Valvoline بروزرسانی تجاری را ارائه می دهد

لکسینگتون ، کی، 7 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت Valvoline (NYSE: VVV) ، پیشرو در سراسر جهان روان کننده های مارک با حق بیمه و خدمات خودرو ، امروز یک به روزرسانی کسب و کار را ارائه داد تا بتواند به عملکرد خود در طول بحران COVID-19 ادامه دهد ، از جمله نتایج مالی عالی برای ژوئن سال 2020.

مقدماتی ژوئن سال 2020 نتایج شامل موارد زیر است:

 • بهبود متوالی اساسی در مقابل مه 2020
  • 33٪ افزایش فروش
  • 32٪ افزایش حجم روان کننده
  • فروش متوالی و بهبود حجم در همه بخش ها
 • فروش فروشگاه های یکسان در سراسر سیستم سریع Lubes (SSS) برای ماه ژوئن مثبت بود ، با بهبود پی در پی قابل توجهی مه 2020
  • رشد SSS در سطح سیستم 7.2٪ در ماه ژوئن در مقایسه با دوره سال قبل
  • SSS فروشگاه های متعلق به شرکت در ماه ژوئن در مقایسه با دوره قبل از آن 10.4٪ رشد داشته است
  • SSS برای فروشگاه های فرنچایز در ماه ژوئن 5.0٪ نسبت به دوره قبل از آن رشد داشته است
 • نقدینگی کل تقریبا 1.3 میلیارد دلار همانطور که از 30 ژوئن سال 2020

پیشرفت های متوالی SSS با سیستم گسترده Quick Lubes توسط هر دو تراکنش و بلیط هدایت می شد ، زیرا روند مایل ها بهبود می یابد و رشد مشتری جدید ادامه می یابد. محموله ها در هسته اصلی آمریكا از سطح قبل از COVID-19 برای هر هفته در ماه ژوئن گذشته بود كه ناشی از بهبود عملكرد در حجم خرده فروشی و نصب بود. در بخش بین الملل ، حجم شامل سرمایه گذاری های مشترک غیرقابل انکشاف در همه مناطق بهبود یافت و به روندهای پیش از COVID-19 نزدیک شد ، با چین باقیمانده در سطح قبل از COVID-19.

“نتایج مقدماتی ژوئن همچنان نشان می دهد که قدرت و انعطاف پذیری مدل کسب و کار ما با هر بخش دوباره نشان دهنده پیشرفت پی در پی قوی است.” سام میچل، مدیر عامل. “ماهیت غیرقابل استفاده از محصولات و خدمات پیشگیرانه ما و اجرای قوی و متمرکز بر مشتری ، در حال پیشرفت نتایج ما هستند زیرا مایل به پیشرفت ادامه می یابد. در حالی که ما همچنان از نزدیک روندهای اخیر COVID-19 را رصد می کنیم ، همچنان در مورد چشم انداز توازن ترغیب می شوم. سال مالی با توجه به عملکرد فروش همان فروشگاه در ماه ژوئن و افزایش برنامه ریزی شده در هزینه های بازاریابی از ماه ژوئیه آغاز شده است. “

مواد تکمیلی

مواد تکمیلی که حاوی اطلاعات اضافی در مورد نتایج مالی شرکت هستند ژوئن سال 2020 در فرم 8-K به SEC ارسال شد و در وب سایت روابط سرمایه گذار شرکت در http://investors.valvoline.com در دسترس است.

نتایج اولیه

تخمین های فوق جدیدترین اطلاعات موجود را نشان می دهد و کلیه اطلاعات لازم برای درک وضعیت مالی شرکت از سال و نتایج عملیات مربوط به ماه منتهی را ارائه نمی دهد. 30 ژوئن سال 2020. Valvoline برای نتایج اولیه و غیرحضوری که در بالا توضیح داده شده است تخمین زده است زیرا عمدتاً بسته شدن مراحل مالی شرکت برای ماه پایان یافته است. 30 ژوئن سال 2020 هنوز کامل نشده است در نتیجه این احتمال وجود دارد که نتیجه نهایی شرکت از نظر تخمین های اولیه در نتیجه اتمام مراحل عادی و تنظیم های حسابداری سه ماهه آخر ، از نظر مادی متفاوت باشد ، از جمله اجرای کنترل داخلی شرکت بر گزارشگری مالی ، تکمیل تهیه و بررسی صورتهای مالی شرکت برای سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن سال 2020 و وقوع بعدی یا شناسایی وقایع قبل از انتشار رسمی نتایج مالی شرکت برای سه ماه به پایان رسید 30 ژوئن سال 2020. Valvoline هیچ مسئولیتی در مورد به روزرسانی یا تکمیل اطلاعات ارائه شده در بالا ، تا زمانی که شرکت نتایج عملیات خود را برای سه ماه منتهی به انتشار منتشر نکرد ، انجام نمی دهد. 30 ژوئن سال 2020.

اقدامات کلیدی تجارت

Valvoline عملکرد عملیاتی خود را ردیابی می کند و با استفاده از اقدامات کلیدی خاصی از جمله شمارش فروشگاه های دارای سیستم ، شرکت های معتبر و حق رای دادن و فروش همان فروشگاه ، تجارت خود را مدیریت می کند. اکسپرس فروشگاه مراقبت؛ حجم روانکاری فروخته شده توسط شرکتهای مشترک غیرمتعهد؛ و کل حجم روانکار فروخته شده و درصد روان کننده های پریمیوم فروخته شده. مدیریت معتقد است این اقدامات برای ارزیابی و درک عملکرد عملیاتی Valvoline مفید است و باید آن را به عنوان مکمل فروش و درآمد عملیاتی Valvoline در نظر بگیرید ، مطابق با ایالات متحده GAAP.

فروش در بخش گزارش شده سریع Lubes تحت تأثیر تعداد فروشگاه های مراکز خدمات و عملکرد تجاری آن فروشگاه ها است. فروشگاه ها پس از کسب یا افتتاح مشاغل باز هستند. تعطیلی فروشگاه های موقت در تعداد فروشگاه های مربوطه باقی می ماند و فقط بسته های فروشگاه دائمی منعکس شده در پایان تعداد فعالیت ها و فعالیت های فروشگاه است. SSS به عنوان فروش فروشگاه های مرکز خدمات Quick Lubes (متعلق به شرکت ، حق رای دادن و ترکیبی از آنها برای SSS گسترده ای از سیستم) تعریف شده است و فروشگاه های جدید تا زمان اتمام اولین سال مالی کامل خود از این متریک خارج شده اند. دوره به طور کلی لازم است تا سطح فروش فروشگاه های جدید شروع به عادی سازی کند. اختلاف در SSS برای تعیین درصد تغییر بین دوره های مقایسه محاسبه می شود. درآمد سریع Lubes به فروش در فروشگاه های متعلق به شرکت ، فروش روغن کاری و سایر محصولات به حق رای دادن مستقل و اپراتورهای Express Care و حق امتیاز و سایر هزینه های فروشگاه های فرنچایز محدود می شود. اگرچه Valvoline میزان فروش فروشگاه ها از franchised یا Express Care را به عنوان درآمد در بیانیه های درآمد تلفیقی خود نمی شناسد ، اما مدیریت معتقد است مقایسه و SSS سیستم و حق رای دادن با تعداد فروشگاه ها ، علاوه بر تعداد فروشگاه های Express Care ، برای ارزیابی مفید است. عملکرد عملیاتی بخش قابل گزارش Quick Lubes و عملکرد عملیاتی یک فروشگاه متوسط ​​Quick Lubes.

حجم روغن کاری فروخته شده توسط شرکتهای مشترک غیرقابل استفاده برای اندازه گیری عملکرد عملیاتی بخش عملیاتی بین المللی استفاده می شود. Valvoline فروش روغن کاری شده از شرکتهای مشترک غیرقابل تجمیع را به عنوان درآمد بخش قابل گزارش بین المللی ثبت نمی کند. درآمد بین المللی توسط فروشندگان وابسته به شرکت Valvoline محدود به فروش است. اگرچه Valvoline فروش خود را با سرمایه های مشترک غیرقابل انعطاف به عنوان درآمد در بیانیه های تلفیقی درآمد حاصل از فروش جامع خود ثبت نمی کند ، اما مدیریت معتقد است که حجم های روان کننده از جمله و توسط سرمایه گذاری های مشترک نشده و فروخته شده برای ارزیابی عملکرد عملی سرمایه گذاری های خود در سرمایه گذاری های مشترک مفید است.

مدیریت همچنین میزان روغنکاری شده در گالن ها توسط هر یک از بخش های گزارش شده و درصد روان کننده های برتر را ارزیابی می کند ، تعریف شده به عنوان گالن های روان کننده پریمیوم که به عنوان درصدی از حجم روغن های مارک دار ایالات متحده به فروش می رسد برای بخش های Quick Lubes و Core North America و به عنوان درصد کل روان کننده بخش. حجم برای بخش بین المللی. محصولات روان کننده پریمیوم به طور کلی سهم بالاتری در سودآوری بخش دارند و درصد حجم حق بیمه برای ارزیابی و درک عملکرد عملیاتی Valvoline مفید است.

درباره Valvoline

شرکت Valvoline (NYSE: VVV) یک بازاریاب برتر در جهان و تأمین کننده روان کننده های برند برتر و خدمات خودرو با فروش در بیش از 140 کشور جهان است. در سال 1866 تأسیس شده است ، میراث شرکت بیش از 150 سال طول می کشد ، در طی این مدت به رسمیت شناختن نام تجاری قدرتمند در چندین کانال محصول و خدمات توسعه یافته است. از نظر حجم ، Valvoline به عنوان برند شماره 3 موتور روغن موتور سواری در بازار DIY قرار دارد. تقریباً 1400 مکان با سرعت سریع فعالیت می کند و فرانشیز است ، و تعداد فروشگاه های آن در زنجیره شماره 2 قرار دارد. ایالات متحده تحت تغییر روغن فوری ValvolineSM نام تجاری و زنجیره شماره 3 براساس تعداد فروشگاه های موجود در کانادا تحت نام تجاری Valvoline Great Canadian Oil Change Oil. این شرکت همچنین روان کننده های Valvoline و مواد شیمیایی اتومبیل ، از جمله مسافت پیموده شده والوولین با روغن موتور فناوری MaxLife را برای موتورهای بیش از 75،000 مایل به بازار عرضه می کند. روغن موتور پیشرفته کامل سنتتیک Valvoline؛ روغن موتور سنگین Valvoline Premium Blue؛؛ سیال انتقال خودکار چند وسیله نقلیه Valvoline؛ و ضد یخ Zerex. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.valvoline.com مراجعه کنید.

بیانیه های رو به جلو

برخی از اظهارات در این انتشار خبر ، غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، از جمله تخمین ها ، پیش بینی ها و بیانیه های مربوط به برنامه های تجاری Valvoline و نتایج عملیاتی ، بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. Valvoline شناسایی کرده است. برخی از این جمله های آینده نگر با کلماتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “” به احتمال زیاد “،” پیش بینی “،” پروژه “،” پیش بینی “،” ممکن است “” خواهد داشت ، “” باید “و” قصد “و منفی این کلمات یا اصطلاحات مقایسه ای دیگر. این بیانیه های آینده نگر مبتنی بر انتظارات ، تخمین ها ، پیش بینی ها و مفروضات فعلی Valvoline است که از تاریخ انجام چنین اظهاراتی ارائه می شود و در معرض خطرات و عدم قطعیت هایی است که ممکن است باعث شود نتایج متفاوت از نظر بیان شده یا بیان شده در بیانیه های آینده نگر باشند. . اطلاعات تکمیلی در مورد این خطرات و عدم قطعیت ها در پرونده های شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ، از جمله در “عوامل خطر” ، “بحث مدیریت و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات” و “کمی آورده شده است. و افشای کیفی در مورد ریسک در بازار “بخش هایی از گزارشات دوره ای اخیراً Valvoline در مورد فرم های 10-K و فرم های 10-Q ، که همه در وب سایت Valvoline در http://investors.valvoline.com/sec-filings یا در دسترس هستند. وب سایت SEC در http://sec.gov. Valvoline هیچ مسئولیتی را برای به روزرسانی یا تجدید نظر در این اظهارات آینده نگر به هر دلیلی بر عهده نمی گیرد ، حتی اگر اطلاعات جدید در آینده در دسترس باشد ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

™ علائم تجاری ، Valvoline یا شرکتهای تابعه آن ، در کشورهای مختلف ثبت شده است
mark مارک خدمات ، Valvoline یا شرکتهای تابعه آن ، ثبت شده در کشورهای مختلف

برای اطلاعات بیشتر

روابط سرمایه گذار
شان T. کرنت
+1 (859) 357-2798
[email protected]

روابط رسانه ای
میشل گیتر جرقه
+1 (859) 230-8079
[email protected]

SOURCE Valvoline Inc.

لینک های مربوطه

http://www.valvoline.com