PBF Logistics توزیع سه ماهه 0.30 دلار در هر واحد را اعلام کرد و نتایج سه ماهه دوم سال 2020 را اعلام کرد

PARSIPPANY ، N.J.، 31 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – PBF Logistics LP (NYSE: PBFX ، “مشارکت”) امروز اعلام کرد سه ماهه دوم سال 2020 درآمد خالص متعلق به شرکای محدود از 37.5 میلیون دلار، یا 0.60 دلار در هر واحد مشترک. در طول سه ماهه ، مشارکت از عملیات مربوط به پول نقد ایجاد کرد 61.0 میلیون دلار، EBITDA نسبت به PBFX از 58.9 میلیون دلار، تنظیم شده EBITDA از 60.0 میلیون دلار و جریان نقدی توزیع شده از 47.0 میلیون دلار. شامل نتایج گزارش شده برای سه ماهه دوم می باشد 1.1 میلیون دلار، یا ۰ 2 ۰۲ دلار به ازای هر واحد مشترک ، هزینه های مربوط به تملک های معلق و غیر مصرفی ، جبران خسارت مبتنی بر واحد غیر نقدی و هزینه های اصلاح محیط زیست مرتبط با پایانه های ساحل شرقی.

وی گفت: “تمرکز ما در سه ماهه دوم روی ایمنی کارکنان و عملیات ما بود زیرا ما بسیاری از پروتکل های ایمنی اضافی را برای اطمینان از تداوم مشاغل اجرا کردیم. تعهدات حداکثر حجم پیمانکار ما تا حد زیادی ما را از تأثیرات بیماری همه گیر و در نتیجه کاهش حجم عایق بندی می کند. در این مدت مخرب ، به حمایت از مشتریان خود ادامه دادیم و انتظار داریم که درآمدهای ما از قراردادهای بلند مدت ما در سه ماهه های آینده پشتیبانی خوبی داشته باشند ، “گفت: معاون مدیر عامل PBF Logistics GP LLC مت لوسی. “ما توزیع را اعلام کردیم 0.30 دلار امروز به ازای هر واحد استفاده می شود و با پرداخت بخشی از تسهیلات اعتباری قابل گردش ما ، از پول نقد اضافی برای کاهش اهرم استفاده می کند. به تأخیر انداختن مشاغل و تقویت ترازنامه باعث می شود تا مشارکت فرصت طلبانه باشد. “

از 30 ژوئن 2020 ، مشارکت تقریباً داشت 268.7 میلیون دلار نقدینگی ، از جمله تقریبا 21.6 میلیون دلار به صورت نقدی و معادل نقدی و تقریباً دسترسی به آن 247.1 میلیون دلار تحت تأسیس اعتبار اعتباری خود

PBF Logistics توزیع سه ماهه را اعلام کرد
هیات مدیره شرکت PBF Logistics GP LLC ، شریک عمومی این مشارکت ، توزیع سه ماهه نقدی منظم از 0.30 دلار در هر واحد مشترک. توزیع قابل پرداخت است 26 آگوست 2020، به unitholders رکورد در پایان کار در 13 آگوست 2020.

این نسخه در نظر گرفته شده است که اعلانهای واجد شرایط برای نامزدهای تحت بخش مقررات خزانه داری بخش 1.1446-4 (ب) باشد. همه توزیع مشارکت به سرمایه گذاران خارجی به درآمد مربوط می شود که به طور مؤثر با a مرتبط است ایالات متحده تجارت یا تجارت. بر این اساس ، توزیع مشارکت در سرمایه گذاران خارجی مشمول مالیات بر درآمد فدرال است که از بالاترین نرخ مالیات مؤثر برخوردار است.

اقدامات مالی غیر GAAP
مشارکت ، EBITDA را قبل از هزینه خالص (از جمله استهلاک هزینه های وام و حق بیمه بدهی و واریز در بدهی های تخفیف دار) ، هزینه مالیات بر درآمد ، استهلاک ، استهلاک و تغییر در مورد احتمالی ، EBITDA را به عنوان درآمد خالص (زیان) تعریف می کند. مشارکت ، EBITDA را که به PBFX قابل انتساب است ، به عنوان درآمد خالص (ضرر) منتسب به PBFX قبل از هزینه سود خالص (از جمله استهلاک در هزینه های وام و حق بیمه بدهی و ادغام در بدهی های با تخفیف) ، هزینه مالیات بر درآمد ، استهلاک ، استهلاک و تغییر در احتمالات مشروط قابل انتساب تعریف می کند. PBFX ، که نتایج کسب از شرکتهای وابسته به انرژی PBF را قبل از تاریخهای مؤثر چنین معاملات و درآمدهای قابل انتساب به CPI درآمدی خارج می کند (بخشی از درآمد مرتبط با یک پیش بینی درآمد مربوط به خرید CPI عملیات LLC) ( “CPI”) ، (“ملاحظه احتمالی”). مشارکت ، EBITDA تعدیل شده را به عنوان EBITDA منسوب به PBFX به استثناء هزینه های خرید و معاملات ، هزینه جبران خسارت واحد غیرنقدی و مواردی تعریف می کند که شرایط هزینه های غیر معمول ، نادر و / یا غیر تکرار را تعریف می کند. مشارکت جریان نقدی قابل توزیع را به عنوان EBITDA منسوب به PBFX به علاوه هزینه جبران خسارت مبتنی بر واحد غیر نقدی ، بهره کمتری از پول نقد ، مخارج سرمایه حفظی که مربوط به PBFX و مالیات بر درآمد است ، تعریف می کند. جریان نقدی توزیع پذیر منعکس کننده تغییرات در مانده سرمایه در گردش نیست. EBITDA ، EBITDA منسوب به PBFX ، تنظیم EBITDA و جریان پول نقدی قابل توزیع ، ارائه ای مطابق با اصول حسابداری که به طور کلی پذیرفته شده در ایالات متحده انجام می شود (“GAAP”) نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقدامات مالی غیر GAAP مشارکت ، از جمله آشتی با اقدامات مالی مستقیماً قابل مقایسه با آنها که مطابق با GAAP محاسبه و ارائه شده است ، به اطلاعات تکمیلی ارائه شده در “نتایج عملیات” و جداول آزادسازی سود که در اینجا آورده شده است مراجعه کنید.

اطلاعات تماس کنفرانس
مشارکت میزبان یک کنفرانس و پخش وب در رابطه با نتایج سه ماهه دوم و سایر امور تجاری است جمعه ، 31 ژوئیه 2020، در ساعت 11:00 صبح ET. این تماس در حال پخش است و می توانید به وب سایت PBF Logistics ، http://www.pbflogisticsistics.com دسترسی پیدا کنید. همچنین با تماس با شماره گیری (800) 459-5346 یا (203) 518-9544 ، شناسه کنفرانس: PBFXQ220 می توانید از طریق تماس بگیرید. پخش صوتی دو ساعت پس از پایان تماس از طریق شبکه قابل دسترسی خواهد بود 14 آگوست 2020، با شماره گیری (800) 753-5207 یا (402) 220-2156.

بیانیه های رو به جلو
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است (همانطور که این اصطلاح تحت قوانین اوراق بهادار فدرال تعریف شده است) که توسط مشارکت و مدیریت آن تهیه شده است. چنین اظهاراتی مبتنی بر انتظارات ، پیش بینی ها و پیش بینی های جاری است ، از جمله ، اما محدود به نتایج مالی و عملیاتی پیش بینی شده ، برنامه ها ، اهداف ، انتظارات و اهداف که ماهیت تاریخی ندارند. گفته های رو به جلو نباید به عنوان ضامن عملکرد آینده یا نتایج خوانده شود ، و لزوماً نمی تواند نشانه های دقیقی از زمان هایی باشد که یا توسط آنها ، چنین عملکردی یا نتیجه ای حاصل می شود. بیانیه های رو به جلو مبتنی بر اطلاعات موجود در آن زمان است و در معرض خطرات و ابهامات مختلفی است ، از جمله خطرات مربوط به بازارهای اوراق بهادار ، به طور کلی ، تأثیر شرایط نامطلوب بازار تأثیرگذار بر تدارکات PBFX و سایر دارایی ها ، احتمال اینکه مشارکت ممکن باشد از خریدهای احتمالی در آینده استفاده نکنید ، برنامه های مشارکت برای تأمین منابع مالی احتمالی آینده ، مدت زمان و شدت بیماری همه گیر COVID-19 و سایر خطرات ذاتی در تجارت PBFX را از بین نبرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد عواملی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه بیان شده یا پیش بینی شده است متفاوت کند ، به پرونده های PBFX با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، شامل جدیدترین گزارش سالانه آن در فرم 10-K و گزارش فصلنامه در فرم 10-Q مراجعه کنید. بیانیه های پیشرو فقط از تاریخ ساخته شدن آنها ، اطلاعات ، حقایق و شرایط را منعکس می کنند. این مشارکت هیچ مسئولیتی یا تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگر به عهده نمی گیرد ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

PBF Logistics LP
PBF Logistics LP ، با دفتر مرکزی پارسیپانی ، نیوجرسی، یک همکاری محدود مبتنی بر هزینه ، مبتنی بر رشد است که توسط PBF Energy Inc. برای تملک یا اجاره ، بهره برداری ، توسعه و دستیابی نفت خام و پایانه های فرآورده های نفتی ، خطوط لوله ، تأسیسات ذخیره سازی و دارایی های لجستیک مشابه ایجاد شده است.

نتایج عملیات (مشاهده نشده)

پیشرفت های تجاری

کووید -19

شیوع بیماری همه گیر بیماری کروناویروس 2019 (“COVID-19”) همچنان بر فعالیتهای اقتصادی و تجاری جهانی و بازارهای مالی و همچنین تقاضای جهانی برای فرآورده های نفتی و پتروشیمی تأثیر منفی دارد. همه گیر COVID-19 و واکنشهای دولت و مصرف کننده ناشی از آن نیز منجر به ایجاد اختلال در فعالیتهای اقتصادی و عملیاتی از جمله تعطیلی مشاغل و مدارس ، ایجاد اختلال در زنجیره تأمین ، محدودیت سفر ، سفارشات در خانه و محدودیت در دسترس بودن نیروهای کار شده است. چنین تأثیراتی به دلیل کاهش تقاضا و حجم توان در برخی از امکانات ما منجر به کاهش درآمد شده است که ممکن است در آینده قابل پیش بینی تأثیر بگذارد. در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 ، ما با محدود کردن مخارج سرمایه ، کاهش فعالیت های اختیاری و خدمات شخص ثالث و کاهش توزیع سه ماهه ما به حداقل توزیع سه ماهه ما 30/30 دلار در واحد ، اقدامی در جهت کاهش اثرات منفی احتمالی بر روی کار و کار خود انجام می دهیم. . این کاهش توزیع ، با توزیع برای سه ماهه اول سال 2020 که پرداخت شده است ، موثر است 17 ژوئن سال 2020، نمایانگر یک تغییر استراتژیک برای ایجاد پوشش جریان نقدی ما ، از اهرم فعالیت ما و افزایش منابع مالی ما در هنگام شناسایی پروژه های بالقوه رشد ارگانیک یا کسب استراتژیک است. علاوه بر این ، حامی والدین و بزرگترین مشتری ما ، شرکت PBF Energy ، در تلاش بوده است تا در حفظ شرایط نقدینگی و استحکام بخشیدن به فعالیتهای خود ، در شرایط نامساعد بازار ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، اقدامات لازم را انجام دهد.

میزان تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر روی مشاغل و فعالیتهای ما یا حامی والدین ما ناشناخته است و به شدت ، مکان و مدت اثرات و گسترش COVID-19 بستگی دارد ، اقدامات انجام شده توسط ملی ، دولتها و مقامات بهداشتی منطقه ای و محلی برای مهار ویروس یا درمان اثرات آن ، پاسخهای مربوط به مصرف کننده و اینکه چه سرعت و تا چه حد شرایط اقتصادی بهبود یافته و شرایط عادی تجارت و کار از سر گرفته شود.

عوامل مؤثر بر مقایسه

در جدول زیر نتایج حاصل از عملیات ، اطلاعات عملیاتی مرتبط و همسان سازی درآمد خالص و پول نقد خالص ارائه شده توسط فعالیت های عملیاتی به EBITDA ، EBITDA منتسب به PBFX ، EBITDA تنظیم شده و جریان نقدی قابل توزیع (هر یک به شرح زیر) برای سه و شش ارائه شده است. ماه ها به 30 ژوئن ، 2020 و 2019 پایان یافت.

بر 1 اکتبر 2018، ما از Crown Point International ، LLC ، شرکت تابعه کاملاً متعلق به آن ، CPI Operations LLC (“CPI”) خریداری کردیم که دارایی آن شامل یک مرکز ذخیره سازی با ظرفیت ذخیره چند منظوره ، یک تأسیسات دریایی با قابلیت Aframax ، یک تأسیسات ریلی ، و ترمینال کامیون ، تجهیزات ، قراردادها و برخی دیگر از دارایی های غیرفعال (“دارایی ذخیره سازی ساحل شرقی”) واقع در رودخانه دلاور در نزدیکی پولسبورو ، نیوجرسی (“خریداری دارایی های ذخیره سازی شرق ساحل”). در رابطه با خرید ، قرارداد خرید و فروش شامل پیش بینی درآمد حاصل از توافقنامه تجاری موجود با شخص ثالث ، بر اساس نتایج آینده برخی از دارایی های بیکار شده اکتسابی ، که عملیات مجدد آن را در اکتبر 2019.

بر 24 آوریل 2019ما با شرکت PBF Energy LLC (“PBF LLC”) به توافق نامه مشارکت رسیدیم که به موجب آن ، PBF LLC کلیه منافع شرکت با مسئولیت محدود صادر شده و برجسته شرکت TVP Holding Company LLC (“TVP Holding”) را به ما کمک کرد. 50٪ سهام عدالت باقی مانده را در Torrance Valley Pipeline Company LLC (“TVPC”) برای بررسی کلی 200.0 میلیون دلار (“خرید TVPC”). متعاقباً بسته شدن خرید TVPC در 31 مه 2019ما 100٪ از سهام عدالت در TVPC را داریم.

بر 24 آوریل 2019، ما در قراردادهای اشتراکی قرار دادیم تا مبلغ 6،585،500 واحد مشترک را به یک سرمایه گذار نهادی خاص در یک پیشنهاد عمومی ثبت شده مستقیم (“پیشنهاد مستقیم ثبت شده 2019” برای فروش ناخالص تقریباً بفروشید 135.0 میلیون دلار. پیشنهاد مستقیم سال 2019 بسته شد 29 آوریل 2019.

علاوه بر این ، نتایج ما در سال جاری تحت تأثیر منفی COVID-19 بر فعالیتهای ما ، از جمله حجم توان پایین تر در پایانه های ما ، منفی بوده است ، زیرا این صنعت نسبت به رکود اقتصادی مرتبط و بازارهای فرار کالایی واکنش نشان می دهد.

در نتیجه عوامل فوق ، اطلاعات موجود در جداول زیر لزوماً براساس سالیانه قابل مقایسه نیستند.

اقدامات مالی غیر GAAP

ما EBITDA را به عنوان درآمد خالص (زیان) قبل از هزینه خالص (از جمله استهلاک هزینه های وام و حق بیمه بدهی و واریز در بدهی های تخفیف) ، هزینه مالیات بر درآمد ، استهلاک ، استهلاک و تغییر در احتمالات احتمالی تعریف می کنیم. ما EBITDA را که به PBFX نسبت داده می شود ، به عنوان درآمد خالص (زیان) که به PBFX منتسب است قبل از هزینه سود خالص (از جمله استهلاک در هزینه های وام و حق بیمه بدهی و واریز در بدهی های تخفیف) ، هزینه مالیات بر درآمد ، استهلاک ، استهلاک و تغییر در احتمالی احتمالی مربوط به PBFX تعریف می کنیم. ، که نتایج حصول از PBF LLC را قبل از تاریخ های مؤثر چنین معاملات و درآمدهای قابل انتساب به درآمد CPI (بخشی از درآمد مرتبط با یک پیش بینی درآمد حاصل از خرید CPI) حذف می کند (“توجه احتمالی” “)) ما تنظیم EBITDA را به عنوان EBITDA به PBFX به استثناء هزینه های خرید و معامله ، هزینه جبران خسارت واحد غیر نقدی و مواردی تعریف می کنیم که شرایط پرداخت هزینه های غیر معمول ، نادر و / یا غیر تکرار را تعریف می کنند. ما جریان نقدی قابل توزیع را به عنوان EBITDA قابل تعویض به PBFX به علاوه هزینه جبران خسارت مبتنی بر واحد غیر نقدی ، سود نقدی کمتر ، هزینه های سرمایه نگهدارنده مربوط به PBFX و مالیات بر درآمد تعریف می کنیم. جریان نقدی توزیع پذیر منعکس کننده تغییرات در مانده سرمایه در گردش نیست. ما برای محاسبه یك اندازه گیری كه از آن به عنوان نسبت پوشش استفاده می شود ، از جریان نقدی قابل توزیع استفاده می كنیم. نسبت پوشش ما با تقسیم جریان نقدی قابل توزیع با توزیع کل اعلام شده ما محاسبه می شود. EBITDA ، EBITDA منتسب به PBFX ، EBITDA تعدیل شده و جریان نقدی قابل توزیع ، ارائه ای مطابق با اصول حسابداری که به طور کلی پذیرفته شده در ایالات متحده انجام نمی شود (“GAAP”) است.

در حالی که EBITDA ، EBITDA منسوب به PBFX ، تعدیل EBITDA و جریان نقدی قابل توزیع ارائه هایی مطابق با GAAP نیستند ، آنها اقدامات مالی تکمیلی هستند که مدیریت و کاربران خارجی صورت های مالی تلفیقی متراکم ما ، مانند تحلیلگران صنعت ، سرمایه گذاران ، وام دهندگان و رتبه بندی را نشان می دهد. آژانس ها ، ممکن است برای ارزیابی استفاده کنند:

  • عملکرد عملیاتی ما در مقایسه با سایر مشارکتهای داد و ستد عمومی در صنعت انرژی میان رده ، بدون در نظر گرفتن مبانی هزینه تاریخی یا در مورد EBITDA ، روشهای تأمین مالی؛
  • توانایی دارایی های ما برای ایجاد جریان نقدی کافی برای توزیع توزیع به فروشندگان غیره؛
  • توانایی ما برای تحمل و ارائه بدهی و تأمین هزینه مخارج سرمایه؛ و
  • زنده ماندن سرمایه ها و سایر پروژه های هزینه های سرمایه و بازده اقتصادی در فرصتهای مختلف سرمایه گذاری.

ما معتقدیم که ارائه EBITDA ، EBITDA منسوب به PBFX و Adjusted EBITDA در ارزیابی وضعیت مالی و نتایج عملیات ما اطلاعات مفیدی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند و در ارزیابی عملکرد عملیاتی فعلی ما برای دوره های فعلی و مقایسه ای کمک می کند. ما معتقدیم که ارائه جریان نقدی قابل توزیع ، اطلاعات مفیدی را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد ، زیرا این یک شاخص گسترده مالی است که توسط سرمایه گذاران برای مقایسه عملکرد مشارکت مورد استفاده قرار می گیرد و این سرمایه گذاران را با دیدگاه دیگری از عملکرد عملیاتی دارایی های ما و وجهی که در کسب و کار ما ایجاد می شود ، فراهم می کند. . با این حال ، EBITDA ، EBITDA منتسب به PBFX ، تنظیم EBITDA و جریان نقدی قابل توزیع نباید گزینه های درآمد خالص ، درآمد حاصل از عملیات ، پول نقد خالص ارائه شده توسط فعالیت های عملیاتی یا هر اندازه گیری دیگر از عملکرد مالی یا نقدینگی باشد که مطابق با GAAP ارائه می شود.

EBITDA ، EBITDA منتسب به PBFX ، تعدیل EBITDA و گردش پول نقدی قابل توزیع محدودیتهای مهمی به عنوان ابزار تحلیلی دارند زیرا آنها برخی موارد اما نه همه مواردی را که در درآمد خالص و پول نقد خالص ارائه شده توسط فعالیت ها تأثیر می گذارد ، حذف می کنند. EBITDA ، EBITDA منسوب به PBFX ، تنظیم EBITDA و جریان پول نقدی قابل توزیع با اقدامات مالی مستقیماً قابل مقایسه با آنها مطابق با GAAP در جداول انتشار سود موجود در اینجا آشتی می شوند.

این اقدامات مالی غیر GAAP نباید در انزوا یا به عنوان جایگزین برای تجزیه و تحلیل نتایج ما در گزارش GAAP در نظر گرفته شود. تعاریف ما از این اقدامات مالی غیر GAAP ممکن است با اقدامات مشابه تحت عنوان مشارکتهای دیگر قابل مقایسه نباشد ، زیرا ممکن است با مشارکتهای دیگر در صنعت ما متفاوت تعریف شده و در نتیجه ابزار آنها محدود شود.

PBF LOGISTICS LP


جداول کسب درآمد


اظهارات متداول كنترل اقدامات


(ناشناخته ، در هزاران نفر ، به جز داده های واحد و در واحد)سه ماه به پایان رسید
30 ژوئن ،


شش ماه به پایان رسید
30 ژوئن ،


سال 2020


2019


سال 2020


2019


درآمد (الف):


وابسته

$

72،422$

74،656$

147،965$

145،988شخص ثالث

16،707


8،094


34،193


15،607


درآمد کل

89،129


82،750


182،158


161،595هزینه ها و مخارج:


هزینه های بهره برداری و نگهداری (a)

23154


28،553


52655


58،469مخارج عمومی و اجرایی

4،299


7،580


8،686


13،590استهلاک و استهلاک

11،234


8،854


22،516


17،575تغییر در مورد احتمالی

324530کل هزینه ها و مخارج

39،011


44،987


84،387


89،634


درآمد حاصل از عملیات

50،118


37،763


97،771


71،961هزینه دیگر:


هزینه بهره ، خالص

(11،536)


(11216)


(23،385)


(22،129)استهلاک هزینه وام و حق بیمه بدهی

(542)


(446)


(981)


(895)افزایش تعهدات با تخفیف

(580)


(773)


(1،132)


(1،533)


درآمد خالص

37،460


25،328


72،273


47404کمتر: درآمد خالص ناشی از بهره غیر کنترل (g)


3،1627،881


درآمد خالص قابل تعویض به حسابهای PBF Logistics LP unitholders

$

37،460$

22166$

72،273$

39،523درآمد خالص برای هر واحد شریک محدود (ساعت):


واحدهای مشترک – اساسی

$

0.60$

0.37$

1.16$

0.72واحدهای مشترک – رقیق

0.60


0.37


1.16


0.72واحدهای شریک متوسط ​​با وزن متوسط ​​برجسته (ساعت):


واحدهای مشترک – اساسی

62،439،378


60،279،287


62،364،243


54،748،755واحدهای مشترک – رقیق

62،446،419


60،364،347


62،372،554


54،776،257جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید


PBF LOGISTICS LP

جداول کسب درآمد

اطلاعات كليدي و اطلاعات مالي

(بررسی نشده ، هزاران جز بشکه و داده در واحد)

سه ماه به پایان رسید
30 ژوئن ،


شش ماه به پایان رسید
30 ژوئن ،سال 2020


2019


سال 2020


2019

بخش حمل و نقل و خاتمه


پایانه ها


توان کل (بشکه در روز (“bpd”)) (ب) (د)221،396275،076260،894262،772


ظرفیت مخزن اجاره (متوسط ​​بشکه ظرفیت اجاره در هر ماه) (د)2،392،5352،185،8822،221،7892،300،813


خطوط لوله


توان کل (bpd) (b) (d)156،043161،809159،285154،520


ظرفیت مخزن اجاره (متوسط ​​بشکه ظرفیت اجاره در هر ماه) (د)1،163،2871،500،7141،155،5551،338،769
بخش ذخیره سازی


ظرفیت ذخیره سازی محفوظ است (بشکه متوسط ​​ظرفیت پوسته در هر ماه) (d)7،607،6438،053،9837،607،6437،993،338


توان کل (bpd) (b) (d)27،054

26154
اطلاعات جریان نقدی:
پول نقد خالص ارائه شده توسط (استفاده شده در):


فعالیتهای عملیاتی

$

61،041$

17،677$

79،688$

55،886


فعالیت های سرمایه گذاری

(1،792)(3،932)(7،872)(15،152)


فعالیتهای مالی

(153،704)(10،191)(85،214)(40،642)


تغییر خالص پول و معادل نقدی$

(94،455)$

3،554$

(13،398)$

92


سایر اطلاعات مالی:

EBITDA مربوط به PBFX (c)

$

58،867$

42،534$

115،176$

79356تنظیم شده EBITDA (c)

$

60،002$

48،336$

117،940$

91،293جریان نقدی قابل توزیع (ج)

$

46،972$

34،123$

87،747$

59،536توزیع سه ماهه در هر واحد (ه) اعلام شد

$

0.3000$

0.5150$

0.6000$

1.0250توزیع (e):


واحدهای مشترک

$

18،849$

32،398$

37،693$

64،481

توزیع کل

$

18،849$

32،398$

37،693$

64،481

نسبت پوشش (ج)2.49 برابر1.05x2.33 برابر0.92 برابرمخارج سرمایه

$

1،792$

3،932$

7،872$

15152
جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید

PBF LOGISTICS LP

جداول کسب درآمد

اطلاعات كليدي و اطلاعات مالي (ادامه)

(ناشناخته ، در هزاران نفر)30 ژوئن ،


31 دسامبر

اطلاعات ترازنامه:


سال 2020


2019

نقدی و معادل نقدی (f)

$

21،568$

34،966


اموال، ماشین آلات و تجهیزات، خالص

841،475854،610


کل دارایی

950،543973،002


کل بدهی (f)

768،085802،104


کل بدهی

823،297867،919


حقوق صاحبان سهام

127246105،083


کل بدهی ها و حقوق صاحبان سهام

950،543973،002


جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید


PBF LOGISTICS LP

جداول کسب درآمد

اعلامیه ارتباط گزارش های آمیز تحت GAAP

به EBITDA و جریان نقدی قابل توزیع

(ناشناخته ، در هزاران نفر)

سه ماه به پایان رسید
30 ژوئن ،


شش ماه به پایان رسید
30 ژوئن ،

سال 2020


2019


سال 2020


2019

آشتی درآمد خالص با EBITDA و جریان نقدی قابل توزیع (ج):

درآمد خالص

$

37،460$

25،328$

72،273$

47404
هزینه بهره ، خالص

11،536112162338522،129
استهلاک هزینه وام و حق بیمه بدهی

542446981895
افزایش تعهدات با تخفیف

58077311321،533
تغییر در مورد احتمالی

324

530


استهلاک و استهلاک

11،2348،85422،51617،575EBITDA

61،67646،617120،81789،536
کمتر: علاقه غیر کنترل EBITDA (g)4،083

10،180
کمتر: درآمدهایی که مربوط به درآمد CPI است

2،809

5،641

EBITDA مربوط به PBFX

58،86742،534115،17679356
هزینه غرامت واحد غیر نقدی

9453،3872،2474،351
سود نقدی

(11،733)(11،290)(23،721)(22426)
مخارج سرمایه نگهداری مربوط به PBFX

(1،107)(508)(5،955)(1،745)جریان نقدی قابل توزیع

$

46،972$

34،123$

87،747$

59،536


آشتی وجوه خالص تأمین شده توسط فعالیتهای عملیاتی به EBITDA و جریان نقدی قابل توزیع (ج):

پرداختی خالص توسط فعالیتهای عملیاتی، ارائه شد

$

61،041$

17،677$

79،688$

55،886تغییر در داراییها و بدهیهای عملیاتی

(9،956)21،11119،99115،872
هزینه بهره ، خالص

11،536112162338522،129
هزینه غرامت واحد غیر نقدی

(945)(3،387)(2،247)(4،351)EBITDA

61،67646،617120،81789،536
کمتر: علاقه غیر کنترل EBITDA (g)4،083

10،180
کمتر: درآمدهایی که مربوط به درآمد CPI است

2،809

5،641

EBITDA مربوط به PBFX

58،86742،534115،17679356
هزینه غرامت واحد غیر نقدی

9453،3872،2474،351
سود نقدی

(11،733)(11،290)(23،721)(22426)
مخارج سرمایه نگهداری مربوط به PBFX

(1،107)(508)(5،955)(1،745)جریان نقدی قابل توزیع

$

46،972$

34،123$

87،747$

59،536


جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید

PBF LOGISTICS LP

جداول کسب درآمد

اعلامیه ارتباط گزارش های آمیز تحت GAAP

به EBITDA و تعدیل EBITDA

(ناشناخته ، در هزاران نفر)

سه ماه به پایان رسید
30 ژوئن ،


شش ماه به پایان رسید
30 ژوئن ،

سال 2020


2019


سال 2020


2019

آشتی دادن درآمد خالص با EBITDA و EBITDA تنظیم شده (c):

درآمد خالص

$

37،460$

25،328$

72،273$

47404
هزینه بهره ، خالص

11،536112162338522،129
استهلاک هزینه وام و حق بیمه بدهی

542446981895
افزایش تعهدات با تخفیف

58077311321،533
تغییر در مورد احتمالی

324

530


استهلاک و استهلاک

11،2348،85422،51617،575EBITDA

61،67646،617120،81789،536
کمتر: علاقه غیر کنترل EBITDA (g)4،083

10،180
کمتر: درآمدهایی که مربوط به درآمد CPI است

2،809

5،641

EBITDA مربوط به PBFX

58،86742،534115،17679356
هزینه های خرید و معاملات

159551103،108
هزینه غرامت واحد غیر نقدی

9453،3872،2474،351
هزینه های ترمیم محیط زیست پایانه های شرق ساحل

17514604073596
تنظیم صحیح تعرفه PNGPC882تنظیم EBITDA

$

60،002$

48،336$

117،940$

91،293


جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید

PBF LOGISTICS LP

جداول کسب درآمد

اطلاعات مالی SEGMENT

(ناشناخته ، در هزاران نفر)
سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن 2020حمل و نقل
و خاتمه دادن


ذخیره سازی


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


تلفیقی
جمع

درآمد کل (الف)


$

66،709$

22،420$$

89،129


استهلاک و استهلاک


7،0234،211

11،234


درآمد (ضرر) ناشی از عملیات


42،91211505(4،299)50،118


هزینه دیگر


12،65812،658


مخارج سرمایه


1،405387

1،792

سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن 2019حمل و نقل
و خاتمه دادن


ذخیره سازی


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


تلفیقی
جمع

درآمد کل (الف)


$

69656$

13،094$$

82،750


استهلاک و استهلاک


6،8791،975

8،854


درآمد (ضرر) ناشی از عملیات


40،5294،814(7،580)37،763


هزینه دیگر


12،43512،435


مخارج سرمایه


16892،243

3،932

شش ماه به پایان رسید 30 ژوئن سال 2020حمل و نقل
و خاتمه دادن


ذخیره سازی


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


تلفیقی
جمع

درآمد کل (الف)


$

136،952$

45206$$

182،158


استهلاک و استهلاک


14،0958،421

22،516


درآمد (ضرر) ناشی از عملیات


84،18022،277(8،686)97،771


هزینه دیگر


25،49825،498


مخارج سرمایه


5،0312،841

7،872

شش ماه به پایان رسید 30 ژوئن 2019حمل و نقل
و خاتمه دادن


ذخیره سازی


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


تلفیقی
جمع

درآمد کل (الف)


$

135،615$

25،980$$

161،595


استهلاک و استهلاک


13،7803،795

17،575


درآمد (ضرر) ناشی از عملیات


77،0808471(13،590)71،961


هزینه دیگر


24،55724،557


مخارج سرمایه


12،2332،919

15152جداول انتشار صفحه درآمد را مشاهده کنید

PBF LOGISTICS LP

جداول کسب درآمد

اطلاعات مالی SEGMENT (ادامه)

(ناشناخته ، در هزاران نفر)
تعادل در 30 ژوئن 2020حمل و نقل
و خاتمه دادن


ذخیره سازی


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


تلفیقی
جمع

کل دارایی


$

710،817$

229،595$

10،131$

950،543

تعادل در 31 دسامبر 2019حمل و نقل
و خاتمه دادن


ذخیره سازی


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی


تلفیقی
جمع

کل دارایی


$

726،374$

228،495$

18،133$

973،002


PBF LOGISTICS LP

جداول کسب درآمد

FOOTNOTES برای بدست آوردن جداول مجوز

(بدون مشاهده ، در هزاران نفر ، به جز داده های واحد)

(آ)


بحث در مورد عوامل مؤثر در قابل مقایسه بودن ذکر شده در صفحه 4 را مشاهده کنید. نتایج عملیات ما به دلایلی که در زیر توضیح داده شده با نتایج تاریخی عملیات قابل مقایسه نیست:

درآمد – در اول اکتبر سال 2018 ، ما دارایی های ذخیره سازی East Coast Storage را بستیم ، که به عنوان ترکیبی از تجارت به حساب می آمد. در اکتبر سال 2019 ، عملیات برخی از دارایی های بیکار خریداری شده را شروع کردیم ، که فعالیت های ایجاد درآمد را آغاز کردند. به این ترتیب ، هیچ درآمدی در رابطه با داراییهای بیکار قبل از شروع مجدد آنها وجود نداشت.

در تاریخ 31 مه 2019 ، ما TVPC Acquisition را که در آن 50٪ باقیمانده سود سهام در TVPC را بدست آوردیم ، بستیم. به این ترتیب ، ما در حال حاضر 100٪ از سهام عدالت را در TVPC داریم و دیگر هیچ یک از علاقه های کنترل نشده مربوط به مالکیت TVPC را ثبت نمی کنیم.

هزینه های بهره برداری و نگهداری – در نتیجه کسب ما و تکمیل برخی از پروژه های رشد ارگانیک ، هزینه های عملیاتی ما با دوره های قبلی مقایسه نمی شود زیرا مربوط به هزینه های مربوط به آن دارایی ها است.

علاوه بر این ، نتایج ما در سال جاری تحت تأثیر منفی COVID-19 بر فعالیتهای ما از جمله توان پایین تر در پایانه های ما تأثیر منفی گذاشته است ، زیرا این صنعت نسبت به رکود اقتصادی مرتبط و بازارهای بی ثبات کالاها واکنش نشان می دهد.

(ب)


بعنوان مبلغ متوسط ​​توان در روز برای هر گروه دارایی برای دوره های ارائه شده محاسبه می شود.

(ج)


به “اقدامات مالی غیر GAAP” در صفحه 5 مراجعه کنید برای تعریف EBITDA ، EBITDA منتسب به PBFX ، تنظیم EBITDA ، جریان نقدی توزیع شده و نسبت پوشش.

(د)


اطلاعات عملیاتی نشان دهنده فعالیت های متعاقبا کسب ما ، اجرای توافق های تجاری با PBF Holding و تکمیل برخی از پروژه های رشد ارگانیک است.
(ه)


در تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 ، براساس نتایج حاصل از سه ماهه دوم سال 2020 ، توزیع نقدی سه ماهه 0.30 دلار در هر واحد شریک محدود را اعلام کردیم. توزیع در تاریخ 26 اوت سال 2020 به PBFX unitholders رکورد در پایان کار در آگوست پرداخت می شود. 13 ، 2020. کل مبلغ توزیع شامل توزیع های مورد انتظار برای انجام سه ماهه دوم است.
(ح)


مدیریت همچنین برای ارزیابی اهرم ما از بدهی خالص به عنوان معیار استفاده می کند. بدهی خالص اقدامی غیر GAAP است که با کم کردن پول و معادل های نقدی از کل بدهی محاسبه می شود. ما معتقدیم این اندازه گیری برای سرمایه گذاران نیز مفید است زیرا ما توانایی استفاده داریم و ممکن است تصمیم بگیریم از بخشی از پول و معادل های نقدی خود برای بازنشستگی یا پرداخت بدهی های خود استفاده کنیم. این اقدام مالی غیر GAAP نباید در انزوا یا به عنوان جایگزین برای تجزیه و تحلیل سطح بدهی های ما طبق گزارش GAAP در نظر گرفته شود. تعریف ما از بدهی خالص ممکن است با اقدامات مشابه تحت عنوان مشارکتهای دیگر قابل مقایسه نباشد ، زیرا ممکن است توسط مشارکتهای دیگر در صنعت ما متفاوت تعریف شده و در نتیجه ابزار آن محدود شود. بدهی خالص ما از 30 ژوئن ، 2020 و 31 دسامبر 2019 به ترتیب 746،517 دلار و 767،138 دلار بوده است.

(گرم)


پیش از خرید TVPC ، شرکت تابعه کاملاً متعلق به ما ، شرکت عامل عملیاتی PBFX LLC (“PBFX Op Co”) ، 50٪ سود سهام را در TVPC کنترل می کرد ، و 50٪ دیگر سهام آن در TVPC متعلق به شرکت TVPC ، یک شرکت تابعه بود. از PBF هلدینگ. PBFX Op Co تنها مدیر عامل TVPC بود. ما از طریق مالکیت شرکت PBFX Op ، نتایج مالی TVPC را تثبیت کردیم و برای کنترل اقتصادی در TVPC که توسط TVP Holding برگزار می شود ، یک علاقه غیر کنترل کننده را ثبت کردیم. عدم کنترل از اظهارات متمرکز عملیات متشکل از بخشی از درآمد خالص یا زیان ناشی از منافع اقتصادی در TVPC که توسط TVP Holding انجام می شود. بهره غیر از کنترل در ترازنامه های تلفیقی متراکم شامل بخشی از دارایی های خالص TVPC منتسب به TVP Holding. .

متعاقباً خرید TVPC ، ما 100٪ از سهام عدالت را در TVPC داریم و دیگر هیچ علاقه ای غیر از کنترل مربوط به TVPC را ثبت نمی کنیم.
(ح)


ما محاسبه درآمد خالص خود را برای هر واحد شریک محدود مبتنی بر تعداد متوسط ​​وزنی واحدهای محدود شریک محدود در مدت دوره و میزان پول نقد موجود که در شرکای محدود توزیع شده یا خواهد بود ، پایه گذاری می کنیم.

SOURCE PBF Logistics LP

لینک های مربوطه

http://www.pbflogistics.com