Orolia انتخاب شده توسط Raytheon برای پشتیبانی از سیستم دفاع موشکی ایالات متحده

ROCHESTER ، N.Y.، 8 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Orolia ، رهبر جهان در موقعیت یابی انعطاف پذیر ، ناوبری و زمان بندی (PNT) ، از طریق تجارت خود با سیستم های دولتی Orolia ، توسط موشک های Raytheon & Defense برای پشتیبانی از سنسور پدافند هوایی و دفاع موشکی پایین ایالات متحده (LTAMDS) انتخاب شده است. برنامه رادار با SWaP کم خود (اندازه ، وزن و قدرت) ، سیستم زمان و فرکانس ناهموار. موشک و دفاع Raytheon توسط ارتش ایالات متحده در سال انتخاب شد اکتبر 2019 برای تهیه نسل بعدی LTAMDS که یک رادار پیشرفته دفاع هوایی و موشکی است. سیستم LTAMDS به ارتش ایالات متحده کمک می کند تا تهدیدات پیشرفته ، از جمله سلاح های هیپراسونیک را شکست دهد.

Orolia برای برنامه LTAMDS بر اساس تخصص اصلی خود در زمینه زمان بندی انعطاف پذیر و سیستم های PNT ناهموار تنظیم شده برای محیط های چالش برانگیز انتخاب شد ، همراه با سابقه اثبات شده خود با موفقیت در ارائه سیستم عامل های زمان و فرکانس برای سایر برنامه های Raytheon ضبط. ارولیا اولین شرکتی بود که برای سیستم مرجع زمان و فرکانس در آژانس اطلاعات سیستم های دفاعی (DISA) وزارت دفاع اطلاعات شبکه دفاعی (DoDIN) تأیید شده ، لیست محصولات را برای قابلیت همکاری در شبکه ، با پرچمدار خود سیستم SecureSync تأیید کرد.

وی گفت: “زمان بندی دقیق ماموریت و فناوری همگام سازی بلوک های اساسی ساختاری برای سیستم های PNT انعطاف پذیر است که جنگنده ها برای انجام مداوم در محیط های مورد بحث به آنها اعتماد می کنند.” هیرونوری ساساکیرئیس جمهور دفاع و امنیت ارولیا. “ما مفتخریم که یک شریک دفاع موشکی Raytheon در LTAMDS و برنامه های دیگر هستیم که از سیگنال های GPS برای زمان بندی ، فرکانس و هماهنگ سازی شبکه در سیستم های مهم نظامی استفاده می کند.”

از راه حل های زمانبندی بحرانی گرفته تا شبیه سازی GPS / GNSS ، تشخیص تداخل و کاهش ، Orolia رهبر صنعت در راه حل های NAVWAR و Resilient PNT پایان به منظور محافظت ، تقویت و تقویت سیستم های نظامی برای محیط های دارای GPS است.

درباره اورولیا
Orolia رهبر جهانی در راه حل های مقاومت در برابر موقعیت ، ناوبری و زمان بندی (PNT) است که قابلیت اطمینان ، عملکرد و ایمنی عملکردهای مهم ، از راه دور یا پرخطر را حتی در محیط های دارای محرومیت GPS بهبود می بخشد. Orolia با حضور در بیش از 100 کشور جهان ، راه حل های GPS / GNSS و PNT را برای پشتیبانی از برنامه های نظامی و تجاری در سراسر جهان ارائه می دهد.. www.orolia.com

Orolia Defense & Security راه حل های انعطاف پذیر PNT و خدمات مهندسی سفارشی را به آژانس های دولتی ایالات متحده ، سازمان های دفاعی و پیمانکاران آنها ارائه می دهد و مجاز به کار در طیف کاملی از پروژه های طبقه بندی شده و طبقه بندی نشده دولت ایالات متحده است. www.OroliaDS.com.

مخاطب:
جنیفر هیویت
571-388-8671
[email protected]

منبع اورولیا

لینک های مربوطه

http://www.orolia.com