RADA از آغاز ژوئن 2020 تاکنون 8 میلیون دلار سفارشات جدید اعلام کرده است

ناتانیا ، اسرائيل، 17 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – صنایع الکترونیکی RADA با مسئولیت محدود (NASDAQ: RADA) دریافت خبر را اعلام کرد 8 میلیون دلار در سفارشات جدید انباشته از آن زمان اول ژوئن سال 2020. تا به امروز ، مقدار کل سفارشات جدید از ابتدای سال 2020 رسیده است 49 میلیون دلار، در مقایسه با 31 میلیون دلار دریافت شده برای مدت مشابه در سال 2019.

بیرون از 8 میلیون دلار سفارشات جدید ، 70٪ برای رادارهای تاکتیکی تعریف شده نرم افزار RADA برای ضد پهپادها و ضد آتش (C-RAM) بود. سفارشات رادارها ترکیبی از پیگیری های مشتریان موجود به همراه سفارشات مشتریان جدید دفاع است. پیش بینی می شود بیشتر این سفارشات در طول سال 2020 تحویل داده شود. بقیه سفارشات مربوط به هواپیماهای پهپادی و همچنین ضبط کننده فیلم های دیجیتال و ایستگاه های دبریفینگ برای هواپیماهای جنگنده بود.

RADA همچنان انتظار دارد که درآمدها در سال 2020 رشد کند 65 میلیون دلار، راهنمایی که در سال منتشر شد دسامبر 2019به نمایندگی از افزایش بیش از 47٪ نسبت به سال گذشته.

دوو سللامدیرعامل RADA اظهار داشت، “جریان فعلی سفارشات جدید ، در میان و با وجود بحران COVID-19 ، انتظارات جدی ما را برای سال 2020 تضمین می کند. سفارشات هواپیما ، تأکید بر ثبات این تجارت ، در سطح درآمد سالانه حدود 10 میلیون دلار. ما دوباره انتظارات خود را از رشد سه ماهه متوالی و سود عملیاتی رو به رشد در طول سال 2020 بار دیگر تکرار می کنیم. ”

درباره RADA

RADA یک شرکت فناوری دفاعی جهانی است که بر روی راه حل های اختصاصی رادار و سیستم های اویونیک میراث متمرکز است. این شرکت یک رهبر در رادارهای تاکتیکی کوچک ، در خدمت بازارهای جذاب و پر رشد از جمله حفاظت از زیرساخت های مهم ، نظارت بر مرز ، محافظت از ارتش فعال و برنامه های ضد پهپادی است.

منبع انرژی