Sesame Place® در تاریخ 24 ژوئیه تنظیم مجدد شد

فیلادلفیا، 16 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – کنجد Place® ، تنها پارک موضوعی در ایالات متحده است که کاملاً بر اساس نمایش برنده جایزه است ، خیابان کنجد® ، امروز از بازگشایی مرحله ای (با محدودیت ظرفیت) خبر داد 24 ژوئیه سال 2020. بازگشایی این پارک شامل پروتکل های بهداشتی و ایمنی کاملاً اجرایی و تقویت شده برای تمیز کردن و ضد عفونی ، مسافت جسمی ، نیازهای پوشش چهره و غربالگری دما خواهد بود. یک سیستم جدید رزرو آنلاین نیز به مدیریت ظرفیت کمک می کند تا میهمانان بتوانند ضمن حفظ مسافت فیزیکی ، از یک تجربه ایمن و سرگرم کننده لذت ببرند. طرح بازگشایی مرحله ای توسط ایالت پنسیلوانیا تصویب شد.

ما از فرماندار گرگ بخاطر حمایت از جهانگردی در ایران تشکر می کنیم پنسیلوانیا همانطور که ما آماده بازگشایی کنجد در محل هستیم 24 ژوئیهگفت: ” مارک سوانسون، مدیرعامل موقت شرکت SeaWorld Entertainment، Inc. “ما با پشتکار و زحمت با مقامات بهداشتی ایالتی و محلی ، مشاوران خارج از کشور و رهبران صنعت جاذبه همکاری کرده ایم تا استانداردهای بهداشتی ، ایمنی و پاکیزگی خود را در حال حاضر سختگیرانه تر کنیم. این پروتکل ها و دستورالعمل ها بر اساس صنعت در حال تحول اصلاح می شوند. استانداردها و روش ها ، بهداشت عمومی و دستورالعمل های دولتی و پیشبرد دانش علمی در مورد انتقال COVID-19. “

“ما از بازگشایی پارک و تجلیل از 40 سالگی خود احساس هیجان می کنیمهفتم تولد امسال ” کتی والریانورئیس جمهور کنجد. وی ادامه داد: ما می دانیم که میهمانان ما مشتاق بازگشت هستند و ما به همان اندازه هیجان زده ایم که همچنان تجربه های سرگرم کننده ، الهام بخش و به یادماندنی را در اختیار آنها قرار می دهیم ، ضمن اینکه اقدامات لازم را برای احساس امنیت خانواده ها هنگام بازدید از پارک ما در این سال عطف و فراتر از آن انجام می دهیم. “

Sesame Place اطلاعات ایمنی مفصلی در مورد اقداماتی دارد که میهمانان می توانند هنگام بازگشایی پارک انتظار داشته باشند ، از جمله تغییرات کلیدی عملیاتی. با مراجعه به اطلاعات خاص می توان یافت:

پیشرفت های خاص در مناطق عملیاتی کلیدی شامل موارد زیر است:

  • ورود و بلیط های مهمان – پروتکل های پیشرفته نظافت در مناطق ورودی و برای سطوح پر مخاطب اجرا می شود. فاصله برای چرخهای چرخان بی دست و پا ما امکان پذیر است که از نظر فاصله جسمی مناسبی افزایش یابد.
  • رستوران ها – رستوران های موجود در پارک شامل چیدمان های صندلی مرتب شده برای مسافت فیزیکی هستند. جداول و صندلی ها با افزایش فرکانس ، ضد عفونی می شوند ، ایستگاه های چدن و ​​تاپ بسته می شوند ، ظروف از قبل بسته بندی می شوند ، و میهمانان دارای محصولات قابل شارژ گزینه های یکبار مصرف ارائه می شوند. مناطق خدماتی به سبک بوفه تا اطلاع ثانوی تنظیم و یا بسته خواهند شد.
  • فروشگاه های خرده فروشی – در مغازه های خرده فروشی ما مارک هایی برای مسافت فیزیکی و علائم راهنمایی میهمانان به ورودی ها و خروج های مشخص شده خواهیم داشت. برای به حداقل رساندن تماس با موارد در هنگام پرداخت ، کیف های بسته بندی و بسته بندی مواد به مشتریان داده می شود.
  • فضاهای عمومی – در سرتاسر پارک و خصوصاً در مناطق پر مخاطب ، پروتکل های تمیزکاری پیشرفته اجرا می شود. این شامل تعداد بیشتری ایستگاه ضد عفونی کننده دستی ، مناطقی با جریان مهمان یک طرفه ، صندلی اصلاح شده در مکانها برای حفظ مسافت فیزیکی و تمیز کردن مطابق پروتکل های پیشرفته است. صندلی صندلی سالن نیز برای حفظ فاصله از بدن اصلاح خواهد شد.
  • سواری و تفریحی – خطوط صف برای کلیه سواریها دارای نشانه هایی برای مسافت فیزیکی هستند و صندلی های اصلاح شده برای حفظ فاصله فیزیکی اجرا می شوند. ما یک دستگاه ضدعفونی کننده دستی در ورودی و خروجی همه سواری ها خواهیم داشت و باعث افزایش دفعات تمیز کردن و ضد عفونی شدن می شود. پروتکل های مشخصی برای سواری در آب برای کارمندان و مهمانان اجرا خواهد شد و مگر اینکه مناطق بازی با پروتکل های از راه دور برآورده شوند ، به طور موقت بسته می شوند. برای لیستی از تغییرات موقتی و تعطیلات جاذبه ، لطفاً به صفحه جاذبه های موجود در وب سایت مراجعه کنید.
  • رژه ، نمایش ها و ملاقات و سلام – بسته به توانایی اطمینان از فاصله جسمی برای میهمانان و اعضای تیم ، اجزای خاصی از نمایش ها و ملاقات ها و احوالپرسی ها ، مانند مواردی که شامل تعامل میهمانان ، تعامل شخصیت ها و فرصت های عکس می شوند اصلاح یا حذف می شوند. رژه ها به طور موقت در دسترس نخواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رژه ، نمایش ها و دیدارها با شخصیت و تبریک ، لطفاً از صفحه نمایش و رژه در وب سایت بازدید کنید.

برای کمک به مدیریت ظرفیت برای حفظ فاصله فیزیکی در داخل پارک ، پیشبرد رزرو آنلاین لازم خواهد بود. دارندگان گذرگاه فصل 2020 از یک زمان رزرو اختصاصی که در آن شروع می شود لذت می برند 09:00 در تاریخ 20 ژوئیه ، رزرو برای دارندگان بلیط های یک روزه از ابتدا آغاز می شود 10:00 در همان روز. از امروز شروع کنید 26 ژوئیهمیهمانان می توانند از “روزهای آفتابی در راه” استفاده کنند. فروش با پذیرش با کمترین میزان شروع می شود 39.99 دلار. لطفاً به sesameplace.com/ مراجعه کنیدفیلادلفیا/ رزرو برای اطلاعات بیشتر

مهمانان می توانند با مراجعه به Sesameplace.com/Philadelphia آخرین اطلاعات مربوط به ساعت کار برای هر مکان کنجد را دریافت کنند.

تماس رسانه ای:
دانا رایان
روابط عمومی مدیر ، محل کنجد
[email protected]
215.741.5372 (O)
609.203.0394 (C)

درباره کنجد Place®
Sesame Place® ، تنها پارک موضوعی در ایالات متحده است که کاملاً بر اساس نمایش برنده جایزه ، Sesame Street® برگزار می شود ، سال چهلمین سالگرد تولد خود را در سال 2020 جشن می گیرد و ما می خواهیم که شما تمام تابستان ها بخشی از این جشن باشید! این پارک با بادکنک های روشن و تزئینات تزئینی تزئین می شود ، یک کیک تولد عظیم ، بادی ، گزینه های عکس تولد جدید و شمع های بزرگ. Sesame Place نخستین پارک موضوعی در جهان است که توسط مرکز بین المللی اعتبار سنجی و استانداردهای آموزش مداوم (IBCCES) متمایز شده است. به راحتی 30 دقیقه از هتل فاصله دارد فیلادلفیا و 90 دقیقه از آن شهر نیویورک، این پارک بیش از 25 جاذبه ، چهار نمایش زنده و البته دوستان خزدار مورد علاقه همه دارد. قبل از اینکه بچه های کوچک بچه های بزرگ شوند ، قبل از بزرگ شدن به آنها بروید – به تنها پارک موضوعی کشور که کاملاً در خیابان کنجد واقع شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.sesameplace.com مراجعه کرده و یا با شماره 1-215-752-ELMO تماس بگیرید.

منبع کنجد

لینک های مربوطه

http://sesameplace.com