Sino-Global از انطباق با حداکثر قانون قیمت پیشنهادی Nasdaq خبر می دهد

روزلین ، نیویورک، 23 ژوئیه 2020 / PRNewswire / – Sino-Global Shipping America، Ltd. (NASDAQ: SINO) (“Sino-Global” ، “شرکت” ، “ما” ، “ما” یا “ما”) ، ارائه دهنده خدمات لجستیکی جهانی ، امروز اعلام کرد که نامه ای از صفحه شنوایی Nasdaq (“Nasdaq”) دریافت کرده است ، که نشان می دهد Sino-Global مجدداً مطابق با 1.00 برای هر سهم حداقل قیمت بسته شدن قیمت پیشنهادی برای ادامه لیست در بازار بورس نزدک ، مطابق با قوانین بازار نزدک.

نسدق در نامه خود اظهار داشت كه از آنجا كه شركت مجدداً رعايت قانون شماره 5550 (الف) (2) يا حداقل قانون قيمت حداقل قيمت پيشنهاد را داده است ، اين موضوع اکنون بسته شده است.

درباره Sino-Global Shipping America، Ltd.

تاسیس در ایالات متحده در سال 2001 ، Sino-Global Shipping America، Ltd. شرکتی است که در اصل در زمینه حمل و نقل ، منشور ، تدارکات و خدمات تجاری مرتبط است. دفتر مرکزی در نیویورک، Sino-Global دارای دفاتر اصلی در سرزمین اصلی است چین، استرالیا، کانادا و هنگ کنگ. ارائه خدمات کنونی شرکت شامل آژانس حمل و نقل و مدیریت ، مدیریت حمل و نقل داخل کشور ، تدارکات حمل و نقل و خدمات حمل و نقل کانتینر است. اطلاعات اضافی درباره Sino-Global را می توان در وب سایت شرکت شرکت به آدرس www.sino-global.com یافت. این شرکت به طور مرتب اطلاعات مهم را در وب سایت خود ارسال می کند.

بیانیه های جستجوی پیشرفته

هیچ بیانیه ای در این بیانیه مطبوعاتی نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهاد برای خرید هرگونه امنیت تعبیر شود. چنین پیشنهادی فقط مطابق قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده و قوانین اوراق بهادار دولتی قابل اجرا است. اظهارات موجود در این نسخه که مربوط به برنامه ها ، رویدادها یا عملکردهای آینده است ، عبارت های آینده نگر هستند که شامل خطرات و عدم قطعیت هایی است که در پرونده Sino-Global با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده مشخص شده است. نتایج ، رویدادها یا عملکردهای واقعی ممکن است از نظر مادی متفاوت باشند. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به این اظهارات آینده نگر ، كه فقط از تاریخ این مقاله صحبت می كنند ، اتكا كنند. Sino-Global هیچ مسئولیتی در قبال انتشار نتایج نتایج هرگونه تجدید نظر در این اظهارات آینده نگرانه که ممکن است برای منعکس کردن حوادث یا شرایط بعد از تاریخ آن ایجاد شود یا منعکس کننده وقوع حوادث غیرقابل پیش بینی باشد ، متعهد نمی شود ، مگر اینکه طبق قانون یا مقررات لازم اعمال شود.

اطلاعات تماس

گروه سهام
آدم اولویت
معاون ارشد رییس جمهور
(212) -836-9606 / [email protected]

SOURCE Sino-Global Shipping America، Ltd.