرد. میهمان دوربین تلفن خود را با کد QR که در تلویزیون قابل مشاهده است ، نشان می دهد و این امکان دسترسی سریع و کنترل تمام تجربه های متصل به اتاق را در طول مدت اقامت آنها فراهم می کند. میهمانان حتی لازم نیست به شبکه Wi-Fi هتل بپیوندند. همراه با کنترل اتاق یکپارچه ، enseoCONNECT بهترین سرگرمی در کلاس اتاق اتاق مهمان از جمله برنامه های جریان مانند Netflix را کنترل می کند® و YouTube® در رابط کاربری طراحی شده برای پذیرایی و استقبال از میهمانان Dreams Vista Cancun.

Dreams Vista Cancun Resort & Spa یک تفریحی جدید با خانواده و معاصر است که کاملاً در اجتماع اختصاصی دروازه بان پورتا دل مار. هر اتاق و یا اتاق های مجلل مجهز ، دارای طراحی معماری مدرن و خیره کننده و منظره ای خیره کننده از دریای کارائیب یا مجاور آن است. Isla Mujeres. Spa Dreams در سطح جهانی آرامش بخش Pevonia®استخر منحصر به فرد در پشت بام ، دو استخر گشت و گذار ، فعالیت های بی شماری در روز و یک زندگی شبانه هیجان انگیز ، این مکان را به یک مقصد ماندگار تبدیل کرده است.

گفت: “در حال حاضر ، همه ما به تعطیلات احتیاج داریم.” ونسا اوگل، مدیرعامل و بنیانگذار Enseo. “ما از ارائه همکاری با فناوری Dreams Vista Cancun و همکاری با فناوری که به آنها کمک می کند تا از یک مکان امن ، لوکس و لذت بخش برای میهمانان خود اطمینان حاصل کنند ، خوشحالیم.”

درباره AMResorts®
موارد متداول® در مجموع 8 خدمات تجاری ، بازاریابی و مدیریت برند را به 8 مارک تفریحی منحصر به فرد از جمله Zoëtry ارائه می دهیم® سلامتی و استراحتگاه های اسپا ، اسرار®بی نفس®، رویاها®، اکنون®بازتاب® و Sunscape® استراحتگاه ها و اسپا ها و علاء® هتل ها و استراحتگاه ها. AMResorts® مجموعه برندها با امضای خود به طور مداوم مفهوم فراگیر را به سطح جدیدی از لوکس می رساند امتیازات بی پایان®، نامحدود-لوکس®، و نامحدود-سرگرم کننده® برنامه ها. در سراسر واقع شده است مکزیک، جامائیکا، کوراکائو، جمهوری دومینیکن، کاستاریکا، پاناماو اسپانیا، 72 ویژگی برنده کننده جایزه AMResorts با هر میهمان به اقامتگاه های برتر ، مکانهای مطلوب و موارد خارق العاده برخورد می کند. مارک های موجود در این مجموعه عبارتند از: Zoëtry Wellness & Spa Resorts (zoetryresorts.com؛ 1-888-4-ZOËTRY)؛ اسرار توچالها و اسپا (secrettsresorts.com؛ 1-866-GO رازها)؛ استراحتگاه های تفریحی و اسپا (Breathless Breathless) (نفس نفس راحتی: 1-855-65-BREATHE)؛ Dreams Resorts & Spas (dreamresorts.com؛ 1-866-2-DREAMS)؛ اکنون استراحتگاه و اسپا (nowresorts.com؛ 1-877-NOW-9953)؛ تفریح ​​و استراحتگاههای تفریحی و اسپا (reflresorts.com؛ 1-855-4REFLECT) ، استراحتگاه Sunscape و Spas (sunscaperesorts.com؛ 1-866-SUNSCAPE) و هتل ها و اقامتگاههای Alua (aluahotels.com). تصاویر ، آرم ها و مطالب اطلاعاتی در مورد AMResorts® مجموعه برندها و خواص در amresorts.com/mediasite/media در دسترس است.

درباره Enseo®
Enseo ، یک زن خصوصی ، دارای تجارت لاتین ، یکی از سریعترین ارائه دهندگان خدمات فناوری در ایالات متحده است و راه حل هایی را در زمینه مهمان نوازی ، آموزش ، زندگی سالمندان و مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد. Enseo با برگزاری 20 سال در سال 2020 ، این سیستم عامل ، تیم ها ، ابزارها و منابع را برای تطبیق و نگه داشتن هتل ها و کاربران در پیش رو دارد. Enseo با داشتن بستر سالانه بیش از 84 میلیون مهمان ، به ارائه محصولات و خدمات پایدار از جمله سرگرمی درون اتاق ، اینترنت پر سرعت ، مدیریت انرژی و کنترل اتاق (IoT) ، سیستم ایمنی کارمندان MadeSafe® و مجموعه ای از محصولات بهداشتی و ایمنی همراه و مهمان.

Enseo به عنوان یکی از بهترین شرکتهای کارآفرینی در به مدت سه سال متوالی توسط لیست کارآفرینان مجله کارآفرین ، دهمین شرکت با سرعت / رشد سریعترین شرکت توسط زنان توسط سازمان روسای زنان (WPO) ، به عنوان یکی از بهترین شرکتهای کارآفرینی در شناخته شده و 4 بار شناخته شده است. در شرکت 5000 / Inc 500 به عنوان یکی از سریعترین شرکتهای در حال رشد در ایالات متحده است.

منبع Enseo