ReTo سازگار با محیط زیست انتخاب شده برای دیدنی بالا پروژه بزرگراه چینی پیوند با مناطق منطقه المپیک زمستانی 2022 پکن

پیاده کردن، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – ReTo Eco-Solutions، Inc. (“شرکت” ، “ما” یا “ReTo”) (NASDAQ: RETO) ، ارائه دهنده راه حل های یکپارچه و کل فن آوری برای بهبود سالم محیط های زیست محیطی ، امروز اعلام کرد که برای نصب و نگهداری از یک راه حل سازگار با محیط زیست ، پیشرفته ترین فاضلاب فاضلاب در پکن انتخاب شده است. این پروژه بخشی از دید بالا Yanqing به بزرگراه چونگلی است که برای پیوند منطقه یانقینگ از منطقه ساخته شده است پکن و منطقه چونگلی Zhangjiakou ، دو منطقه رقابت برای بازی های المپیک زمستانی 2022 پکن. ساخت ایستگاه اولیه به پایان رسیده و اکنون در مرحله آزمایش است.

به عنوان یک پروژه نمایشی صرفه جویی در مصرف سبز ، سازگار با محیط زیست و صرفه جویی در مصرف انرژی ، مدیریت اتوبان یک پروسه مناقصه را برای نوسازی بدون آلودگی اولین ایستگاه خدمات بزرگراه انجام داد. ReTo با داشتن تخصص در زمینه محیط زیست و با تکیه بر فلسفه فناوری بهبود بوم شناسی ، با یک شرکت ساخت و ساز تجاری مستقر برای برنده شدن در پیشنهاد پروژه همکاری کرد. ReTo تمام تجهیزات و خدمات فنی لازم و همچنین تعمیر و نگهداری و مدیریت پیگیری را ارائه می دهد. شریک آن در حال انجام نصب و ساخت و ساز است.

آقای لی Hengfang ، رئیس و مدیر اجرایی ReTo ، اظهار داشت: “این پیروزی یک اعتبار عمده در سیستم های اختصاصی زیست محیطی و حفاظت از محیط زیست ما است که ما معتقدیم با دنبال کردن سایر فرصت های مشابه از جمله 42 ، مزیت رقابتی قابل توجهی را برای ما فراهم می کند. پروژه ایستگاه خدمات تحت مدیریت بزرگراه استان هبی ، که ارزش کل تخمین زده شده است 60 میلیون RMB. این قرارداد نمونه دیگری از فرصت های با ارزش است که ما دنبال اجرای استراتژی تجاری خود ، گسترش خط تولید ، رشد و ایجاد ارزش برای سهامداران هستیم. “

تجهیزات اختصاصی زیست محیطی و حفاظت از محیط زیست ReTo قادر به پردازش حداکثر 150 تن فاضلاب روزانه از توالت ها ، حمام ها و آشپزخانه های موجود در منطقه سرویس پر سرعت پردازش می شوند تا پساب آن بتواند به درجه 1 A استاندارد “استاندارد انتشار” برسد. برای آلاینده ها در گیاهان تصفیه خانه فاضلاب شهری “(GB18918-2002).

علاوه بر این ، راه حل جامع مستقر ترکیبی از یک ماژول کنترل تجهیزات خودکار ، جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل داده های مبتنی بر ابر و مشتری ترمینال تلفن همراه است و آن را به یک پلت فرم خدمات مدیریتی قدرتمند و همه کاره تبدیل می کند.

راه حل های هوشمند و کارآمد تصفیه خانه فاضلاب ReTo به تازگی در شهرها و استان های سراسر کشور مستقر شده اند چین، به طور موثر کاهش مشکل تصفیه خانه فاضلاب داخلی محلی ، بهبود محیط زیست و ترویج ساخت مناظر زیبا ، که بخش مهمی از زنجیره صنعتی حاکم بر محیط زیست بصورت یک مرحله ای هستند.

درباره ReTo Eco-Solutions، Inc. (NASDAQ: RETO)

ReTo (NASDAQ: RETO) که در سال 1999 تأسیس شد ، در نوآوری زیست محیطی ، دارای اولویت های زیست محیطی پایدار است و در تلاش است تا جوامع را از طریق فناوری های اختصاصی ، سیستم ها و راه حل های خود ، که از آن برای انتقال آب تمیز و خاک حاصلخیز به روستاها و شهرها استفاده می شود ، توانمند سازد. در سراسر جهان. این شرکت در استراتژی خود برای ارتقاء بوم شناسی فن آوری تأسیس شده است و ارائه دهنده محصولات و خدمات با طیف کاملی است ، از تولید مصالح ساختاری سازگار با محیط زیست ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست و تجهیزات تولیدی که برای تولید مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست استفاده می شود ، تا پروژه مشاوره ، طراحی و نصب برای سلامتی و بهبود محیط های زیست محیطی مانند ترمیم خاک اکولوژیکی از طریق تصفیه مواد زاید جامد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرس http://en.retoeco.com مراجعه کنید

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است که توسط قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 تعیین شده است. بیانیه های رو به جلو شامل بیانیه هایی در مورد برنامه ها ، اهداف ، اهداف ، استراتژی ها ، رویدادهای آینده یا عملکرد و فرضیات اساسی و سایر اظهارات غیر از اظهارات واقعیت های تاریخی. وقتی شرکت از کلماتی مانند “ممکن” ، “اراده” ، “قصد” ، “باید” ، “ایمان” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “تخمین” یا عبارات مشابهی استفاده می کند که فقط مربوط به آن نباشند. در مورد مسائل تاریخی ، اظهارات آینده نگر می کند. به طور خاص ، اظهارات شرکت در مورد توانایی آن در: 1) تکمیل پروژه تصفیه فاضلاب ، با موفقیت برای پروژه های مشابه؛ 2) گسترش خط تولید ، رشد درایو و ارزش برای سهامداران. و 3) توانایی محصولات آن برای کمک به بهبود محیط زیست عبارت های آینده نگر هستند. اظهارات پیشرو تضمین کننده عملکرد آینده نیست و ریسک ها و عدم قطعیت هایی را در پی دارد که ممکن است باعث شود نتایج واقعی از نظر شرکت با انتظارات شرکت در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. این بیانیه ها در معرض عدم قطعیت ها و خطراتی هستند که شامل موارد زیر می شوند ، اما به آنها محدود نمی شود: اهداف و استراتژی های شرکت؛ توسعه تجاری آینده شرکت تقاضا و پذیرش محصول و خدمات؛ تغییرات در فناوری؛ شرایط اقتصادی؛ رشد راه حل های ساختمانی و زیست محیطی در چین و بین المللی؛ شهرت و نام تجاری؛ تأثیر رقابت و قیمت گذاری؛ قوانین و مقررات دولتی؛ نوسانات در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری در چین و بین المللی و فرضیات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد فوق و سایر خطرات مندرج در گزارش های ارسال شده توسط شرکت به کمیسیون اوراق بهادار و بورس. به همین دلایل ، از جمله دیگر ، به سرمایه گذاران هشدار داده شده است که به بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطبوعات اعتماد نکنید. عوامل اضافی در پرونده های شرکت با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده ، که برای بررسی در www.sec.gov در دسترس است ، بحث شده است. این شرکت هیچگونه تعهدی برای تجدید نظر در این بیانیه های آینده نگر برای بازتاب حوادث یا شرایطی که پس از تاریخ این اتفاق بوجود می آید ندارد.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

ReTo Eco-Solutions، Inc.
جورجیو ژائو
تلفن پکن: + 86-010-64827328
[email protected] یا [email protected]

همکاران جهانی IR
دیوید پاسکاله
تلفن نیویورک: + 1-914-337-8801
[email protected]

SOURCE ReTo Eco-Solutions، Inc.

لینک های مربوطه

http://en.retoeco.com