Grupo Aeromexico تاریخ انتشار نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام کرد

مکزیکوسیتی، 23 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Grupo Aeromexico S.A.B. د C.V. (“Aeroméxico”) (BMV: AEROMEX)، مکزیک هواپیمایی جهانی ، گزارش درآمد سه ماهه دوم سال 2020 خود را در این زمینه منتشر خواهد کرد:

سه شنبه ، 28 ژوئیههفتم سال 2020
بعد از نزدیک بازار

گزارش مالی سه ماهه دوم سال 2020 از طریق وب سایت روابط سرمایه گذار Grupo Aeromexico قابل دسترسی است: https://www.aeromexico.com/en-us/investors

دفتر روابط سرمایه گذار
تلفن: +52 (55) 9132 4257
[email protected]

Grupo Aeroméxico اعلام کرد 30 ژوئنهفتم سال 2020 که این روند داوطلبانه تجدید ساختار مالی را تحت فصل یازدهم قانون آغاز کرده است ایالات متحده آمریکاکه با بهره گیری از عملکرد و ارائه خدمات به مشتریان خود با همان کیفیتی که آن را توصیف می کند ، بصورت منظم انجام خواهد شد ، کالاها و خدمات مورد نیاز عملیات خود را از طرف تامین کنندگان خود منعقد می کند. این شرکت از مزایای فصل 11 برای تقویت موقعیت مالی و نقدینگی ، حفاظت و حفظ عملیات و دارایی های خود و اجرای تنظیمات عملیاتی لازم برای مقابله با تأثیر COVID-19 استفاده خواهد کرد.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگرانه ای است که منعکس کننده دیدگاه های فعلی یا انتظارات شرکت و مدیریت آن با توجه به عملکرد ، تجارت و رویدادهای آینده است. ما از کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “هدف” ، “برآورد” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “راهنما” استفاده می کنیم. “باید” و سایر اصطلاحات مشابه برای شناسایی جملات آینده نگر ، اما آنها تنها راهی نیستند که چنین گزاره هایی را شناسایی کنیم. چنین اظهاراتی در معرض بسیاری از خطرات ، ابهامات و فرضیات قرار دارد. ما به شما هشدار می دهیم که تعدادی از عوامل مهم می توانند باعث شوند نتایج واقعی از نظر مادی با برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف مندرج در این نسخه متفاوت باشد. شرکت تحت هیچ مسئولیتی نیست و صریحاً از هرگونه قصد و یا تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، صرف نظر می کند.

درباره Grupo Aeromexico

Grupo Aeromexico ، S.A.B. د C.V. یک شرکت هلدینگ است که شرکتهای تابعه آن در حمل و نقل هوایی تجاری در سال فعالیت می کنند مکزیک و ارتقاء برنامه های وفاداری مسافر. Aeroméxico ، مکزیک هواپیمایی جهانی ، مرکز عملیات اصلی خود را در ترمینال 2 از دارد مکزیکوسیتی فرودگاه بین المللی. شبکه مقصد آن رسیده است مکزیک، ایالات متحده، کانادا، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، آسیا و اروپا. ناوگان عملیاتی فعلی این گروه شامل 119 فروند هواپیمای بوئینگ 787 و 737 ، و همچنین آخرین نسل Embraer ، 170 و 190 است. Aeroméxico یکی از شرکای بنیادی SkyTeam است ، اتحادی که 20 سال از آن را جشن می گیرد و از طریق 19 شرکت هواپیمایی مشترک. Aeroméxico برای محافظت از مراجعان و همكاران خود در تمام مراحل بهره برداری از آن ، سیستم مدیریت بهداشت و بهداشت (SGSH) را ایجاد و پیاده سازی كرد.

www.aeromexico.com
www.skyteam.com

SOURCE Grupo Aeromexico S.A.B. د C.V.

لینک های مربوطه

http://www.aeromexico.com