KBR ، Inc برای برگزاری فراخوان کنفرانس سود سه ماهه دوم سال 2020

هوستون، 16 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – KBR، Inc (NYSE: KBR) امروز اعلام کرد که میزبان کنفرانس برای بحث در مورد نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 خواهد بود. پنجشنبه ، 6 آگوست 2020 در ساعت 7:30 بامداد ساعت مرکزی (8:30 دقیقه بعد از ظهر به وقت شرقی) این شرکت در نظر دارد انتشار و درآمدزایی سه ماهه دوم سال 2020 خود را قبل از تماس اعلام كند. هر دو در وب سایت KBR در دسترس خواهند بود.

فراخوان کنفرانس همزمان از طریق بخش روابط سرمایه گذار وب سایت KBR در invest.kbr.com پخش می شود. پخش مجدد از پخش اینترنتی پس از تماس در وب سایت ما یا از طریق تلفن با شماره +1.719.457.0820 ، کدپستی: 1936237 در دسترس خواهد بود.

درباره KBR، Inc.

KBR ارائه دهنده جهانی خدمات و فن آوری های متمایز حرفه ای در چرخه عمر دارایی و برنامه در بخش خدمات دولت و انرژی است. KBR حدود 37000 نفر در سراسر جهان (از جمله سرمایه گذاری های مشترک ما) با مشتری در بیش از 80 کشور و عملیات در 40 کشور جهان ، در سه تجارت جهانی هم افزایی اشتغال دارد:

  • راه حل های دولتی ، خدمت رسانی به مشتریان دولتی در سطح جهان ، از جمله قابلیت هایی که چرخه زندگی کامل دفاع ، فضا ، حمل و نقل هوایی و سایر برنامه ها و مأموریت های دولتی را از تحقیق و توسعه ، از طریق مهندسی سیستم ها ، تست و ارزیابی و مدیریت برنامه ها ، گرفته تا عملیات ، نگهداری ، و تدارکات میدانی
  • راه حل های فناوری ، شامل فن آوری اختصاصی ، تجهیزات ، کاتالیزورها ، راه حل های دیجیتال و خدمات فنی مرتبط با محوریت ارائه راه حل های پایدار و ارزش افزوده برای یک پایگاه گسترده از مشتریان صنعتی ، آمونیاک و مواد شیمیایی و معدنی ویژه.
  • راه حل های انرژی ، ارائه خدمات در سراسر چرخه عمر دارایی به مشتریان در سطح جهان ، از جمله انتقال انرژی و بهره وری ، نفت و گاز دریایی و دریایی ، LNG / GTL ، پالایش ، پتروشیمی ، شیمیایی و کود

KBR مفتخر است که با مشتریان خود در سراسر جهان همکاری می کند تا فناوری ، خدمات ارزش افزوده و عملیات طولانی مدت و خدمات نگهداری را برای اطمینان از تحویل مداوم با نتایج قابل پیش بینی فراهم کند. در KBR ، ما تحویل می دهیم.

به www.kbr.com مراجعه کنید.

بیانیه جستجوی پیشرفته
اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که بیانیه های تاریخی نیستند ، از جمله اظهارات مربوط به عملکرد مالی آینده ، بیانیه های آینده نگر به معنای قوانین فدرال اوراق بهادار هستند. این اظهارات در معرض خطرات و ابهامات بی شماری است که بسیاری از آنها خارج از کنترل شرکت است که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر مادی با نتایج بیان شده یا ضمنی توسط بیانیه ها متفاوت باشند. این خطرات و عدم قطعیت ها شامل می شود ، اما به این موارد محدود نمی شوند: نتیجه و تبلیغات پیرامون ممیزی ها و تحقیقات توسط سازمان ها و نهادهای دولتی داخلی و خارجی. اقدامات منفی احتمالی توسط این سازمان ها و نتایج و عواقب نامطلوب احتمالی چنین دادرسی دامنه و قابلیت اجرای غرامت شرکت از والدین سابق خود. تغییر در هزینه های سرمایه توسط مشتریان شرکت؛ توانایی شرکت در به دست آوردن قرارداد از مشتریان موجود و جدید و انجام تحت این قراردادها. تغییرات ساختاری در صنایعی که شرکت در آن فعالیت می کند. افزایش هزینه های مرتبط با و اجرای پروژه های با هزینه ثابت و توانایی شرکت در کنترل هزینه های خود در قراردادهای خود. ادعا می کند مذاکره و اختلافات قرارداد با مشتریان شرکت؛ تغییر در تقاضا یا قیمت نفت یا گاز طبیعی. حمایت از حقوق مالکیت معنوی؛ پیروی از قوانین محیط زیست؛ تغییر در مقررات دولتی و الزامات نظارتی؛ رعایت قوانین مربوط به مالیات بر درآمد؛ شرایط سیاسی ناآرام ، جنگ و تأثیرات تروریسم ؛ عملیات خارجی و نرخ ها و کنترل های ارزی؛ توسعه و نصب سیستم های مالی؛ افزایش رقابت برای کارمندان؛ توانایی تکمیل و یکپارچه سازی ادغام با موفقیت؛ و فعالیت های سرمایه گذاری های مشترک ، از جمله سرمایه گذاری های مشترک که تحت کنترل شرکت نیستند.

اخیراً گزارش سالانه KBR در مورد فرم 10-K ، هر فرم بعدی 10-Qs و 8-Ks ، و سایر پرونده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، در مورد برخی از فاکتورهای مهم ریسک که KBR شناسایی کرده است که ممکن است بر تجارت تأثیر بگذارد ، بحث می شود. عملیات و وضعیت مالی به جز آنچه طبق قانون مقرر شده است ، KBR هیچ مسئولیتی را به هر دلیلی برای تجدید نظر یا به روزرسانی عمومی بیانیه های آینده نگر به عهده نمی گیرد.

SOURCE KBR ، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.kbr.com