MARTA با استفاده از نرم افزار BL SpecLink به حداکثر رساندن بهره وری و ایجاد همکاری در بین تیم های ساختمانی از راه دور

اتلانتا، 8 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Design System’s Design، LLC (BSD SpecLink) یک شرکت RIB ، پیشرو در ارائه مطالب و نرم افزار مشخصات ساختمان ، مشارکت با آتلانتا اپراتور اصلی حمل و نقل عمومی ، مارتا.

در پاسخ به این اطلاعیه ، مدیرعامل BSD SpecLink کریستوفر اندرسون اظهار داشت ، “BSD SpecLink بخشی از این بخش بوده است آتلانتا بیش از 38 سال جامعه داریم و ما مفتخریم که آنها را برای پروژه گسترش گسترده خود آماده می کنیم. “اندرسون ادامه داد:” آتلانتا ساکن و مشتری مکرر MARTA ، من از تعهد MARTA برای استفاده از ابزارهایی که باعث افزایش کارایی ، دقت و در نهایت کاهش هزینه های ساختمانی می شود ، بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. ”

MARTA برای مدیریت استاندارد های طراحی و مشخصات راهنمای کلیه پروژه های ساختمانی از BSD SpecLink استفاده خواهد کرد. مشخصات نرم افزاری مبتنی بر ابر ، هم تیم های طراحی محلی و هم از راه دور را قادر می سازد تا در مشخصات ساختمان همکاری بهتری داشته باشند ، که این امر به ویژه در زمان کنونی بسیار مهم است.

“MARTA به دلیل کارآیی که ارائه می دهد ، تصمیم گرفت تا با تکنولوژی SpecLink به جلو حرکت کند.” امیلی مک کارل. “بسیاری از ویژگی های ما وجود دارد که در حال حاضر ما این امکان را برای همکاری بیشتر ، سهولت در پیگیری و روش های ساده برای تهیه اسناد ساختمانی نداریم. همچنین با دسترسی گسترده تر از طریق Cloud ، تیم های ما – هم به صورت داخلی و هم از راه دور. – به عنوان برنامه MARTA برای گسترش ، برای بارهای کاری سنگین تر مجهز خواهد بود ، اما همچنین برای انطباق با محیط کار متغیر انعطاف پذیرتر خواهد بود. “

به عنوان بخشی از راه حل کامل ، BSD SpecLink خدمات حرفه ای در حال انجام را برای آموزش و شناسایی پیشرفت های تیم های داخلی و خارجی ارائه می دهد. برای تکمیل این ، BSD سرویس WSP موجود را به ارمغان آورد ایالات متحده به میز جیمز دین، AIA ، CDT ، LEED ، AP ، معمار ارشد نظارت بر PMP ، گفت: “همانطور که کاربران سنگین BSD SpecLink و یکی از شرکتهای برجسته خدمات حرفه ای جهان ، با ارائه مشاوره فنی به مشتریان در حمل و نقل و زیرساخت ها ، این فرصت را مناسب برای WSP احساس می کردند. ایالات متحده آمریکا ما تخصص خود را برای اطمینان از دستیابی مارتا به اهداف همکاری و کارآیی خود ارائه دهیم. “

با وجود چالش های ناشی از شیوع COVID-19 ، قابلیت های همکاری از راه دور BSD SpecLink باعث می شود BSD ، MARTA و WSP بتوانند سریعاً کار کنند ، به این معنی که پروژه ها می توانند با برنامه و بودجه پیش بروند و به اطمینان خاطر کمک کنند. آتلانتا ساکنان و بازدید کنندگان در اسرع وقت مزایای توسعه را دریافت می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BSD SpecLink ، درخواست تظاهرات در http://try.bsd Speclink.com/aeo/

برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات MARTA ، لطفاً اینجا را کلیک کنید www.itsmarta.com

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طیف گسترده ای از خدمات حرفه ای WSP Global ، لطفا به www.wsp.com مراجعه کنید

درباره BSD SpecLink
در سال 1983 تاسیس شده است ، ساختمان سیستم های طراحی ، شرکت (BSD) یک شرکت RIB و بخشی از پلت فرم iTWO ، مشخصات پیشرفته و راه حل های قابلیت همکاری را برای معماران ، مهندسان ، مشخصات و صاحبان ساختمان در سطح کشور فراهم می کند. این شرکت متمرکز است تا فناوری را به بازار عرضه کند که همکاری را در پی داشته باشد ، طراحی را ساده تر کرده و کارایی را برای کلیه ذینفعان در فرآیند طراحی و ساخت افزایش می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد BSD ، به http://try.bsd Speclink.com/aeo/ مراجعه کنید.

درباره MARTA
مارتا در سال 1971 تأسیس و دوازدهمین آژانس حمل و نقل بزرگ در ایالات متحده است و 95 درصد از مسافرت های حمل و نقل عمومی را در مترو فراهم می کند. آتلانتا منطقه ای با 110 مسیر ثابت اتوبوس ، 38 ایستگاه راه آهن سنگین ، 2.7 مایل راه آهن سبک و خدمات پاراتانزیت تقاضا. در ابتدا مارتا با یک درصد مالیات فروش در کشور تأمین می شود فالتون، دکلبالو کلیتون شهرستانها و مالیات فروش 1 1/2 درصد در کشور شهر آتلانتا. بودجه های عملیاتی و سرمایه ای FY2020 MARTA 1.1 میلیارد دلار در نتیجه کل 2.4 میلیارد دلار در تولید اقتصادی برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.itsmarta.com مراجعه کنید.

درباره WSP ایالات متحده آمریکا
WSP ایالات متحده آمریکا شرکت عملیاتی ایالات متحده WSP ، یکی از شرکتهای برجسته مهندسی و خدمات حرفه ای در جهان است. ما در خدمت جوامع محلی هستیم که مهندس ، برنامه ریز ، کارشناسان فنی ، مشاوران استراتژیک و متخصصان مدیریت ساخت و ساز هستیم. WSP ایالات متحده آمریکا راه حل های ماندگار در بازارها ، ساختمان ها ، حمل و نقل ، انرژی ، آب و محیط زیست طراحی می کند. با تقریباً 10،000 کارمند در بیش از 160 دفتر در سراسر ایالات متحده ، ما با مشتریان خود شریک هستیم تا به پیشرفت جوامع کمک کنیم. www.wsp.com.

SOURCE Design Systems Design، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.bsdsoftlink.com