Hankook تجهیزات لاستیکی مخصوص اتومبیل های اسپرت برقی پورشه تایکان را تأمین می کند

“ما مفتخریم که اولین خودروی اسپرت کاملاً برقی از پورشه را به لاستیک خود مجهز کنیم. تهیه تجهیزات اولیه خودروهای پریمیای اسپرت از قبل یک سنت در هانکوک است. مهندسان ما نشان داده اند که با محصولات ما به خوبی برای خواسته های جدید آماده هستیم. زمینه اتومبیل های اسپرت برقی و بنابراین برای آینده از نظر موقعیت مناسبی دارند. ” هیونجون چورئیس بخش هنکوک OE.

الگوی آجدار Ventus S1 evo 3 در نسخه ev برای Porsche سازگار شده است به گونه ای که بویژه آن دسته از صداهای تایر را کاهش می دهد که به دلیل عدم سر و صدای موتور در حدود سه دسی بل ممکن است به عنوان آزار دهنده در فضای داخلی وسیله نقلیه تلقی شود. . برای برطرف کردن خواسته های سنگین عملکرد بسیار بالای اتومبیل های اسپرت برقی ، این تایر دارای مهره تقویت شده با فناوری به اصطلاح بسته بندی مهره و همچنین سفتی جانبی بالا برای کار با دقت حتی در سرعت های بالا است.

“با توسعه تایر برای پورشه تایکان ، تیم توسعه ما به ابعاد کاملاً جدیدی منتقل شده و ما به نتیجه افتخار می کنیم. برای مهندسان تجهیزات اصلی ، چنین پروژه توسعه ای یک چالش ویژه است – زیرا حل تعارض اهداف برای بهینه سازی معیارهای مختلف عملکرد در یک وسیله نقلیه الکترونیکی مانند این اتومبیل اسپرت با کارایی بالا به بالاترین سطح تخصص و جدیدترین فناوری ها نیاز دارد. “” Moonhwa Hong “معاون رئیس توسعه OE در Hankook توضیح می دهد.

برای برآورده کردن خواسته های خاص وسیله نقلیه الکتریکی مانند پورشه تایکان ، توسعه دهندگان هنکوک همچنین یک فرآیند مناسب برای ولکان زدایی متعادل برای تایر را کشف کرده اند که تعادل مناسب دما ، هزینه زمان و فشار را تضمین می کند. در نتیجه ، Ventus S1 evo 3 ev در مقایسه با یک ترکیب آج استاندارد ، 30٪ دوام بیشتری به دست می آورد. مقاومت در برابر سایش 5٪ ​​نسبت به مدل معمولی بهبود یافته و مقاومت نورد به طور کلی 13٪ بهبود یافته است.

درباره Hankook Tire Corp.
Hankook Tire America Corp. یک رهبر رو به رشد در بازار تایر ایالات متحده است و از طریق سرمایه گذاری در فناوری ، تولید و بازاریابی برای ارائه محصولات باکیفیت و با کیفیت ، مطمئن تر برای مصرف کنندگان و محیط زیست استفاده می کند. دفتر مرکزی در نشویل ، تن، Hankook America خط کاملی از لاستیک های مسافربری با کارایی بالا و فوق العاده بالا ، لاستیک کامیون سبک و SUV و همچنین کامیون های متوسط ​​و لاستیک های اتوبوس را در بازار توزیع و توزیع می کند. ایالات متحده.

SOURCE Hankook Tire America Corp.