ROSEN، GLOBAL INVESTOR CUNSEL ، تشکیل پرونده دادخواست اقدام به اقدام به کلاس اوراق بهادار در برابر سرمایه گذاران شرکت بین المللی هونیول را اعلام کرد. سرمایه گذاران با ضرر بیش از 100K دلار را برای تماس با شرکت تشویق می کند

نیویورک، 25 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت حقوقی روزن ، یک شرکت حقوقی جهانی سرمایه گذاران ، به خریداران اوراق بهادار شرکت بین المللی هانیول (NYSE: HON) بین خریداران اعلام کرد. 9 فوریه 2018 و 19 اکتبر 2018، فراگیر (“دوره کلاس”) ، مهم است 4 سپتامبر 2020 مهلت شاکی سرپرست در عمل کلاس اوراق بهادار. این دادخواست در تلاش است تا طبق قوانین فدرال اوراق بهادار ، خسارت سرمایه گذاران هانیول را پس بگیرد.

برای پیوستن به اقدام کلاس هانیول ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1441.html بروید یا با آن تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. رایگان از طریق شماره 866-767-3653 یا از طریق ایمیل [email protected] یا [email protected] برای اطلاعات در مورد عمل کلاس

هنوز هیچ صنفی در فعالیت بالای سازمان تصدیق نشده است. تا زمانی که یک کلاس تصدیق شده باشد ، شما هرگز از سوی شورای صنفی معرفی نشده اید ، اما شما یک نفر را بازخواست می کنید. می توانید شورای منتخب خود را مجدداً انتخاب کنید. همچنین ممکن است یک عضو فعال کلاس را به خاطر بسپارید و در این مورد کاری نکنید. توانایی سرمایه گذار برای به اشتراک گذاشتن در هر آینده کشف سرمایه ای وابسته به سرویس دهی به عنوان طرح رهبری نمی باشد.

مطابق دادخواست ، متهمان در طول دوره کلاس اظهارات نادرست و / یا گمراه کننده ای را انجام داده و / یا فاش نکردند که: (1) مسئولیت مربوط به آزبدی بنویس هانیول نسبت به آزبست مربوط به بیشتر بود. (2) هانیول روشهای نادرست حسابداری را در رابطه با مسئولیت مربوط به آزبست بنندیکس حفظ کرد. و (3) در نتیجه ، اظهارات عمومی هانیول در همه زمان های مربوط از نظر مادی کذب و گمراه کننده بود. هنگامی که جزئیات واقعی وارد بازار شد ، دادخواست ادعا می کند که سرمایه گذاران خسارت وارد کرده اند.

پیگرد قانونی اقدام طبقاتی در حال حاضر تشکیل شده است. اگر می خواهید به عنوان شاکی همکار خدمت کنید ، باید دادگاه را حداکثر بعد از آن جابجا کنید 4 سپتامبر 2020. شاکی همکار رهبری یک حزب نماینده است که به نمایندگی از سایر اعضای کلاس در جهت دادرسی مشارکت می کند. اگر می خواهید به دادخواهی بپیوندید ، به http://www.rosenlegal.com/cases-register-1441.html بروید یا در مورد حقوق یا علایق خود در مورد این اقدام طبقاتی صحبت کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید فیلیپ کیم ، Esq. از شرکت حقوقی روزن بصورت رایگان در شماره 866-767-3653 یا از طریق پست الکترونیکی در [email protected] یا [email protected].

ما را برای به روزرسانی در لینکدین دنبال کنید: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm یا توییتر: https://twitter.com/rosen_firm یا در فیس بوک: https://www.facebook.com/rosenlawfirm.

شرکت حقوقی روزن نماینده سرمایه گذاران در سراسر جهان است و تمركز خود را در اقدامات كلاس اوراق بهادار و دادخواست مشتق سهامدار متمرکز می كند. موسسه حقوقی روزن توسط شماره های خدمات عملی کلاس اوراق بهادار ISS برای شماره شهرکهای اقدام به کلاس کلاس اوراق بهادار در سال 2017 رتبه بندی شد. این شرکت از سال 2013 هر سال در بین 3 رتبه برتر قرار گرفته است. موسسه حقوقی روزن به بزرگترین تسویه حساب اقدام کلاس اوراق بهادار دست یافته است. علیه یک شرکت چینی. وکلای حقوقی روزن توسط بسیاری از منابع مستقل و محترم رتبه بندی و شناخته می شوند. موسسه حقوقی روزن صدها میلیون برای سرمایه گذاران تضمین کرده است. تبلیغات وکالت. نتایج قبلی نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند.

اطلاعات تماس:

لورنس روزن ، اسق.
فیلیپ کیم ، Esq.
روزن قانون شرکت، P.A.
275 خیابان مدیسون ، 40هفتم کف
نیویورک، NY 10016
تلفن: (212) 686-1060
تلفن رایگان: (866) 767-3653
فکس: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

SOURCE شرکت حقوقی روزن ، P.A.

لینک های مربوطه

www.rosenlegal.com