Titan International ، Inc. نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 را در 6 آگوست اعلام می کند

QUINCY ، Ill.، 22 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Titan International، Inc. نتایج مالی سه ماهه دوم سال 2020 خود را منتشر می کند پنجشنبه 6 مرداد، که بعد از آن یک ارتباط تلفنی و پخش اینترنتی در دنبال می شود ساعت 9:00 بامداد ساعت شرقی.

پخش مستقیم زمان واقعی و گوش دادن به وب سایت ما به آدرس www.titan-intl.com در صفحه “روابط سرمایه گذار” در زیر “منوی” اخبار و رویدادها “قابل دسترسی است (https://ir.titan-intl.com /news-and-events/events/default.aspx). شنوندگان باید حداقل 15 دقیقه قبل از رویداد زنده به وب سایت دسترسی پیدا کرده و هرگونه نرم افزار صوتی لازم را بارگیری و نصب کنند.

پخش مجدد از پخش از راه دور به زودی پس از رویداد زنده در وب سایت ما (https://ir.titan-intl.com/news-and-events/events/default.aspx) در وب سایت ما موجود خواهد بود.

به منظور شرکت در کنفرانس تلفنی ، که شامل صدا زنده برای قسمت Q&A است ، شرکت کنندگان باید با استفاده از این لینک http://www.directeventreg.com/registration/event/9642949 ، برای این کنفرانس از پیش ثبت نام کنند. پس از ثبت نام ، شماره گیری جزئیات و کدهای کنفرانس منحصر به فرد مورد نیاز برای ورود به تماس بلافاصله از طریق مرورگر وب در دسترس خواهد بود و یک ایمیل تأیید ارسال می شود که شامل این اطلاعات است. ثبت نام اکنون برای تماس زنده باز است. برای اطمینان از اتصال به موقع ما ، پیشنهاد می کنیم روز قبل یا حداقل 15 دقیقه قبل از شروع تماس ثبت نام کنید.

درباره تایتان: Titan International، Inc. (NYSE: TWI) تولید کننده پیشرو جهانی چرخ های خارج از بزرگراه ، لاستیک ، مونتاژ و محصولات زیر بنایی است. دفتر مرکزی در کوئینسی ، ایلینویزاین شرکت در سطح جهانی طیف گسترده ای از محصولات را برای پاسخگویی به مشخصات تولید کنندگان تجهیزات اصلی (OEMs) و مشتریان پس از فروش در بازارهای کشاورزی ، زمین سازی / ساخت و ساز و محصولات مصرف کننده تولید می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.titan-intl.com مراجعه نمایید.

SOURCE Titan International، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.titan-intl.com