Ironhand® برنده جوایز تجاری اختراعات سال ناسا شد

STOCKHOLM، 17 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – آهنین® اولین اسکلت نرم فعال در جهان است که بر اساس فناوری SEM Bioservo در ترکیب با Robo-Glove ، توسط ناسا و جنرال موتورز اختراع شده است. Robo-Glove و نسخه تجاری Ironhand® برنده جایزه تجاری سال اختراع سال ناسا برای سال 2020 شده است.

در انگیزه هیئت مدیره اختراعات و مشارکتها می نویسند: “اختراع برنده” Robo-Glove “، اولین سیستم تقویت کننده عضلات روباتیک نرم جهان برای کاربران حرفه ای است .در توسعه Robo-Glove ، ناسا برای کمک به فضانوردان ، بهبود یافته است. بهره وری از فضا های فضایی ، و گسترش قابلیت های آن در اکتشافات فضا. شرکت سازنده جنرال موتورز به دنبال بهبود ایمنی و اثربخشی اپراتورهای تولیدی است که در کارخانجات تولیدی خود کار می کنند. Robo-Glove در فرم تجاری خود “Ironhand” فراتر رفته است. وضعیت فعلی این هنر که شامل موارد زیر است: اسکلت اسکلت دست ناراحت کننده ، دستکش تقویتی غیرفعال ، یا دستکش توانبخشی کم استفاده شده توسط افرادی که به دلایل پزشکی نمی توانند قشر ساده ایجاد کنند کارگران جنرال موتورز از خط آهن مونتاژ اتومبیل استفاده می کنند و عملکرد خوبی دارند هیچ دستکش دستی دیگری که در حال حاضر در دسترس است در انجام این نوع وظایف مونتاژ دستی خواستار مؤثر نیست. “

“ما از دریافت این جایزه که تلاش های زیادی را در طول سال های گذشته به رسمیت می شناسد ، بسیار مفتخریم.” پیتر باکگرن ، مدیر عامل شرکت Bioservo می گوید و ادامه می دهد ، “بدون همکاری نزدیک و بازخورد مداوم از شرکای توسعه ما ، مانند جنرال موتورز ، ما نمی توانستیم Ironhand® را چنان شهودی ، راحت و ارگونومیک بسازیم.”

اعلامیه ناسا را ​​اینجا بخوانید

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
پیتر باکگرن ، مدیر عامل شرکت Bioservo Technologies AB
تلفن: +46 (0) 8-21-17-10
[email protected]

میکائیل وستر، مدیر بازاریابی Bioservo Technologies AB
تلفن: +46 (0) 8-21-17-10
[email protected]

درباره آهنین®

آهنین® اولین اسکلت نرم نرم فعال در جهان است که به منظور بهبود سلامتی برای کارگرانی که وظایف کاری فشرده ، تکراری و ایستا را انجام می دهند طراحی شده است. Ironhand حرکات درک کاربر را تقلید می کند و قدرت و استقامت بیشتری به گرفتن می دهد. قدرت اضافی عضلات را تسکین داده و انرژی کاربر را صرفه جویی می کند ، باعث بهبود بهره وری و همچنین رفاه در پایان شیفت می شود. به طور خلاصه ، این سیستم به سالم نگه داشتن و کارآمد کارگران کمک می کند.

درباره فن آوری های Bioservo

Bioservo Technologies AB (bot) یک شرکت پیشرو در جهان در سیستم های تقویت عضله پوشیدنی برای افراد نیازمند قدرت و استقامت اضافی است. همه محصولات و سیستم های نوآورانه ما به گونه ای طراحی شده اند که مردم را قوی ، سالم و کارآمد نگه دارند.

این شرکت دارای موقعیت جهانی منحصر به فردی در فناوری اسکلت اسکلتی نرم برای دستی است ، هم برای کاربردهای صنعتی برای بهبود سلامتی برای کارگران و هم برای بهبود کیفیت زندگی برای افرادی که از قدرت عضلانی کم می کنند.

Bioservo Technologies در سال 2006 با همکاری محققان موسسه رویال فناوری و پزشک بیمارستان دانشگاه کارولینسکا تأسیس شد. Bioservo Technologies یک شرکت محدود با سوئد است که دارای دفتر مرکزی است استکهلم.

FNCA Sweden AB، +46 (0) 8-528-00399، [email protected] مشاور مجوز شرکت در بازار رشد اول نسدق اول است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به

www.bioservo.com

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/bioservo-technologies-ab–publ-/r/ironhand–wins-nasa-commerce-invention-of-the-year-award،c3156286

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

SOURCE Bioservo Technologies AB