Oksana Baiul برای مسابقات خیرخواهانه آنلاین پوکر خیرخواهانه با بهره گیری از پروازهای معجزه ، در ترکیب خطوط مشهور شرکت می کند

لاس وگاس، 31 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – عنوان سرگرمی جهانی و قهرمان طلای المپیک 1994 اوکسانا بایول Miracle پرواز ، موسسه خیرخواهانه پرواز پزشکی کشور ، نخستین دوره مسابقات پوکر آنلاین خود را برگزار می کند. چهارشنبه 5 مرداد در 7 پ.م. EDT/4 پ.م. PDT. سایر افراد مشهور که قصد قرض دادن یک “دست” را دارند ، شامل ستاره طنز است برد گارت، ریچارد کیند، مایکل یان بلک و پوکر طرفدار مت برکی.

این مسابقات برای عموم آزاد است و بازیکنان پوکر از تمام سطوح مهارتی دعوت شده اند برای خرید برای خرید به این بازی بپیوندند 100 دلار. کلیه درآمدها مستقیماً برای پشتیبانی Miracle پروازهای ، ملی غیرانتفاعی که بلیط هواپیما رایگان را برای خانواده هایی که به دور از خانه نیاز به معالجه پزشکی تخصصی دارند ، ارائه می شود. ثبت نام در حال حاضر در https://miracleflights.org/poker باز است.

این رویداد اولین تأمین مالی آنلاین برای پروازهای Miracle است که مدت 35 سال است که خانواده ها را به سمت مراقبت های پزشکی از راه دور سوق می دهد. این سازمان ماموریت خود را در میان همه گیری های Covid-19 ادامه داده است و حتی خدمات خود را برای کمک به بیشتر خانواده های نیازمند گسترش داده است – آرامش در دستورالعمل های درآمد خود ، هماهنگی حمل و نقل زمینی و ارائه ماسک های صورت برای هر آگهی.

مدیرعامل Miracle پرواز می گوید: “برای بسیاری از خانواده ها ، به تعویق انداختن معالجه پزشکی نجات بخش ، گزینه ای نیست.” مارک E. براون. “هر دلار افزایش یافته در این مسابقات نه تنها به کاهش بار مالی این خانواده ها کمک می کند بلکه استرس عاطفی ناشی از سفر در طول بیماری را نیز کاهش می دهد.”

براون به مدیرعامل Faded Spade Card Club ملحق خواهد شد تام ویتون به عنوان میزبان این مسابقات که به صورت زنده در Twitch پخش می شود.

درباره پروازهای Miracle

Miracle پروازهای پرواز 501 (c) (3) غیرانتفاعی است که حمل و نقل هوایی رایگان را برای کودکان و بزرگسالانی که برای دستیابی به مراقبت های پزشکی تخصصی فقط به دور از خانه نیاز دارند ، فراهم می کند. این سازمان که در سال 1985 تأسیس شده است ، 129.438 پرواز را ارائه داده است و به طور معمول بیش از 600 پرواز در ماه با خطوط هوایی تجاری در سراسر ایالات متحده رزرو می کند. برای درخواست پرواز ، اطلاعات بیشتری کسب کنید یا اهدا کنید ، با شماره 800-359-1711 تماس بگیرید یا به miracleflights.org بروید. مثل ما در فیسبوک و ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

تماس با مطبوعات: اریکا کوف: (702) 261-0494 یا [email protected]

SOURCE پروازهای معجزه آسا