M-Fire Holdings ، LLC از فناوری جدیدی برای ایجاد رویکرد جدید در مدیریت آتش سوزی استفاده می کند

Mighty Fire Breaker® فناوری مالچ محافظ آتش نشانی برای کمک به شهرها ، متخصصان آتش نشانی و صاحبان املاک برای مدیریت بهتر و مبارزه با آتش سوزی در داخل رابط شهری وحشی (WUI) ایجاد شده است:

  • ایجاد راهروهای خروج / ورود جاده ای ضد آتش نشانی برای دسترسی توسط دپارتمان ها و تخلیه ساکنان – امکان بهبود تخلیه آتش سوزی.
  • از قطب های برق الکتریکی چوب در برابر نیروهای مخرب آتش سوزی محافظت کنید.
  • جلوگیری از اشتعال روی سطوح تحت درمان و جلوگیری از دود ناشی از آتش سوزی.
  • آلودگی منابع آب زیرزمینی ، جریانها و اقیانوس آرام را از رواناب سمی که هنگام استفاده از روشهای معمولی آبگیری برای مقابله با آتش سوزی تولید می شود ، از بین ببرید.

گوش دادن به استیو کابوی، موسس و مدیر عامل ، M-Fire Holdings در مورد این رویکرد جدید در مورد مدیریت آتش سوزی صحبت می کنند: وبلاگ Mighty Fire Breaker

اسپری اعمال و خشک کردن در عرض چند دقیقه ، Mighty Fire Breaker® مالچ محافظ آتش سوزی حتی پس از یک باران تابستانی سبک در طول فصل ، همچنان برای محافظت مؤثر است. مناطق تحت حفاظت محافظت در برابر گسترش و پرش از آتش سوزی و عبور از معابر جاده ای در حین وقوع آتش سوزی. Mighty Fire Breaker® مالچ محافظت شده در برابر آتش سوزی ثبت شده از ترکیبی از الیاف چوب طبیعی سلولز ، آب و ترکیبی از مواد افزودنی طبیعی ساخته شده است. Might Fire Breaker® محصولات دارای UL GREENGUARD® گواهینامه طلا “مالچ محافظ آتش سوزی ما از انتشار آتش در اثر استفاده ابتکاری از شیمی شکن رادیکال آزاد ، عبور از آزمایشگاه های دقیق برای اطمینان از اثربخشی جلوگیری از آتش سوزی در محیط WUI جلوگیری می کند.“می گوید استیو Conboy ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت M-Fire Holdings ، LLC.

ترکیب فناوری اسپری با نقشه برداری GPS آینده مدیریت آتش سوزی است

Mighty Fire Breaker® محصول جدید مالچ دفاع آتش سوزی یک فن آوری همراه با MFH است که اخیراً اختراع شده است با استفاده از GPS ، شیمیایی تمیز و شلیک آتش شکن و تمیز کردن آتش سوزی و ارائه پشتیبانی مدیریت آتش سوزی به بخش های آتش نشانی ، آب و برق و پیمانکاران خصوصی در سراسر ایالات متحده. گروه های آتش نشانی با ترکیب فن آوری اطلاعات و ردیابی اسپری و ردیابی ، هم اکنون می توانند وقفه های آتش سوزی مبتنی بر شیمی تمیز و مهندسی را مهندسی و برنامه ریزی کنند فناوری نقشه برداری MFH اکنون بخش های آتش نشانی ، شرکت های ابزار و ابزار و پیمانکاران خصوصی را قادر می سازد تا اسپری را اعمال کرده و مدیریت Mighty Fire Breaker را انجام دهند.® مالچ محافظ آتش نشانی بر روی سطوح زمینی که حفاظت از آتش سوزی مورد نیاز یا مورد نظر است ، قرار می گیرد. GPS ردیابی و نقشه برداری از زمان ، تاریخ و مکان برنامه را در یک شبکه اطلاعات بی سیم مبتنی بر ابر برای اهداف مدیریت آتش سوزی موثر. متخصصان آتش نشانی می توانند با استفاده از فناوری ابر سطح سازمانی ، اطلاعات مهمی را در اختیار واحدهای میدانی قرار دهند و آتش های مهندسی شده نقشه برداری کنند. هنگامی که در کنار هم استفاده می شود ، ردیابی GPS و شکستن آتش سوزی شیمیایی که از نظر محیط زیست مسئول هستند ، به متخصصان آتش نشانی اجازه می دهند تا محیطی را مهار کنند که توانایی آتش سوزی را در پیشروی در جهت وزش بادهای غالب پیشگیری کند. استفاده از مالچ محافظ Mighty Fire Breaker از قبل مانع از پرش شدن قایق های بادی رانده از کنار جاده ها و پیشبرد جلو آتش نشانی می شود.

رویکردی مسئولانه و مؤثر از محیط زیست برای مدیریت آتش سوزی

فن آوری های نوآورانه و مسئول محیط زیست در برابر آتش سوزی در حال حاضر از طریق M-Fire Holdings ، LLC در دسترس هستند. من در سراسر با متخصصین آتش نشانی ارتباط برقرار کرده ام کالیفرنیا که در این روزها از منابع کمبود و عدم اطمینان در مورد COVID-19 ، با بکارگیری این فن آوری های جدید از اموال و جان مردم در برابر آتش سوزی های ویرانگر محافظت می شود. این امر به ویژه مهم است زیرا ما از اولویت های بعدی شاهد تأثیرات سریع پیشبرد آتش سوزی درون رابط شهری وحشی در حوزه های قضایی شما هستیم. به قول بنجامین فرانکلین“هر اونس از پیشگیری ارزش یک پوند درمانی دارد.” استیو کابوی، بنیانگذار و مدیر عامل ، M-Fire Holdings ، LLC.

پادکست های Mighty Fire Breaker ما را در YouTube و Facebook Live دنبال کنید

کانال زنده فیس بوک Mighty Fire Breaker

کانال YouTube YouTube Mighty Fire Breaker

درباره M-Fire Holdings، LLC

M-Fire Holdings، LLC ، https://mightyfirebreaker.com/ یک ساختمان پایدار و راه حل های زیست محیطی است که مقر آن در سن دیگو است ، کالیفرنیا. MFH دارای یک تخته کالیفرنیا Lumber Facility است که تحت یک برنامه تضمین کیفیت ممیزی تولید چوب A کلاس فعالیت می کند. حفاظت از آتش ارائه شده توسط این محصول دارای مجوز توسط یک گزارش TER پشتیبانی می کند.

محصولات و خدمات ثبت اختراع M-Fire ، LLC شامل موارد زیر است:

  • ایمنی از نظر محیط زیست کلاس A- محافظت در برابر آتش در برابر ساختمانهای چوب و انبوه و دفاع از آتش سوزی
  • وقفه های آتش سوزی فعالانه مهندسی شده است. فیلم حفاظت از آتش سوزی: YouTube: MFB Wildfire Defense
  • موانع محافظت در برابر آتش برای محافظت از خانه ها در رابط شهری وحشی.
  • سیستم های دفاعی ضد آتش خانگی منفعل ™

اطلاعات تماس:
[email protected]

SOURCE M Fire Holdings LLC

لینک های مربوطه

https://www.mightyfirebreaker.com