Island Hilton Head Island مسیرهای پیش رو را برای تفریح ​​و سرگرمی های خانوادگی بی خطر انجام می دهد

  • ناهار خوری: جداول رستوران ها با فاصله حداقل 8 فوت سالم در محل اجتماعي قرار دارند. کارمندان موظفند همیشه از ماسک بپوشند. مراجعان باید تا زمانی که در سفره خود نشسته باشند ، ماسک بپوشند
  • هتل ها: خواص هتل برای “پلمپ” اتاق ها برای اطمینان از میهمانان که هیچ کس پس از سالم سازی اتاق وارد آن نشده است
  • خانه و ویلا: خدمات تمیز کردن حرفه ای گسترش خواهد یافت تا شامل تمرکز ویژه ای در ضد عفونی کننده مناطق لمسی بالا مانند سطوح ، دستگیره درب ، میله های پرده ای ، سوئیچ های سبک و غیره باشد.
  • فعالیت ها و / یا جاذبه ها: ضد عفونی کننده دست و یا دستمال های بهداشتی در کلیه فروشگاه های خرده فروشی ، سالن های بدنسازی ، فروشگاه های حرفه ای ، مراکز تفریحی و تفریحی ارائه می شود و علائم دارای فاصله 6 فوت در کلیه پاسگاه ها

علاوه بر پروتکل ها و دستورالعمل های مرتبط با برنامه آمادگی برای پیشبرد مسیر ، اتاق بازرگانی هیلتون هیدلون-بلوفتون اخیراً اقدام به راه اندازی ماسک بالا! برای حمایت از دستورات اخیر مقامات محلی که همه افراد را ملزم به پوشیدن پوشش چهره در مؤسسات تجاری تجاری می کند. این مراحل باعث می شود بازدید کنندگان و افراد محلی به طور یکسان نسبت به تعامل در کل جزیره احساس امنیت کنند.

از آنجا که مردم دوباره سفر خود را در نظر می گیرند ، جزیره هیلتون سر تجربیات متنوعی را ارائه می دهد که می توان از آنها در فضای باز و از مسافت ایمن لذت برد. مسافران می توانند در امتداد 12 مایل سواحل ماسه ای پر بسته ، منظره ها را بپیمایند ، 60+ مایل مسیرهای پیاده روی چند منظوره را کشف کنند ، کایاک یا قایق های آب های آزاد را باز کنند ، یا غذاهای تازه Lowcountry را در بیرون از هوای تازه اقیانوس قرار دهند. میهمانان می توانند بهترین چیزهایی را که جزیره از طریق زمین و دریا ارائه داده است از نظر بهداشتی و ایمنی در ذهن خود تجربه کنند.

می گوید: “ما همه اقدامات احتیاطی لازم را برای ایمن نگه داشتن بازدید کنندگان و ساکنان خود انجام می دهیم.” بیل مایلز، رئیس جمهور و مدیرعامل اتاق بازرگانی هیلتون رئیس-بلوفتون اتاق بازرگانی. “ما به دنبال این هستیم که با رعایت دستورات محلی و ملی ، دستورالعمل های برنامه آمادگی مسیر پیش رو را تا حد ممکن به روز نگه داریم و ما هیجان زده می شویم تا بازدید کنندگان را با خیال راحت از این جزیره لذت ببرند.”

جزیره هیلتون سر برای مسافرت های جاده ای یا پرواز سریع داخلی برای مسافرانی که در ایالات متحده به دنبال تعطیلات خانوادگی نزدیک به خانه در این فصل هستند مناسب است. پاییز همچنین هتل ها و اجاره تعطیلات نرخ مناسب برای بودجه را ارائه می دهد – جایی که مسافران گزینه های زیادی را برای شما ترجیح می دهند اقامت هتل یا اجاره تعطیلات را انتخاب کنید.

جزیره شماره 1 آمریکا هنگام آمادگی برای انجام این کار با خیال راحت از بازدیدکنندگان برگشت استقبال می کند. با فعالیت های جزیره ای که برای جوانان و نوجوانان دلپذیر ، از جمله فرصت هایی برای تفریح ​​و آرامش ، از جذابیت های غیرقابل مقاومت جنوبی این شهر تفریحی کشف کنید.

تماس با رسانه: ویکتوریا پرات ، وبر شاندویک ، [email protected]

SOURCE Hilton Head Island-Bluffton اتاق تجارت

لینک های مربوطه

http://hiltonheadisland.org