US21 جایزه ای را با قرارداد ویژه چندین جنگ ویژه نیروی هوایی 10 ساله 950 میلیون دلاری (SW-MAC) دریافت می کند

FAIRFAX ، Va.، 9 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – US21 ، Inc. از اعلام جایزه 10 ساله خوشحال است 950،000،000 دلار IDIQ نیروی هوایی ایالات متحده – خرید ویژه جنگ – قرارداد چند جایزه (SW-MAC). قرارداد تحویل نامحدود / نامحدود قرارداد ، تجهیزات ، آموزش و پشتیبانی محصول را برای تقریباً 3500 اپراتور جنگ ویژه نیروی هوایی ، و همچنین کاربران مجاز در حمایت از شرایط ویژه ماموریت جنگ فراهم می کند. هدف کلی قرارداد تهیه سریع منابع ، تأمین مدیریت زنجیره تأمین ، آموزش و پشتیبانی محصول و ادغام در سیستمهای بزرگتر برای پشتیبانی از الزامات ماموریت است. کار در مکانهای مختلف ایالات متحده انجام خواهد شد و انتظار می رود این کار به اتمام برسد ژوئن 2030.

“US21 خوشحال است که بخشی از این برنامه مهم برای پشتیبانی از شعبه جنگ ویژه نیروی هوایی وزارت دفاع ایالات متحده برای مدرن سازی و تجهیز جنگجو ، “ گفت بن صالح، مدیر کل VP / مدیر عامل US21. “با بیش از دو دهه تجربه کار به عنوان نخست وزیر و پیمانکار در بسیاری از برنامه های کلیدی دولت ایالات متحده در سراسر جهان ، تیم مدیران حساب ما ، مدیران برنامه ها ، متخصصان محصول ، آموزش SMEs و کارشناسان لجستیک آماده ارائه راه حل های سریع پاسخ برای پشتیبانی هستند. جنگنده در چالش برانگیزترین محیط ها. ”

هدف قرارداد حمایت از USAF در زمینه های زیر است:

مناطق حمله (AZ): قابلیت های پشتیبانی از مناطق تاکتیکی عمل ، از جمله مناطق سقوط و مناطق فرود و چرخش بال بالهای ثابت که از پیش بینی نیرو توسط هوا پشتیبانی می کنند. قابلیت های AZ که تحت این قرارداد مجهز شده اند شامل تجهیزات بررسی برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها ، ارزیابی پریشانی سطح باند و هندسه میدان هوایی است که موانع و مسیرهای نزدیک شدن را شامل می شود.

همچنین تجهیزات لازم جهت کنترل میدان هوایی از جمله علامت گذاری / نورپردازی میدان هوایی ، دستگاه های سیگنالینگ ، ابزارهای ضد انفجار هوای هوایی و وسایل ناوبری مورد نیاز است.

آتش سوزی: تجهیز اپراتورها برای هماهنگی پشتیبانی هوای نزدیک از آتش سوزی های سطح زمین و هوا به سطح ، معماری ارتباطات ، داده های اسلحه ، پشتیبانی از آتش دیجیتالی و تعیین هدف و علامت گذاری. برای اهداف این قرارداد ، این ممکن است شامل پشتیبانی از کنترل كننده حمله نهایی ترمینال (JTAC) اختصاص یافته به ACC باشد.

هوا (سابقاً تیم هواشناسی ویژه عملیات (SOWT) ، اکنون Reconnaissance ویژه): تجهیز اپراتورها برای جمع آوری ، تجزیه و تحلیل ، خیاط و گزارش اطلاعات مهم هواشناسی و اقیانوس شناسی. قابلیت های اضافی شامل تجزیه و تحلیل و پیش بینی محیط زیست ، جمع آوری داده های عمودی جوی ، پردازش داده های آب و هوایی تولید شده از خارج ، مشاهده محیط زیست قابل حمل و جمع آوری آب و هوا از راه دور بی روی زمین می باشد.

بازیابی پرسنل (PR): مجهز کردن به مردان نجات دهنده برای تهیه ، بازیابی و ادغام مجدد پرسنل جدا شده. قابلیت های روابط عمومی شامل: اما محدود به موارد زیر نیستند: مدیریت اطلاعات PR ، مکان یابی بازماندگان ، ابزار نجات و بازیابی ، تجزیه و تحلیل شرایط محیطی ، مدیریت تلفات جمعی ، پشتیبانی از بازیابی و بازسازی مجدد. برای اهداف این قرارداد ، این شامل ماموریت فرشته نگهبان نیز می شود.

فعال کردن قابلیت ها: مشترک در تمام مجموعه های ماموریت و زمینه های شغلی. شامل مدیریت مأموریت ، شناسایی نیروی دوستانه ، موقعیت یابی جغرافیایی و یافتن دامنه ، تقویت بینایی ، ارتباطات ، قابلیت های بدون سرنشین ، نفوذ / بیرون زدگی و آموزش پیشرفته است.

US21 ، Inc. ، یک زن متعلق به مشاغل کوچک ، تأسیس شده در سال 1998 ، پیشرو در جهان از پشتیبانی برنامه ها و مأموریت ها ، خدمات آموزشی ، پشتیبانی از تهیه ، خدمات ساخت و ساز و خدمات لجستیکی. راه حل هایی که این شرکت ارائه می دهد از طیف گسترده ای از برنامه های مهم منتخب وزارت دفاع ایالات متحده و وزارت امور خارجه پشتیبانی می کند. تیم US21 از برآورده کردن نیازمندترین مأموریت ها و برنامه های دولت در سراسر جهان برتری دارد.

منبع US21

لینک های مربوطه

https://www.us21.com/