NPCA دهه های پیروزی در پارک را در جشن می گیرد

برای چندین سال ، سیستم پارک ملی کمبود مالی مزمن را تجربه کرده است که شامل کاهش کارمندان و افزایش تقریباً عقب افتادگی آن می شود 12 میلیارد دلار در تعمیرات مورد نیاز – همه در حالی که با بازدید از سابقه کار می کنند. این امر محافظت از پارک های ملی ما را در حالی که تجربیات پارک مورد نظر را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد ، برای کارکنان پارک بسیار دشوار کرده است. در حال حاضر ، بسیاری از سرزمین های عمومی ما از پارک ملی یلوستون به مارتین لوتر کینگ ، جونیور پارک ملی تاریخی تا پناهگاه حیات وحش کوهستان های ویچیتا در حال رسیدن به یک نقطه شکست.

تصویب امروز قانون بزرگ خارج از منزل بودجه اساسی برای ترمیم زیرساخت های پیری در بیش از 400 مکان پارک ملی تأمین می کند ، و 6.5 میلیارد دلار بیش از پنج سال این قانون بالاترین نیازهای تعمیر پارک را برطرف کرده و 100000 شغل مربوط به زیرساخت ها را ایجاد می کند. علاوه بر این ، این لایحه فراهم می کند 900 میلیون دلار در سال به LWCF برای محافظت از زمین در پارک های ملی و اراضی عمومی ما از توسعه ناسازگار و حمایت از امکانات تفریحی در جوامع سراسر کشور ، افزایش دسترسی به فضاهای روباز برای همه.

بیانیه توسط ترزا پیرنو، رئیس جمهور و مدیر عامل انجمن ملی حفاظت از پارکها (NPCA):

وی گفت: “شما نمی توانید اهمیت این لایحه و آنچه را که برای پارک های ملی ، اراضی عمومی و جوامع در سرتاسر کشور در نظر گرفته شده است ، زیاده روی کنید. این بزرگترین سرمایه گذاری است که کشور ما در بیش از 50 سال در پارک های ملی و اراضی عمومی ما ساخته است. خیلی زود لحظه ای نمی رسد

وی ادامه داد: با این تصویب قانون بزرگ خارج از منزل آمریكا ، جاده های فرو ریختنی پارک های ما ، ساختمان های پوسیده و سیستم های آب قدیمی منصوب می شود ، بیش از 100000 نفر مشاغل بسیار مورد نیاز را خواهند داشت و هر آمریكایی ، صرف نظر از كجا زندگی می كند. دسترسی بیشتر به فضای بیرون از منزل. این لایحه یک رویای محافظه کار است.

“این پیروزی سال ها در حال ساخت است. به مدت دو دهه ، NPCA ، طرفداران پارک ، شرکاء ، مشاغل و مقامات منتخب با هم کار کرده اند تا کنگره را تحت فشار قرار دهند تا پارک های ملی و میراث آمریکا را در اولویت قرار دهد. مردم سراسر کشور برای دیدار با دی سی پرواز کردند. مقامات منتخب آنها ، تماس تلفنی برقرار می کردند ، در جلسات شرکت می کردند و در مورد لزوم تعمیر پارک های ما به روزنامه های خود می نوشتند.

“شیوع کروناویروس نشان داده است که مردم چقدر برای پارک ها ، مسیرهای پیاده روی ، جنگلها و آبهای خود ارزش قائل هستند و این مکانها برای سلامتی و رفاه ما چقدر حیاتی است. با حرکت به جلو ، باید اطمینان حاصل کنیم که همه به اراضی عمومی دسترسی دارند و این آنچه این لایحه به انجام شما کمک می کند

“ما از کنگره و هرکسی که به این لایحه کمک کردند ، تحسین می کنیم. پارک های ما گنجینه های ملی هستند که مردم را از سراسر کشور و سراسر راهرو جمع می کنند. قدرت پارک های ملی آمریکا ثابت است زیرا کنگره امروز اطمینان داد که این مکان ها می توانند همچنان ادامه داشته باشند. برای فرزندان و نوه های ما شکوفا شوید تا سالهای متمادی را تجربه کنند. “

درباره انجمن حفاظت از پارک های ملی: از سال 1919 ، انجمن حفاظت از پارک های ملی غیرحزبی صدای پیشرو در حفاظت از پارک های ملی ما بوده است. NPCA و نزدیک به 1.4 میلیون عضو و حامی آن همکاری می کنند تا از مکانهای نمادین و الهام بخش کشورمان برای نسل های آینده محافظت و حفظ کنند. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید www.npca.org.

SOURCE انجمن حفاظت از پارک های ملی

لینک های مربوطه

www.npca.org