Shift Transit جایزه سه ساله تمدید قرارداد MoGo را اعلام کرد

Shift Transit در طی چند سال گذشته موفقیت برنامه MoGo جدایی ناپذیر بوده است. ” لیزا نوسکوفسکی. “انعطاف پذیری ، پاسخگویی و تأکید آنها بر همکاری ، واقعاً قابل تقدیر است ، و ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با آنها برای مقیاس MoGo به ارتفاعات جدید هستیم.”

گفت: “ما مفتخریم كه با این تمدید قرارداد 3 ساله ، رأی اعتماد موگو به عملکرد خود را دریافت كنیم.” ادی اینلومدیر عامل شرکت Shift Transit. “من همچنین می خواهم از این فرصت استفاده کنم تا از فوق العاده ما تشکر کنم دیترویت تیم برای تمام سخت کوشی ها و عزم خود را طی چند سال گذشته – آنها در هر مرحله از راه موفقیت ما بوده اند. “

از زمان ارائه خدمات ، Shift Transit به عنوان تنها اپراتور سیستم ، نظارت بر نشست و ایستگاه های ایستگاه ، تعمیر و نگهداری دوچرخه / ایستگاه ، تعمیر دوچرخه / ایستگاه ، تعادل و خدمات به مشتریان بوده است. علاوه بر این ، Shift Transit بر برنامه دوچرخه الکترونیکی MoGo نظارت دارد ، که شامل 50 دوچرخه Boost است. ثابت شده است که دوچرخه های الکترونیکی در بین سواران بسیار محبوب هستند و بیش از 30 درصد از سفرهای کلی را شامل می شوند ، حتی اگر آنها کمتر از 10 درصد ناوگان را تشکیل می دهند.

ماه گذشته ، برنامه MoGo ردپای خدمات خود را گسترش داد و 31 ایستگاه و 140 دوچرخه را به ناوگان خود اضافه کرد ، برای کل 75 ایستگاه و 620 دوچرخه. این سرویس همچنین به بخش های جدیدی از شهر ، از جمله محله لیورنوئیس و مک نیکولز ، و همچنین شهرهای فرندیل، رویال بلوط، پارک بلوط، برکلیو هانتینگتون وودز. این افزایش در حال حاضر سودهای قابل توجهی را پرداخت کرده است و باعث افزایش 26 درصدی سفر نسبت به سال گذشته در ماه ژوئن شده است. علاوه بر این ، در شش ماهه اول سال 2020 ، میزان استفاده از موگو نسبت به سال گذشته 28 درصد افزایش یافته است.

درباره Shift Transit

Shift Transit یک شرکت پیشرو در عملیات تحرک مشترک است و روزانه 18،000 دارایی تحرک را مدیریت می کند. Shift Transit یک مجموعه خدمات مستحکم از جمله تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه ، تعمیر ، شارژ / سوخت گیری مجدد ، تعادل مجدد ، بازاریابی و فروش و پشتیبانی از روابط دولتی را به مشتریان ارائه می دهد.

برای اطلاعات بیشتر ، به www.shifttransit.net مراجعه کنید

SOURCE Shift Transit Inc.