Human Horizons و شریک مایکروسافت برای ایجاد دستیار هوش مصنوعی برای HiPhi

ترکیب برنامه های کاربردی مختلف مبتنی بر هوش مصنوعی برای گردآوری به شیوه ای کاربر پسند ، یک چالش است ، جایی که مشارکت با مایکروسافت به مرحله اجرا می رسد.

“Human Horizons در طراحی ، مهندسی ، سیستم های هوشمند و … تجربه ای دارد و با طرح جامع و عملی موفق در توسعه یکپارچه اکوسیستم وسیله نقلیه ، جاده و شهر ، در صدر نوآوری قرار داشته است.” دکتر. یونگدونگ وانگ، معاون ارشد جهانی مایکروسافت (آسیا) مهندسی اینترنت.

دینگ لی ، مدیرعامل و بنیانگذار Human Horizons و HiPhi می گوید: “همکاری استراتژیک با مایکروسافت توسعه دستیار دیجیتال هوش مصنوعی ما ، HiPhiGo را تسریع می کند.” “HiPhi ، به عنوان یک شرکت تحرک نوآورانه آینده گرا و مایکروسافت ، با تخصص منحصر به فرد تکنولوژیکی ، بسیار خوب همخوانی دارند.

دکتر یونگدونگ وانگ در این باره اظهار داشت: “ما از اینكه HiPhi مایکروسافت را انتخاب كرده است ، بسیار هیجان زده هستیم. Human Horizons در طراحی خودرو ، مهندسی و سیستم های هوشمند وسیله نقلیه تجربه عمیقی دارد. از آنجا كه Human Horizons و Microsoft با نیروهای خود به هم می پیوندند ، ما مشتاقانه منتظر هستیم تا از این شركت با فناوری های پیشرفته AI پشتیبانی كنیم. توسعه اکوسیستم وسیله نقلیه ، جاده و شهر و برای تجسم مجدد تجربه رانندگی برای مردم در همه جا ، با هم. “

با استفاده از دستیار هوش مصنوعی پردازنده ، HiPhi ارتباطات بین وسایل نقلیه خود ، پلت فرم مبتنی بر ابر و سرویس های کاربر محور را در اکوسیستم “وسیله نقلیه-جاده-شهر” به طور قابل توجهی بهینه می کند. مایکروسافت تخصص فنی گسترده ای در زمینه صدا و بینایی رایانه ، پردازش زبان طبیعی و پایگاه داده موتور جستجو دارد. این شامل متن مایکروسافت از فن آوری گفتار ، مبتنی بر شبکه های عصبی عمیق است ، که قابل مقایسه با گفتار انسان است. استفاده از چنین فناوری هایی تعامل یکپارچه و جذاب انسان و ماشین را فراهم می کند.

دستیار HiPhiGo AI همچنین به HiPhi امکان می دهد تا از خدمات تحرک در کل سبد خود استفاده کند ، خدمات و راه حل های جدیدی همچون تجربیات مصرف کننده داخل اتومبیل ، telematics و امکان اتصال ایمن داده ها بین خودرو و سرنشینان آن را ارائه دهد.

هوش مصنوعی فرایندی اجتناب ناپذیر از توسعه بیشتر فناوری اطلاعات نسل جدید (IT) است ، همچنین یک جهت جهانی برای ادغام عمیق فناوری اطلاعات و توسعه اقتصادی و اجتماعی است.

در آینده راه حلهای ایجاد شده از طریق این مشارکت به سایر محصولات HiPhi ارائه می شود و پایه و اساس کلیه خدمات مشتری محور از مارک را بنا می کند. HiPhi 1 ، اولین محصول برند HiPhi ، تا پایان سال 2020 و تحویل های رسمی در سال 2021 به تولید حجم کمی خواهد رسید.

درباره برند HiPhi

HiPhi یک برند برتر است که توسط Human Horizons ساخته و توسط کاربران آن ارتقا یافته است. HiPHi 1 یک EV با ساخت و ساز سبک آلومینیومی ترکیبی سبک است. همچنین با استفاده از چرم وگان و استفاده از مواد قابل بازیافت برای افزایش بیشتر ماهیت پایدار محصولات EV Human Horizons ، پایداری را جاسازی می کند.

درباره افق های انسانی

Human Horizons برای تحقیق و توسعه در فناوری های نوین و پیشرو تحرک هوشمند و همچنین صنعتی سازی وسایل نقلیه هوشمند آینده گرا تأسیس شده است. علاوه بر این ، Human Horizons فناوری های حمل و نقل هوشمند ایجاد می کند و به توسعه شهرهای هوشمند کمک می کند تا تحرک انسان را از نو تعریف کنند.

www.human-horizons.com

منبع افق انسانی

لینک های مربوطه

http://human-horizons.com