Veoneer: گزارش مالی آوریل – ژوئن 2020

STOCKHOLM، 24 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – خلاصه مالی – Q2’20

 • نتایج مالی اساسی بهتر از حد انتظار ، به دلیل ابتکار عمل در تنظیم بازار (MAI)
 • فروش خالص از 184 میلیون دلار 62٪ از جمله فروش آلی کاهش یافته است1) کاهش 53٪
 • ایمنی فعال فروش خالص 79 میلیون دلار کاهش 57٪ از جمله کاهش فروش آلی 56٪
 • عامل جریان نقدی از (107) میلیون دلار

چشم انداز – نشانه سال مالی 20

 • انتظار می رود که فروش ارگانیک به دلیل راه اندازی برنامه جدید از LVP جهانی بهتر عمل کند
 • پیش بینی می شود تأثیر ترجمه ارز (1)٪ باشد
 • RD & E ، انتظار می رود که خالص بیش از پیشرفت کند 100 میلیون دلار از سال 2019 ، بر مبنای قابل مقایسه ای
 • انتظار می رود ضرر عملیاتی از سطح 2019 بهبود یابد (بر مبنای قابل مقایسه ای) ، و پیش بینی می شود جریان نقدی قبل از تأمین امور مالی 1) تقریباً باشد (200) میلیون دلار برای H2’20

نکات برجسته کسب و کار

 • برنامه MAI به بهبود ضایعات عملیاتی و عملکرد جریان نقدینگی ما ، به ویژه در بازپرداختهای مهندسی ، و بازیابی از Nissin Kogyo کمک کرده است ، در نتیجه ، اثرات منفی COVID-19 را برای سه ماهه کاهش می دهد.
 • جریان نقدی قبل از تأمین مالی فعالیت های ردیابی مطابق با انتظارات ما برای FY’20
 • سفارش مصرف سال به روز بیشتر از است 300 میلیون دلار و بیشتر از 600 میلیون دلار در طول LTM
 • شرکت Veoneer و Volvo Cars تقسیم نرم افزار Zenuity JV را نهایی کردند
 • آیین نامه سازمان ملل الزامات سختگیرانه ای را برای سیستم های نگه داری خودکار خط (ALKS) برای اتومبیل های مسافربری که از سال 2021 شروع می شوند ، تعیین می کند
 • به پیشرفت بسته شدن بکارگیری عملیات واشنگتن VBS-US ادامه دهید نظرات از جان کارلسون، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر عامل

سه ماهه دوم بسیار غیرمعمول بود. تولید وسایل نقلیه سبک حدود 45 درصد کاهش یافته است ، بدترین کاهش در تاریخ ثبت شده است. بسیاری از پیچیدگی ها از نظر اختلافات منطقه ای ، زنجیره تأمین جهانی ، اعلامیه های تحویل کوتاه و چندین عامل دیگر ، آن را به یک محیط بسیار دشوار برای اجرای عملیات مؤثر و کارآمد تبدیل کرده است. سلامتی کارمندان ما به دلیل چالش های اضافی در مورد رعایت ایمن عملیات ما ، همچنان به عنوان یک تمرکز مداوم باقی مانده است ، زیرا همه گیر COVID -19 و مهمترین و مهمترین بحران بهداشتی است. علیرغم شرایط شدید در سه ماهه ، ابتکار عمل در تنظیم بازار ما اثرات مطلوب را در پیش رو داریم و در حال حاضر در مسیر رسیدن به اهداف کارآیی خود برای سال 2020 هستیم. نتایج در سه ماهه دوم. ما همچنین به پیشرفت های در حال انجام در RD&E و سایر راندمان هزینه طبق برنامه ادامه می دهیم.

در طول سه ماهه ، ما به معرفی نسل بعدی سبد ایمنی فعال خود ادامه دادیم. سیستم بینایی نسل چهارم ما هم اکنون راه اندازی شده است و نشانه ها حاکی از این است که این سیستم بسیار خوب عمل می کند و موقعیت ما را به عنوان یک رقیب پیشرو در بازار بینایی تقویت می کند. در حال حاضر نیز در کل یازده پرتاب از محصولات بعدی رادار 77GHz نسل بعدی ما ، از جمله دو پرتاب اخیر رادار به دنبال جلو ، یک پیشرفت بسیار مهم است زیرا می بینیم این نسل از محصولات راداری ما به اندازه سالهای بعد در بازار بسیار رقابتی است. .

روند ، تمرکز و فرصت تجاری برای یک دهه آینده در رانندگی مشترک و ایمنی فعال است. نهایی شدن تقسیم Zenuity و ادغام بیش از 200 مهندس نرم افزار با استعداد در سیستم ها و تیم نرم افزار ما درست در آن فرصت قرار می گیرد. این اضافات بر روی سیاست رانندگی متمرکز شده است ، که تیم را به طور عمده در نرم افزار ادراک و طراحی سیستم متمرکز می کند. داشتن این قابلیت ترکیبی کاملاً در منزل ، توانایی ما در توسعه سیستمهای کامل و همچنین محصولات جداگانه برای انواع مختلف OEM و بخشهای مختلف بازار خودروهای سبک را بیشتر می کند. ما همچنین با بررسی های مثبت اولیه Polestar 2. مورد تشویق قرار گرفته ایم. بیشتر سیستم ایمنی فعال در Polestar 2 ، از جمله کل سیستم نرم افزار ADAS ، توسط Veoneer تحویل داده شده است ، که مرجع خوبی برای مراحل بعدی برای سیستم ها و نرم افزارهای ما است. کسب و کار. پرتاب های بیشتر در نیمه دوم سال 2020 و بعد از آن اجرا می شوند.

من از نحوه عملکرد کل تیم وینر در این شرایط بسیار محترم هستم ، و با تمرکز بر روی اجرای ، راه اندازی فناوری های جدید و برنامه های مشتری ، ضمن ادامه پیشرفت در برنامه ابتکارات تنظیم بازار (MAI) که نخستین بار از یک سال پیش اعلام شده است ، ادامه می دهم. این همه در حالی صورت گرفته است که همزمان وضعیت بهداشتی و تغییراتی را که ناشی از انتقال روش کار ما به یک محیط عمدتاً مجازی و دیجیتال است ، انجام شود. من می خواهم از تمام تیم وونر تشکر کنم.

امروز کنفرانس درآمدی برگزار می شود ، جمعه 24 ژوئیه 2020 در 14:00 CET. برای دنبال کردن پخش وب یا به دست آوردن شماره تلفن / کد پین ، لطفاً مراجعه کنید www.veoneer.com عرشه اسلایدها قبل از تماس کنفرانس درآمدی در وب سایت ما در دسترس خواهد بود. همچنین به غیر ایالات متحده مراجعه کنید. بخش اقدامات مالی GAAP در صفحه 11 این درآمد برای افشای اطلاعات بیشتر منتشر شده است. 1 برای همه غیر ایالات متحده. اقدامات مالی GAAP ، به جداول آشتی در این نسخه درآمدی ، از جمله غیر ایالات متحده مراجعه کنید. بخش اقدامات مالی GAAP در صفحه 11. به غیر ایالات متحده مراجعه کنید. بخش اقدامات مالی GAAP برای بحث بیشتر در مورد غیر آینده آمریکایی آینده دار. اقدامات مالی GAAP.

این گزارش اطلاعاتی است که Veoneer، Inc موظف است طبق مقررات سوءاستفاده از بازار اتحادیه اروپا علنی کند. اطلاعات از طریق آژانس ارتباطات EVP و IR که در بالا ، در ساعت 12:00 CET به چاپ رسیده است جمعه 24 ژوئیه 2020.

مخاطب:

توماس جانسون – EVP Communications & IR ، +46 8 527 762 27 یا [email protected]

ری پکن – روابط سرمایه گذار VP ، +1 248 794 4537 یا [email protected].

سوالات – وب سایت شرکت www.veoneer.com شرکت.

این اطلاعات توسط Cision http://news.cision.com برای شما آورده شده است

https://news.cision.com/veoneer/r/financial-report-april—june-2020،c3159225

پرونده های زیر برای بارگیری در دسترس است:

منبع Veoneer