XCMG بیش از یکصد واحد تجهیزات جاده و خاکبرداری را به ایالات متحده تحویل داده است

مدل های صادر شده به ایالات متحده برای مطابقت با استاندارد انتشار EPA Tier 4F در منطقه آمریکای شمالی سفارشی شده اند آمریکای شمالی، مواد ذرات جو (PM) و اکسید نیتریک (NOx) مورد نیاز 10 برابر کمتر از استاندارد داخلی بود. محصولات همچنین دارای انرژی کارآمد ، مناسب برای حفظ و دیدار با عادت های کاربر اپراتورها در آمریکای شمالی.

“تحت تأثیر شیوع COVID-19 ، XCMG از این فرصتها برای پیشبرد در بهبود بازار و گسترش به عنوان رهبر صنعت ماشین آلات ساختمانی استفاده کرده است. از ماه فوریه ، XCMG از راه فوری کار را با سرعت و بار کامل به طور مشترک و جدید انجام داده است. شرکت های پایین دست زنجیره صنعت برای تکمیل سفارش در 2 ماه ، و تجهیزات استاندارد “پیشرفته و تحمل ناپذیر” XCMG را نشان می دهند ، زیرا آنها به توسعه اقتصادی محلی کمک می کنند. ”

XCMG اولین سرمایه گذاری مشترک خود را با یک شرکت محلی آمریکایی در سال 1996 تأسیس کرد و فروش عمده ای را در این کشور آغاز کرد ، این نخستین تولید کننده در صنعت ماشین آلات ساختمانی چین برای ورود به بازار ایالات متحده. XCMG با داشتن مرکز تحقیق و توسعه ایالات متحده و XCMG North America Corp. به عنوان پایگاه های قدرتمند ، همچنان در بازارهای سطح بالا آمریکای شمالی با راه اندازی آ مجموعه ای از محصولاتی که استانداردهای صدور مجوز و تأیید محلی را برآورده می کنند ، ضمن تأکید بر ایجاد شبکه جامع فروش و خدمات قادر به ارائه راه حل های ساخت و ساز کامل برای مشتریان.

XCMG همچنین یک مدل همکاری جدید برای شرکت های تولید کننده چینی در کشور ایجاد کرده است آمریکای شمالی با همکاری با شرکتهای برتر اجاره تجهیزات در منطقه.

“XCMG متعهد شده است تا محصولات قابل اعتماد و باکیفیت را به مشتریان خود وارد کند آمریکای شمالیو همچنین به دنبال زمینه هایی برای همکاری هستیم که منافع مشترک را در آن به اشتراک می گذاریم. “

درباره XCMG

XCMG یک شرکت چند ملیتی تولید ماشین آلات سنگین با سابقه 77 سال است. در حال حاضر رتبه چهارم در صنعت ماشین آلات ساختمانی جهان را دارد. این شرکت به بیش از 187 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر می کند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به آدرسهای زیر: www.xcmg.com ، یا صفحات XCMG در فیس بوک مراجعه کنید ، توییتر، YouTube ، LinkedIn و Instagram.

SOURCE XCMG

لینک های مربوطه

www.xcmg.com