Norfolk Southern منصوب مدیر عامل Sanborn شد. ویلر برای بازنشستگی

NORFOLK ، Va.، 27 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت جنوب Norfolk (NYSE: NSC) امروز هیئت مدیره خود را منصوب کرد سیندی سانبورن معاون رئیس جمهور و مدیر عامل ، موثر 1 سپتامبر 2020. سانبورن موفق خواهد شد مایکل ویلر، که از مؤثر شرکت بازنشسته خواهد شد 1 اکتبر 2020.

“هنگامی که ما جستجو برای افسر ارشد عامل بعدی ما آغاز شد، ما برای یک مدیر اجرایی با تجربه که می تواند عملیات و ساخت ما در اجرای موفقیت آمیز ما از railroading با دقت برنامه ریزی شده منجر نگاه کرد. ما با افتخار به استقبال سیندی سانبورن، یکی از کارشناسان برجسته صنعت حمل و نقل ریلی ، به عنوان تیم جنوبی نورفولک همکاری می کنیم تا با هم کار کنیم تا نسبت عملیاتی خود را پایین بیاوریم و ارزش سهامدار را تحویل دهیم. ” جیمز A. Squires.

سانبورن گفت: “نورفولك جنوبی در راه آهن با برنامه ریزی دقیق برنامه ریزی شده با یك محصول خدماتی برتر برای ایجاد ارزش بلند مدت برای سهامداران در حال تركیب است.” “من مشتاقانه منتظر همکاری با تیم مدیریت NS هستم تا بتوانیم حرکت خوبی را که در حال انجام است ایجاد کنیم.”

اسكیرز ادامه داد: “من به نمایندگی از هیئت مدیره ، مایك را بخاطر كمكهای زیادی كه در مدت تصدی 35 ساله خود در نورفولك جنوبی انجام داد تشكر می كنم. برای او بهترین آرزوها را داریم.”

ویلر گفت: “این یک افتخار بوده است که بخشی از نورفولک جنوبی باشم و به همه آنچه که به ویژه در چند سال گذشته انجام داده ایم افتخار می کنم.” “من به موفقیت آتی نورفولک جنوبی اطمینان دارم و مشتاقانه همکاری می کنم تا با سندی همکاری داشته باشم تا از انجام مسئولیتهای رهبری اطمینان حاصل شود.”

سانبورن از شرکت اتحادیه اقیانوس آرام در نورفولک جنوبی می پیوندد ، جایی که او اخیراً به عنوان معاون رئیس جمهور ، برنامه ریزی شبکه و پیش از این بر همه فعالیت های منطقه شمالی نظارت داشت. پیش از اتحادیه اقیانوس آرام ، سانبورن به عنوان معاون رئیس جمهور و مدیر ارشد CSX فعالیت می کرد. وی مقامات مختلف رهبری را در طول مدت 30 سال حضور در CSX ، از جمله معاون اجرایی عملیات ، معاون رئیس جمهور و رئیس ارشد حمل و نقل و معاون رئیس جمهور – منطقه شمالی داشت. سانبورن مدرک کارشناسی را از این دانشگاه کسب کرد دانشگاه اموری و یک MBA از دانشگاه میامی.

درباره نورفولک جنوبی
شرکت نورفولک جنوبی (NYSE: NSC) یکی از شرکتهای برتر حمل و نقل کشور است. شرکت تابعه شرکت راه آهن جنوبی نورفولک تقریباً 19،500 مایل مسیری را در 22 ایالت و آن کشور اجرا می کند منطقه کلمبیا، در هر بندر اصلی کانتینر در شرق خدمت می کند ایالات متحده، و ارتباطات موثری با سایر حامل های ریلی فراهم می کند. نورفولک جنوبی یکی از کالاهای مهم حمل و نقل محصولات صنعتی از جمله مواد شیمیایی ، کشاورزی و فلزات و مصالح ساختمانی است. علاوه بر این ، راه‌آهن گسترده ترین شبکه متقابل در شرق را اداره می کند و اصلی ترین حامل زغال سنگ ، خودرو و قطعات خودرو است.

بیانیه های رو به جلو
این خبر حاوی جملات آینده نگر است که با استفاده از کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “برآورد” ، “برنامه” ، “در نظر گرفتن” ، “پروژه” و اشارات مشابه به آنها مشخص می شود. آینده. اظهارات پیشرو ، منعکس کننده ارزیابی حسن نیت ما از اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس است. این بیانیه های آینده نگر در معرض تعدادی از خطرات و عدم قطعیت ها قرار دارند و نتایج واقعی ما ممکن است از لحاظ معناداری با آنچه پیش بینی شده متفاوت است. لطفاً برای گزارش کامل در مورد آن خطرات و عدم قطعیتهایی که از نظر ما مهمترین آنهاست ، به گزارشهای سالانه و سه ماهه ما که به SEC ارسال شده است مراجعه کنید. گفته های ظاهراً تضمین کننده عملکرد یا نتایج آینده نیستند و به آنها لزوماً نشانه های دقیقی از زمان هایی نیست که در آن یا چنین عملکردی یا نتیجه هایی حاصل می شود. در نتیجه ، نتایج و نتایج واقعی ممکن است از نظر معنادار با آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان می شود متفاوت باشد. ما هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر نداریم.

http://www.norfolksouthern.com

SOURCE شرکت نورفولک جنوبی

لینک های مربوطه

http://www.nscorp.com