Mohawk Global Logistics از برند و وب سایت جدیدی رونمایی می کند

SYRACUSE ، N.Y.، 23-2020 ژوئیه / PRNewswire / – Mohawk Global Logistics ، پیشرو در ارائه خدمات لجستیکی مستقر در شمال شرقی و مشاوران تجارت جهانی Mohawk – بخش مشاوره Mohawk Global Logistics – با توسعه تجارت در بازارهای جدید تحت یک وب سایت مجدد ادغام شده است.

آرم و نام جدید ، از Mohawk Global Logistics تا Mohawk Global ، حاکی از تمرکز روی هویت این برند به عنوان یک تیم از زنجیره تأمین و کارشناسان تجارت در سه بخش حمل و نقل بین المللی حمل و نقل و کارگزاری گمرک ، تدارکات داخلی و مشاوره پیرامون تجارت است. وب سایت بازسازی شده کلیه خدمات ارائه شده را تحت یک مارک ارائه می دهد. این سایت دسترسی به فرم های تماس ، منابع و کتابخانه گسترده ای از آخرین اخبار زنجیره تأمین را در “مرکز دانش” ارائه می دهد.

Gar Grannell ، رئیس و مدیرعامل شرکت Mohawk Global گفت: “در زمان تغییر مداوم و عدم اطمینان ، مردم ما هستند که دائماً خود را نسبت به ارائه خدمات و مراقبت از مشتریان خود نشان می دهند.” وی اضافه کرد: “این تجدید چاپ دوباره تعریف تعهد ما به تیم ما برای غنی سازی زندگی و زندگی جوامعی است که در آن زندگی می کنند.”

آینده رشد در Mohawk Global با گسترش شرکت به دو بازار جدید مشهود است ، بوستون، ماساچوست و آتلانتا، جورجیا. با گسترش حضور خود در آتلانتا، Mohawk Global به دو تا از پنج بندر بزرگ آمریکایی نزدیکتر خواهد بود. بندر ساوانا و بندر چارلستون. همچنین این توانایی را به Mohawk می دهد تا تخصص گسترده خود را به واردکنندگان و صادرکنندگان ایالات متحده در سرتاسر جنوب شرقی ، که به عنوان دروازه ورود به جهان شناخته شده است ، ارائه دهند. با یک تیم کامل که اکنون در آن فعالیت می کند بوستون، Mohawk Global به بندر نزدیکتر خواهد شد بوستونو همچنین مراجعین آنها در تجهیزات پزشکی و صنایع غذایی غذاهای دریایی.

درباره Mohawk Global

با ریشه های قدمت آن به سال 1970 ، Mohawk Global فراتر از دفتر مرکزی در ایالات متحده است سیراکوز ، نیویورک به نه دفتر در شش ایالت ، با دسترسی جهانی. ما به عنوان یک مشاغل خانوادگی و عملیاتی ، تلاش می کنیم فرهنگی را فراهم کنیم که محیط رشد را ایجاد کند. در Mohawk Global ، هر کاری که انجام می دهیم با ارزش های اصلی ما – Enrich- هدایت می شود. مراقبت. ارائه. با غنی سازی زندگی مردم ما ، ما به عنوان 7 بار معتبر شرکت Great Place To Work® تأسیس شده ایم.

منبع: Mohawk Global

لینک های مربوطه

http://www.mohawkglobal.com