FCA و Waymo مشارکت بیشتر در فن آوری رانندگی مستقل را گسترش داده و توافق نامه اختصاصی برای وسایل نقلیه تجاری سبک امضا می کنند

FCA و Waymo امروز اعلام كردند كه آنها گامهای مهم بعدی را در گسترش مشاركت موفق خودگردان فن آوری رانندگی برداشته اند.

Waymo هم اکنون به طور انحصاری با FCA به عنوان شریک موردعلاقه خود برای توسعه و آزمایش وسایل نقلیه تجاری سبک 1-3 سبک برای حرکت کالاها برای مشتریان تحویل تجاری ، از جمله Waymo Via همکاری خواهد کرد. این دو شرکت در ابتدا ادغام درایور Waymo را به ون رام ProMaster ، یک سیستم عامل بسیار قابل تنظیم که دسترسی به طیف گسترده ای از مشتریان تجاری جهانی را ممکن می کند ، هدف قرار می دهند. این همکاری به FCA و Waymo اجازه می دهد تا از نقاط قوت و صلاحیت های مربوطه خود استفاده کنند تا تعیین کنند که چگونه به طور موثر از استقلال برای رفع نیازهای خاص مشتریان تجاری با توجه به رشد سریع خدمات تحویل کالا استفاده شود.

FCA همچنین Waymo را به عنوان شریک انحصاری و استراتژیک خود برای فناوری خودمختار L4 در ناوگان FCA انتخاب کرده و هم اکنون نیز با Waymo کار کرده است تا محصولات FCA در آینده را برای حرکت مردم و کالاهایی که توسط Waymo Driver اداره می شود تصور کند.

“همکاری چهار ساله ما با Waymo همچنان به شکلی جدید در هم می شکند. با درج راننده Waymo ، فناوری برتر رانندگی جهان ، در مینی بوس های اقیانوس آرام ، ما تنها مشارکتی شدیم که در واقع با استفاده از فناوری کاملاً مستقل در دنیای واقعی ، راههای عمومی: با این مرحله بعدی ، تعمیق روابط خود با بهترین شریک فناوری در این فضا ، ما با فعال کردن مشترک رانندگی وسایل نقلیه تجاری سبک ، با شروع Ram RMaster ، به نیازهای مشتریان تجاری خود روی می آوریم. ” گفت مایک مانلی، مدیر ارشد اجرایی ، FCA. “ما با اضافه کردن تعهد ویمو به همکاری با ما برای استقرار فناوری کاملاً مستقل L4 در کل سبد محصولات خود ، مشارکت ما در حال پیشبرد راه حل های تحرک ایمن و پایدار است که به تعریف دنیای خودرو در سالها و دهه های بعدی کمک خواهد کرد.”

گفت: “FCA اولین شریک OEM ما بود و ما مسیری طولانی را با هم طی کرده ایم.” جان كرافچيك، مدیر ارشد اجرایی ، Waymo. “مینی بوس های Chrysler Pacifica Hybrid اولین وسیله نقلیه در ناوگان Waymo One ما بودند و با راهنمایی راننده Waymo ، اکنون با خیال راحت و با اطمینان از مایل های کاملاً مستقل تر از هر وسیله نقلیه دیگر موجود در این سیاره رانده شده اند. امروز ما همکاری خود را گسترش می دهیم. FCA با درایور Waymo به عنوان راه حل منحصر به فرد استقلال L4 برای این شرکت جهانی اتومبیل سازی ، با هم معرفی خواهیم کرد که درایور Waymo را در کل نمونه کارها با نام تجاری FCA ، افتتاح مرزهای جدید برای تگرگ ، تحویل تجاری و وسایل نقلیه شخصی با استفاده از وسایل نقلیه شخصی در اطراف جهان “

FCA اولین شریک OEM ویمو در سال 2016 شد. از آن زمان ، این دو شرکت همکاری نزدیکی برای ادغام درایور Waymo در وسایل نقلیه FCA انجام داده اند و تاریخچه رانندگی خود را در مینی بوس آزمایش شده ، توانمند ، L4 آماده Chrysler Pacifica Hybrid ساخته اند. این مشارکت منجر به اولین سرویس تگرگ و مسافرتی مستقل تجاری از جمله ارائه خدمات کاملاً بدون راننده به سواران و همچنین رانندگی در ده ها شهر در جغرافیای متنوع و شرایط جوی دشوار شده است.

FCA
Fiat Chrysler Automobiles (FCA) یک خودروساز جهانی است که در سبد خرید مارک های مهیج از جمله Abarth ، Alfa Romeo ، Chrysler ، Dodge، Fiat، Fiat Professional، Jeep®، Lancia، Ram و Maserati وسایل نقلیه جهانی را طراحی ، مهندس ، تولید و فروش می کند. همچنین قطعات و خدمات را با نام موپار به فروش می رساند و در بخش های قطعات و سیستم های تولیدی تحت برندهای Comau و Teksid فعالیت می کند. FCA نزدیک به 200000 نفر در سراسر جهان استخدام می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد FCA (NYSE: FCAU / MTA: FCA) ، لطفاً به www.fcagroup.com مراجعه کنید.

ویمو
Waymo یک شرکت فناوری رانندگی است و مأموریتی دارد که بتواند امنیت و آسانی را برای افراد و امور فراهم کند تا به جایی که می روند برسند. از زمان شروع ما به عنوان پروژه اتومبیل رانندگی گوگل در سال 2009 ، ویمو به امید بهبود دسترسی جهان به تحرک و در عین حال نجات هزاران نفر از زندگی که اکنون در تصادفات ترافیکی گم شده اند ، در ساخت راننده ترین جهان در جهان متمرکز شده است. درایور Waymo ما از Waymo One ، سرویس مستقل تگرگ سواری ما و همچنین Waymo Via ، خدمات حمل و نقل محلی و خدمات محلی خود استفاده می کند. تا به امروز ، ویمو بیش از 20 میلیون مایل به طور مستقل در جاده های عمومی در 25 شهر ایالات متحده رانندگی کرده و بیش از 15 میلیارد مایل تست شبیه سازی را انجام داده است. برای اطلاعات بیشتر: www.waymo.com

اظهارات پیش بینی شده
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است. این بیانیه ها براساس انتظارات و پیش بینی های فعلی گروه FCA در مورد رویدادهای آینده است و از نظر ماهیت آنها در معرض خطرات و عدم قطعیت های ذاتی قرار دارند. آنها به وقایع مربوط می شوند و به شرایطی بستگی دارند که ممکن است یا ممکن است در آینده اتفاق نیفتد یا وجود نداشته باشد ، و به همین ترتیب ، اعتماد غیرمجاز نباید روی آنها قرار بگیرد. نتایج واقعی ممکن است از لحاظ معناداری با آنچه در این اظهارات در نتیجه عوامل مختلفی بیان شده است ، متفاوت باشد ، از جمله: نوسانات و وخامت بازارهای سرمایه و مالی ، از جمله احتمال بروز بحران بدهی حاکمیت جدید یورو ، تغییر در قیمت کالاها ، تغییر در شرایط عمومی اقتصادی ، رشد اقتصادی و سایر تغییرات در شرایط شغلی ، آب و هوا ، سیل ، زلزله یا سایر بلایای طبیعی ، تغییر در تنظیم دولت ، مشکلات تولید از جمله ظرفیت و محدودیت تأمین و بسیاری از خطرات و ابهامات دیگر که اکثر آنها خارج از گروه FCA هستند. کنترل.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت رسانه ای FCA US LLC به آدرس http://media.fcanorthamerica.com مراجعه کنید.

منبع FCA

لینک های مربوطه

https://www.fcagroup.com