K5 موتور جدید Kia Motors از طریق هوا در حال تنفس “شیرین کاری تهدید سه گانه” است

درست به فلسفه “Give it Everything Everything” KMA ، طلسم گسترده و در زمان واقعی Triple Threat Stunt برای تنظیم مجدد انتظارات با قرار دادن K5 در موقعیت هایی که قبلاً در این طبقه سنتی محافظه کار قرار نگرفته اند ، تنظیم مجدد شده است. کارگردانی شده توسط دارین پرسکات، مدیر واحد اقدام در برخی از هالیوود اکثر فیلم های بسته بندی شده از جمله راننده کودک، فورد در مقابل ماشین فراری، راندن، جان ویک، پلنگ سیاهو بورن اولتیماتوم ، این شیرین کاری به صورت آنلاین پخش می شد و نگاه مجازی به قابلیت های جدید سدان متوسط ​​K5 K5 را در اختیار علاقه مندان به خودرو قرار می داد.

علاوه بر پرسکات ، Triple Threat Stunt دارای یک راننده حرفه ای بود كولت دیویس و بازیگر جرمی ری والدز، به عنوان میزبان رویداد و رانندگان حرفه ای شان گراهام و پدر و مادر دختر شیرین کاری رانندگی جلیل جی و بریونا لینچ. همانطور که گراهام مانیتور ، هدایت و K5 خود را با دقت در حالت ایستادن خاموش کرد ، دو K5s که توسط لینکس رانده شده بودند ، سریعاً به سمت یکدیگر حرکت می کردند قبل از اینکه هر کدام از یک رمپ هوا شوند و قایق سواری بر روی گراهام K5 حرکت کنند. “شیرین کاری سه گانه” با هر سه مدل K5 به پایان رسید و درایورهای مربوطه ، ایمن و صدا را دوباره روشن می کنند خشکی.

این رویداد 10 دقیقه طولانی را می توان با مراجعه به کانال YouTube YouTube Kia Motors ‘America مشاهده کرد: https://youtu.be/llX7DplWPZY

درباره Kia Motors America

دفتر مرکزی در ایروین ، کالیفرنیا، Kia Motors America همچنان به نظرسنجی با کیفیت برتر ادامه می دهد و به عنوان یکی از 100 برند برتر جهانی شناخته می شود. کیا به عنوان “شریک رسمی اتومبیل” NBA فعالیت می کند و طیف کاملی از وسایل نقلیه را که از طریق شبکه نزدیک به 800 نمایندگی در ایالات متحده فروخته می شود ، شامل اتومبیل و SUV با افتخار مونتاژ می کند. وست پوینت ، جورجیا. *

برای اطلاعات رسانه ای ، از جمله عکس ، به www.kiamedia.com مراجعه کنید. برای دریافت اعلان های ایمیل سفارشی برای انتشار مطبوعات در لحظه انتشار ، در www.kiamedia.com/us/en/newsalert مشترک شوید.

* تلورید ، سورنتو و K5 در این مجموعه جمع می شوند ایالات متحده از ایالات متحده و قطعات جهانی منبع.

منبع Kia Motors America

لینک های مربوطه

www.kia.com