MiX Telematics با اتحاد جهانی برای دسترسی به داده های وسایل نقلیه همکاری می کند

BOCA RATON ، Fla. ، 7 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – MiX Telematics (NYSE: MIXT JSE: MIX) ، پیشرو در جهان برای راه حل های مدیریت دارایی و ناوگان تلفن همراه ، اعلام کرد که با اتحاد جهانی برای دسترسی به داده های وسایل نقلیه (GAVDA) همکاری می کند.

اتحاد جهانی دسترسی به داده های وسایل نقلیه (GAVDA) گروه متنوعی از ذینفعان و رهبران فکر جهانی است که با هدف مشترک حفظ کنترل صاحبان وسایل نقلیه موتوری بر روی داده های شخصی و وسیله نقلیه متحد شده اند. MiX Telematics و GAVDA با اهداف مشترک حفظ و تقویت محیط فعلی داده های وسیله نقلیه از دسترسی آزاد ، ایمن ، بی طرف و مستقیم از سوی صاحبان وسایل نقلیه به داده های زمان واقعی همکاری خواهند کرد.

GAVDA الگوی دستیابی به داده را تسهیل می کند که کنترل مالک وسیله نقلیه را فراهم می کند (از جمله دسترسی طرفین مجاز توسط صاحب وسایل نقلیه) ، تضمین رقابت کامل و عادلانه ، محافظت از حریم شخصی ، پیشبرد امنیت داده ها و استفاده مناسب از تجزیه و تحلیل داده های رانده شده توسط منافع عمومی. .

MiX Telematics به عنوان یک رهبر جهانی در ارائه راه حل های Telematics ایمنی ، با ارائه تحقیقات و مشاوره های متخصصان جهانی در زمینه طیف منحصر به فرد صنایع و جغرافیاها ، به GAVDA کمک خواهد کرد.

“GAVDA از همکاری با MiX Telematics هیجان زده است.” گرگ اسکات، مدیر اجرایی GAVDA.

“GAVDA با MiX ، یک رهبر جهانی در ارتباط از راه دور ، برای حفظ دسترسی به داده های وسایل نقلیه برای دارندگان وسایل نقلیه در سراسر جهان همکاری خواهد کرد.” رئیس این مجموعه میکس می گوید: “این همکاری به MiX Telematics امکان می دهد تا با همکاری با GAVDA ، ردپای جهانی بی نظیر خود را به نفع اکوسیستم تحرک آتی منتقل کند تا در جستجوی راه حلهای جدید و نوآورانه ایمنی باشد که تأثیر مثبتی در زندگی مردم در سراسر جهان بگذارد.” افسر عامل ، چارلز تاسکر.

درباره MiX Telematics

MiX Telematics یک پیشرو در جهان برای راه حل های مدیریت دارایی و ناوگان و موبایل است که به عنوان SaaS به بیش از 818،000 مشترک در بیش از 120 کشور جهان ارائه می شود. محصولات و خدمات این شرکت راه حل هایی را برای کارآیی ، ایمنی ، رعایت و امنیت به ناوگان شرکت ها ، ناوگان های کوچک و مصرف کنندگان ارائه می دهد. MiX Telematics در سال 1996 تأسیس شد و دارای دفاتر در می باشد آفریقای جنوبی، انگلستان، ایالات متحده، اوگاندا، برزیل، استرالیا، مکزیک و امارات متحده عربی و همچنین شبکه ای با بیش از 130 شریک ناوگان در سراسر جهان. سهام MiX Telematics بصورت عمومی در بورس ژوهانسبورگ (JSE: MIX) و در بورس اوراق بهادار نیویورک (NYSE: MIXT) معامله می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.mixtelematics.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر:

ملانی استروهیزن
مدیر برند و ارتباطات (بین المللی)
ه: [email protected]

SOURCE MiX Telematics