GA-ASI پروازهای معتبر JCG را در ژاپن انجام می دهد

سن دیگو، 7 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – General Atomics Aeronautical Systems، Inc. (GA-ASI) ، یک رهبر جهانی در سیستم های هواپیمایی از راه دور با هواپیما (RPAS) ، امروز اعلام کرد که برای انجام یک سری از اعتبارسنجی ها با شرکت هواپیمایی آسیا هوایی (AAS) همکاری خواهد کرد. گارد ساحلی ژاپن (JCG) شامل GA-ASI است SeaGuardian® از نیمه سپتامبر شروع می شود. هدف از این پروازها اعتبارسنجی قابلیت های نظارت دریایی در سطح وسیع RPAS برای انجام مأموریت های JCG از جمله جستجوی و نجات ، پاسخ به فاجعه و اجرای قانون دریایی است. انتظار می رود این پروازها تقریباً دو ماه انجام شود و پشتیبانی از نیروی دفاع از نیروی دریایی ژاپن (JMSDF) را در پایگاه هاچینه واقع در استان آئموری انجام خواهد داد.

طبق گفته JCG ، اعتبارسنجی پرواز مطابق با “سیاست تقویت سیستم های امنیتی دریایی” ، با استفاده از وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین برای انجام نظارت دریایی در سطح وسیع با استفاده از فناوری جدید انجام خواهد شد.

“ما خوشحالیم که از اهداف JCG در اعتبار سنجی حمایت می کنیم SeaGuardian عملکرد نظارت دریایی ، “گفت Linden Blue ، مدیر عامل ، GA-ASI.” ما می دانیم که نیاز به وجود دارد ژاپن و در سرتاسر جهان برای مقاصد مقرون به صرفه و پایدار برای نظارت بر هوا در دامنه دریایی. “

سیستم SeaGuardian از یک رادار سطح جستجو دریایی چند حالته با حالت تصویربرداری رادار دیافراگم مصنوعی معکوس (ISAR) ، گیرنده سیستم شناسایی خودکار (AIS) و سنسور ویدیویی Full-Definition – Full-Motion مجهز به دوربین های نوری و مادون قرمز . این مجموعه حسگر امکان شناسایی و شناسایی زمان واقعی کشتی های سطحی را در طی هزاران مایل دریایی مربع فراهم می کند.

برجسته Raytheon SeaVue سیستم راداری جستجوی سطح فراهم می کند ردیابی خودکار اهداف دریایی و ارتباط فرستنده های AIS با رادارها.

SkyGuardian® و SeaGuardian در حال تحول در بازار RPAS با دوام طولانی با ارائه توانایی واقعی آب و هوا هستند و برای دستیابی به صدور گواهینامه بر اساس انطباق پذیری هوایی STANAG (استاندارد ناتو) ساخته شده اند. این ویژگی به همراه اثبات عملیاتی ، رادار جلوگیری از برخورد ، عملیات انعطاف پذیر را در فضای هوایی مدنی امکان پذیر می کند.

درباره GA-ASI

General Atomics Aeronautical Systems، Inc (GA-ASI) ، وابسته به General Atomics ، یک طراح و تولید کننده پیشرو در سیستم های هواپیمایی ، رادار ، و رادارها ، و سیستم های ماموریت الکترو نوری و مرتبط ، از جمله درنده® سریال های ՀՀԿ و سیاهگوش® رادار چند حالته. با بیش از شش میلیون ساعت پرواز ، GA-ASI هواپیماهای با تحمل مأموریت طولانی و مجهز به سنسور یکپارچه و سیستم های پیوند داده مورد نیاز برای ارائه پرواز مداوم را فراهم می کند که امکان آگاهی موقعیتی و اعتصاب سریع را فراهم می کند. این شرکت همچنین انواع ایستگاه های کنترل زمینی و نرم افزار کنترل / حسگر سنسور را تولید می کند ، آموزش خلبانی و خدمات پشتیبانی را ارائه می دهد و آنتن های متا متریال را توسعه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.ga-asi.com مراجعه کنید.

SkyGuardian ، SeaGuardian ، Predator و Lynx علائم تجاری ثبت شده از General Atomics Aeronautical Systems، Inc. هستند.

روابط رسانه ای GA-ASI
General Atomics Aeronautical Systems، Inc.
+1 (858) 524-8101
[email protected]

تصاویر مرتبط

ga-asis-mq-9b.jpg
MQ-9B GA-ASI

SOURCE General Atomics Aeronautical Systems، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.ga-asi.com